Yavuztur Seyahat Acentesi - Yavuz Turizm Otelcilik İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. | www.yavuztur.com.tr Avrupa Turları / Yurtdışı Turlar / İçerik /
DOLCE VİTA ADASI TURU
650 TL
30.11.2019 / 01.12.2019 Kontenjan Var Kontenjan Var
MİDİLLİ FERİBOT / AYVALIK HAREKET
1.GÜN AYVALIK-MIDILLI – AGIASSOS

Sabah 08:00 Turyol ofis önünde Tur liderimiz ile buluşmanın ardından gümrük ve pasaport işlemleri için Limana geçiyoruz. 09:00 ‘da Midilli’ye doğru hareket.Yaklaşık 1,5 saat sürecek yolculuğumuzun ardından Midilli’ye varış. Pasaport ve gümrük işlemlerinin ardından ardından şehir turumuz için otelimizden hareket ediyoruz.Şehir turumuz sonrası öğle yemeği için serbest zaman. Serbest zamanın ardından Midilli'nin en otantik yerleşimlerinden biri olan Agiasos (Ayasos) köyüne doğru yolculuğumuza Gera körfezi üzerinden manzara eşliğinde yolumuza devam ediyoruz.Yemyeşil ormanları, ahşap işçilikleri ve Meryem Ana kilisesi ile ünlü bu dağ köyüne vardığımızda köyün şirince benzeri sokaklarında keyifli bir gezintiye çıkıyoruz. Bu keyifli Turumuzun ardından otelimize hareket. Otelimizde kısa bir dinlenme molasının ardından Yunan Gecesi için tekrar hareket ediyoruz. Bu keyifli gecemizin ardından otelimize transfer ve geceleme otelimizde.

2.GÜN MIDILLI – THERMI-MANDAMADOS-MOLYVOS-PETRA-AYVALIK

Otelde aldığımız kahvaltının ardından, bugünün ilk durağı olan Thermi'ye doğru yola çıkıyoruz.Kaplıcaları, Osmanlı zamanında inşa edilen tarihi Sarlıca Palace Hotel binası önünde kısa bir fotoğraf molası veriyor ve adanın en mistik yeri Mandamados köyüne doğru gezimize devam ediyoruz. Burada yer alan adanın en ünlü kilisesi Taksiarchis kilisesi ve Manastırını yakından tanıyoruz. Kilise ziyaretimizi yapıp Kilise avlusunda ballı yoğurt ve lokma molamızı verdikten sonra ünlü yazar Stratis Myrivilis ‘in köyü Skamniya ‘ dan geçerek adanın kuzey ucu olan Molivos ‘ a ulaşıyoruz. Yunanca Mithymna adıylada bilinen ve Assos kentininde ilk sakinlerinin göç yeri olan Unesco ödüllü Molivos'a varıyoruz. Öğle yemeğimiz için bu şirin beldede serbest zaman veriyoruz.(Öğle yemeği ekstra) Kalesi, taş evleri, ve şirin sokakları ile Midilli'nin en keyifli gezi alanlarından biri olan Molivos'ta geçirdiğimiz keyifli zamandan sonra, Petra'ya doğru yola çıkıyoruz. Sadece 4-5 km uzaklıkta Midilli'nin en güzel sahillerine sahip Petra'ya ulaşıyoruz. Petra turumuzun ardından Ayvalık Limanına doğru hareket ediyoruz. 18:00’da Midilli’den Ayvalığa doğru hareket ediyoruz ve turumuzun sonu.


ÜCRET:
Tur AdıTarihSınıfOtel BilgileriKişi Başıİlave YatakTek KişiÇocuk FiyatlarıDöviz
Dolce Vita Adası Midilli 1 gece Feribot ile Ayvalık Hareket
30/11/2019 - 01/12/2019
3* HOTEL
3* Lasia Hotel
650.00 650.00 900.00
0 - 2 Yaş 239.00
2 - 12 Yaş 225.00
TL
Otellerimiz ,yukarıda belirtilen veya aynı kategorideki benzer otellerdir.
ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER:

•Ayvalık/Midilli Adası/Ayvalık feribot bileti

•Liman vergileri

•Yukarıda belirtilen oteller veya benzerlerinde 1 gece Midilli Adasında seçiminize göre oda-kahvaltı ,konaklama

•Programda dahil olduğu belirtilen tüm turlar

•Taverna Set Menü-Limitli İçecek

•Feribot Limanı/otel/feribot limanı transferleri

•Mesleki Sorumluluk Sigortası

•Tur Lideri


ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:

•Yunanistan vize ücreti ve vize hizmet bedeli 120 EURO(Vize alımı için gerekli evrakları belirten ek listeyi lütfen isteyiniz.)

•Veya Yunanistan Sınır Vizesi (65 Euro-Sınır Vizesi.2020 için henüz tarihler açıklanmamıştır.)

•Otel ekstraları ( telefon , minibar vb. )

•Konaklama vergileri

•Ekstra turlar

•Öğle yemekleri

•SEYAHAT GÜVENCE: Vize reddi ile karşılaşan misafirlerin veya hastalık sorunu nedeni ile tura katılması mümkün olmayacak misafirlere tur bedeli kadar ödeme yapılmasını sağlamaktadır. Seyahat iptali nedeniyle tazminat başvurularında uygulanacak sigortalı katılım payı(muafiyet) %20 oranındadır. Teminat detayları sigorta şartnamesinde yer almaktadır. Bununla birlikte bagaj kaybından, hasarına,ferdi kaza teminatına kadar birçok ek teminatı barındırmaktadır.. Alınmış vize hizmeti ve sigorta bedeli iade kapsamında değildir.)

•Seyahat güvence paketi ücreti tur bedeliniz ile orantılı olarak değişmektedir.

Merkez ; Telefon : +90 (362) 432 54 54 Adres : 19 Mayıs Bulvarı No:35 55030 Samsun / Türkiye
Şube (Yeşilyurt AVM) ; Telefon : +90 (362) 439 30 40 Adres : Denizevleri Mah. Atatürk Bulv. No.154 / 2 Atakum / Samsun / Türkiye