BASINDA SAMSUN ONLİNE KATALOG İLETİŞİM
Yavuztur Seyahat Acentesi - Yavuz Turizm Otelcilik İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. | www.yavuztur.com.tr
ANA SAYFA HAKKIMIZDA ORGANİZASYON KAMPANYALAR VİZE İŞLEMLERİ UÇAK OTEL
19 Mayıs 2019 Pazar Facebook | Yavuztur Seyahat Acentesi - Yavuz Turizm Otelcilik İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. | www.yavuztur.com.tr Twitter | Yavuztur Seyahat Acentesi - Yavuz Turizm Otelcilik İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. | www.yavuztur.com.tr İnstagram | Yavuztur Seyahat Acentesi - Yavuz Turizm Otelcilik İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. | www.yavuztur.com.tr
MERKEZ
+90 (362) 432 54 54
ŞUBE (Yeşilyurt AVM)
+90 (362) 439 30 40
» Avrupa Turları
» Gemi Turları
» Samsun Çıkışlı Turlar
» Yurtdışı Turlar
» Yurtiçi Turlar
Turlarımız / Gemi Turları / Yurtdışı Turlar / Rusya Turları / İçerik
VOLGA VOLGA BEYAZ GECELER / 31 MAYIS - 09 HAZİRAN 2019
VOLGA VOLGA BEYAZ GECELER / 31 MAYIS - 09 HAZİRAN 2019
1449 €
31.05.2019 / 09.06.2019 Kontenjan Var Kontenjan Var
M/S RUBLEV GEMİSİ ile
Dünyanın en büyük ülkesi Rusya, Avrupa’nın en uzun Nehri Volga, Avrupa’nın enbüyük iki gölü Ladoga ve Onega, Unesco’nun Dünya Kültür Mirası listesinde bulunanşehirler, anıtlar, eserler…

Volga Nehri’nde yapacağınız bu yolculukta dünyanın en büyük ülkesini tarihi, kültürü vecoğrafyası ile keşfedecek, insanları ile yakından tanışma fırsatı bulacaksınız. Moskova ve St.Petersburg gibi Rusya’ya başkentlik yapmış iki büyük ve önemli kenti gezip tanıyacak, nehirboyunca Rus tarihinde önemli yere sahip şehir ve kasabaları ziyaret edeceksiniz.Yolculuk boyunca konaklayacağınız nehir gemisi 260 yolcu kapasitelidir. Alt güverte hariçtümü dış cepheli ve geniş açılabilir penceresi olan kamaraların hepsinde müstakil duş-tuvalet,soğuk-sıcak klima sistemi mevcuttur. Ancak nehir gemileri çok büyük olmadıkları içinkamaralar da fazla geniş değildir.Geminin restoranı günde üç öğün Rus ve Avrupa mutfaklarından yemek seçenekleri ilehizmetinizdedir. Ayrıca geminin barı, hediyelik eşya dükkanı, güneşlenme güverteleri dehizmetiniz de olacaktır.Gemi seyir halindeyken geceleriniz konserler ve gösteriler ile renklenecek, gündüzleri boşvakitlerinizde Rus tarihi, Rus dili, Rus kültürü, el sanatları ve Rus şarkıları hakkındabilgileneceksiniz. Güzergah boyunca geçeceğiniz 17 adet su asansörü de bu yolculuğunuzuilginç kılacaktır.

1.GÜN(31.05 Cuma ) İSTANBUL - MOSKOVA
Atatürk Havalimanı dış hatlar gidiş terminalinde buluşma, pasaport ve çıkışişlemlerinin ardından saat 07:50’de Türk Hava Yollarının TK413 sayılı seferi ileMoskova’ya hareket. Yerel saat ile 10:45’de varış. Ülkeye giriş işlemlerinden sonra özel otobüsümüz ile gemiye transfer ve kamaralara yerleşme. Kısa bir dinlenmeninardından gemi ve tur programı ile ilgili bilgilerin verileceği bir tanıtım toplantısıyapılacaktır. Akşam yemeğinden sonra arzu eden misafirler ekstra Işıklar AltındaMoskova Turu’na katılabilirler. Geceleme gemide.

2.GÜN(01.06 Cumartesi) MOSKOVA
Gemide sabah kahvaltısından sonra yapılacak olan panoramik şehir turunda;Leningrad caddesi, Avrupa’nın en yüksek binalarından Triumph Palace, TverskayaCaddesi, Parlamento Binası, Bolşoy Tiyatrosu, Lubyanka Meydanı, KGB Merkez Binası,Aziz Vasili Kilisesi, Kızıl Meydan, Gum Alışveriş Merkezi, Kurtarıcı İsa Kilisesi, MeclisBinası görülecek yerler arasındadır.Şehir turu sonrasında Kremlin + 1 Katedral turu.Tur sonrası gemiye transfer akşam yemeği ve geceleme gemide.

3.GÜN(02.06 Pazar ) MOSKOVA
Gemide sabah kahvaltıdan sonra. Ekstra Metro Arbat Turu ve ekstra BorodinoPanorama Müzesi +Novodevici Turları’na katılma imkanı. Tur sonrası gemiyedönüş ve geminin hareketi. Hoş geldiniz kokteylinde kaptan ve gemi mürettebatı iletanışma. Akşam yemeği ve geceleme gemide.

4.GÜN(03.06 Pazartes i ) UGLIÇ
Gemide sabah kahvaltısından sonra yapılacak toplantıda uğranılacak limanlar,katedilecek suyolları, su asansörlerinin çalışma sistemi hakkında bilgiler verilecektir.Öğle yemeğinin ardından güvertede Volga nehrinin güzelliklerini seyretmek içinserbest zaman. Saat 16.00’da Ugliç’e varış. Volga kıyısında bulunan bu şirin şehirdeyürüyerek yapılacak olan turda, Eski Kremlin meydanındaki Transfigürasyon Katedralive Korkunç Ivan’ın oğlu Dimitri’nin 9 yaşında iken öldüğü yerde yapılmış olan DimitriKan Kilisesini göreceksiniz. Saat 18.30’da hareket ve akşam yemeği. Yemekten sonragemideki aktivitelerden yararlanmak için serbest zaman. Geceleme gemimizde.

5.GÜN(04.06 Sal ı) YAROSLAVL
Gemide sabah kahvaltısından sonra saat 08:00’de varışta otobüsle yapılacak olanturumuzda Transfigürasyon Manastırı, Şehir Meydanı, Peygamber İlyas Kilisesi, Volgave Kotorosol nehirlerinin kordonunu göreceksiniz. Turdan sonra saat 11:00’de gemininhareketi ve öğle yemeği. Öğleden sonra yine size Rus kültürü hakkında bilgilerverilecektir. Akşam yemeği ve geceleme gemide.

6.GÜN(05.06 Çarşamba ) GORİTSİ
Gemide sabah kahvaltısı. Saat 09:00’da Goritsi’ye varış ve Aziz Kiril Manastırı gezisiiçin otobüs ile Kiril Kasabası’na hareket. Gezinin ardından saat 12:00’de gemininhareketi ve öğle yemeği. Öğleden sonra geminin güvertesinde kahveleriniziyudumlayