BASINDA SAMSUN ONLİNE KATALOG İLETİŞİM
Yavuztur Seyahat Acentesi - Yavuz Turizm Otelcilik İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. | www.yavuztur.com.tr
ANA SAYFA HAKKIMIZDA ORGANİZASYON KAMPANYALAR VİZE İŞLEMLERİ UÇAK OTEL
22 Ağustos 2019 Perşembe Facebook | Yavuztur Seyahat Acentesi - Yavuz Turizm Otelcilik İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. | www.yavuztur.com.tr Twitter | Yavuztur Seyahat Acentesi - Yavuz Turizm Otelcilik İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. | www.yavuztur.com.tr İnstagram | Yavuztur Seyahat Acentesi - Yavuz Turizm Otelcilik İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. | www.yavuztur.com.tr
MERKEZ
+90 (362) 432 54 54
ŞUBE (Yeşilyurt AVM)
+90 (362) 439 30 40
» Avrupa Turları
» Gemi Turları
» Samsun Çıkışlı Turlar
» Yurtdışı Turlar
» Yurtiçi Turlar
Turlarımız / Samsun Çıkışlı Turlar / Yurtiçi Turlar / İçerik
DOĞU KARADENİZ YAYLALAR & BATUM TURU
DOĞU KARADENİZ YAYLALAR & BATUM TURU
1650 TL
16.09.2019 / 22.09.2019 Kontenjan Var Kontenjan Var
16 – 22 EYLÜL 2019

 

MAVİNİN EN MAVİSİNE, YEŞİLİN EN YEŞİLİNE ve KÜLTÜRÜN EN KEYİFLİSİNE YOLCULUK...

EKSTRA TUR & YAYLA VE MİNİBÜS ÜCRETİ YOK !!!

16 – 22 EYLÜL 2019


1.Gün : Samsun – Trabzon Yolculuğu :
Siz değerli misafirlerimiz ile akşam saatlerinde buluşarak, Trabzon’a gitmek üzere yola çıkıyoruz.

 

2.Gün : Sümela Manastırı - Uzungöl : Bir Karadenizli gibi Kuymak, Kaygana, Köy Balı ve Tereyağı ile lezzetli ekmeklerini tadarak yapacağımız kahvaltımızın ardından minibüslere binerek Sümela Manastırına gidiyoruz. Manastır gezimiz esnasında Meryam Ana Kilisesini ve yeni düzenlenen birçok alanı gezme şansınız olacaktır. Gezimiz sonrası tekrar minibüslerimiz ile aşağı ineceğiz. Burada kısa bir toparlanma molası sonrası Yomra – Arsin - Araklı – Sürmene – Of - Çaykara yol güzergâhından 1090m. Yükseklikteki Haldizen Deresi’nin oluşturduğu Uzungöl’e varış. Uzungöl’de vereceğimiz serbest zaman ardından konaklama ve akşam yemeği alacağımız otelimize gidiyoruz.

 

3.Gün : Çamlıhemşin – Zil Kale – Palovit Şelalesi – Şenyuva Köyü – Ayder Yaylası : Otelde alacağımız kahvaltımızın ardından Ardeşen istikametinden Fırtına Deresi boyunca Çamlıhemşin’e hareket ediyoruz. Bizleri bekleyen minibüslerimize binip Zilkale - Palovit Şelalesi turumuzu gerçekleştiriyoruz. Öncelikle Karadeniz ahşap ve taş işçiliğinin en güzel örneklerinden Hemşin Konaklarını görebileceğimiz rotamız  Zil Kale’ye kadar unutamayacağınız manzaralar eşliğinde devam edecektir. Trabzon İmp. Döneminin ihtişamlı yapısı olan ve Osmanlı tarafından alındıktan sonra Kale - i Zir olarak adlandırılan göz alıcı kaleyi gezdikten sonra Palovit Şelalesi’ne gidiyoruz. Güzelliği ile büyüleneceğiniz şelale gezisi sonrası dizilere de mekân olan Şenyuva Köyünün sembolü Çinçiva Köprüsünde vereceğimiz mola sonrasında Kaçkar Dağları Milli Parkı içerisinde bulunan Ayder Yaylası’na gidiyoruz. Gelin Tülü Şelalesi, Kalegon Düzlüğü, Ahşap Yayla Evleri ve Yöresel Pazarları ile geçireceğimiz serbest zaman ardından konaklama ve akşam yemeği alacağımız otelimize gidiyoruz.

 

4.Gün : Artvin – Borçka Karagöl : Otelde alacağımız kahvaltımızın ardından, Artvin’e gitmek üzere yola çıkıyoruz. Cankurtan Geçidini aşarak Atatepe’ ye çıkarak şehri kuşbakışı seyredip fotoğraflıyoruz. Ayrıca Türkiye’nin en büyük Atatürk Heykelini ve çevre gezilerine devam ediyoruz. Çoruh ırmağı kenarından yolculuğumuzu gerçekleştirirken vereceğimiz fotoğraf molası ile birlikte Borçka’ya ulaşıyoruz. Buradan Karçal dağlarının eşsiz manzaraları eşliğinde deniz seviyesinin 1430 metre yükseklikte bulunan, çevresi yağmur ormanlarına benzeyen bir eko sisteme sahip olan Karagöl’e ulaşıyoruz. Orman denizi olarak adlandırılan Karagöl’de serbest zaman. Gezilerimiz sonrasında konaklama ve akşam yemeği alacağımız otelimize geçiyoruz.

 

5.Gün : Batum Turu : Otelde alacağımız kahvaltımızın ardından Batum Turu için Sarp Sınır Kapısı’na hareket ediyoruz. Sarp Kapısına varış ve geçiş işlemlerimiz sonrasında Gürcistan’ın yükselen değeri Batum’u gezmeye başlıyoruz. Öncelikle yol üzerinde Gonio (Apsaros) Kalesi, St. Andrew anıtını görüyor ve Çoruh nehri’nin üzerinden geçiyoruz. Sahil yolunu takip ederek mimari farklılıkları izleyerek Türk sokağının bulunduğu mevkii de inerek yürüyüşümüze başlıyoruz. Yaklaşık yarım saat sürecek yürüyüşümüz esnasında Türk Sokağı, Piazza Meydanı, Ermeni Katolik Kilisesi, Orta Camii, Avrupa Meydanı, Medea Heykeli, Tiyatro Meydanı, Poseidon Heykeli gibi noktaları görerek Mor Plaja geçiyoruz. Mor plajda dileyen misafirlerimiz yemeklerini yiyebilir, dileyen misafirlerimiz ise gezilerine devam edebilirler. (Haçapuri ve Armut suyunun tadına bakabilirsiniz). Mitolojik heykellerle süslü parklarla çevrili plaj çevresinde vereceğimiz serbest zaman sonrasında Sınır kapısına hareket.  Geçiş işlemlerimiz sonrasında Hopa - Arhavi - Ardeşen - Pazar’dan geçerek konaklama ve akşam yemeği alacağımız otelimize gidiyoruz.

 

6.Gün : Atatürk Köşkü – Ayasofya Müzesi : Otelde alacağımız kahvaltımızın ardından Rize’ye özgü bezlerden dokunan ürünleri göreceğimiz ve satın alabileceğimiz  Rize Bezi Atölyesine gidiyoruz. Alışveriş sonrası Karadeniz sahil hattı boyunca Trabzon’a doğru devam ediyoruz. Trabzon’da panoramik şehir turumuzu takiben 19. yüzyıl başlarında Soğuksu sırtlarında Konstantin Kabayanidis tarafından yazlık olarak yaptırılan ve daha sonra Ata’mızın Trabzon’u ziyaretleri esnasında konakladığı Atatürk Köşkü’nü geziyoruz. Atatürk Köşkü gezimizin esnasında gümüş - telkari ve kazaziye gibi göz kamaştıran yöresel el işlemeciliği ürünleri hakkında bilgi alacağımız Gümüş Atölyesinde alışveriş molası sonrasında, 13.yy da I. Manuel Komnenos zamanında yapılmış, 1572de camiye çevrilmiş, 1964 tarihinde müzeye çevrilmiş Kommenos Devletinin önemli eserlerinden biri olan Ayasofya Müzesini gezip konaklama ve akşam yemeği alacağımız otelimize gidiyoruz.

 

7.Gün : Giresun – Ordu  : Otelde alacağımız kahvaltımızın ardından  Vakfıkebir’e hareket. Ekmeği ile ünlü Vakfıkebir’de yöresel ekmek tadımı yapıp Espiye’den geçerek yolumuz üstünde bulunan Görele Kemençe Müzesi’ni görüyoruz. Sonrasında Ordu’da, Teleferik ile mükemmel bir manzaraya sahip Boztepe’ye çıkıyoruz. Ordu manzarasına karşı kahve keyfi yapabilirsiniz. İlgilenen misafirlerimiz yamaç paraşütü yapabilirler. Türkiye’nin en uzun tünellerinden biri olan Nefise Akçelik Tüneli’nden geçerek Samsun’a dönmek üzere yola çıkıyoruz. Yoldaki molalarımızın ardından Samsun’a varış ve sizleri aldığımız noktalara bırakarak bir başka YAVUZTUR organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.


TARİH

2 – 3 Kişilik Odada Kişi Başı Ücret

Tek Kişilik Oda

7 - 12 Yaş

3 - 6 Yaş

0 - 2 Yaş

16 – 22 EYLÜL 2019

1.650,00 TL

2.050,00 TL

1.250,00 TL

850,00 TL

ÜCRETSİZ

Çocuk İndirimleri 2 Yetişkin Yanında Kalması Durumunda GeçerlidirÜCRETE DÂHİL HİZMETLER :
* 5 Gece Konaklama * 6 Adet Sabah Kahvaltısı * 5 Adet Akşam Yemeği * Tüm Çevre Gezileri * Lüks Araçlar İle Ulaşım * Araç İçi İkramlar * Palovit – Şenyuva – Zilkale Servis Ücreti * Sumela Manastırı Servis Ücreti * Borçka Karagöl Servis Ücreti * Yurtdışı Çıkış Harc Bedeli * Ordu Teleferik Ücreti * Milli Park Otobüs Giriş Ücretleri * Profesyonel Rehberlik Hizmetleri * 1618 Sayılı Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası * YAVUZTUR Kalite ve Farkı

 

ÜCRETE DÂHİL OLMAYAN HİZMETLER : * Tur Programında Ekstra Olarak Belirtilen Tüm Gezi ve Eğlenceler * Tüm Öğle Yemekleri * Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler * Tüm Müze Ören Yeri Girişleri * Yamaç Paraşütü * Tüm Özel Harcamalar * Otellerde Kullanılan Hizmetler (Mini Bar, Telefon vb.)

 

Turlarımızda Kullanılan Araç Tipleri Kişi Sayılarına Göre Aşağıdaki Şekilde Sınıflandırılır.

OTOBÜSLER : 30 - 46 Kişi Sayılarında Kullanılır

MERCEDES Travego/Tourismo 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı   (cep telefonu kullanılmaz)

NEOPLAN Cityliner/Tourliner 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı  (cep telefonu kullanılmaz.)

MERCEDES Travego/Tourismo 54+1+1 koltuklandırma, abs, asr, klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı  (cep telefonu kullanılabilir)

 

MIDIBUSLER : 17 - 30 Kişi Sayılarında Kullanılır

ISUZU TURKUAZ 31+1 koltuklandırma, yatar otobüs koltuklu, abs, asr, klima, 1adet monitör, 1 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

ISUZU SULTAN 35+1 koltuklandırma, yatar otobüs koltuklu, abs, asr, klima, 1adet monitör, 1 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

 

MINIBUSLER : 16’ya kadar Kişi Sayılarında Kullanılır

VW VOLT 19+1 koltuklandırma, özel tasarlanmış yatar otobüs deri koltuklu, abs, asr, klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

MERCEDES SPRINTER 19+1 koltuklandırma, özel tasarlanmış yatar otobüs deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

Word'e Aktar | Yazdır
GALERİ
Fotoğraf & Video
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Samsun Grand Atakum Hotel Mutfak Catering TÜRSAB Türkiye Seyahat Acentaları Birliği IATA
Türk Hava Yolları | Turkish Airlines Onur Air Pegasus Havayolları SunExpress Öğer Tours
Merkez
Telefon : +90 (362) 432 54 54 Adres : 19 Mayıs Bulvarı No:35 55030 Samsun / Türkiye
Şube (Yeşilyurt AVM)
Telefon : +90 (362) 439 30 40 Adres : Denizevleri Mah. Atatürk Bulv. No.154 / 2 Atakum / Samsun / Türkiye
Ön Rezervasyon Formu
Bilgilerimiz tarafımıza iletildikten sonra bilgilendirme için, en kısa sürede size dönüş yapılacaktır. İlginiz için teşekkürler.
Tarih Aralığı
Güvenlik Kodu
Ana Sayfa | Hakkımızda | Organizasyon | Kampanyalar | Vize İşlemleri | Basında | İletişim
Sayfanın tüm hakları şirketimize aittir. 2014 © Yavuztur Seyahat Acentesi - Yavuz Turizm Otelcilik İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. KA İnternet Bilişim Teknolojileri Tic. Ltd. Şti.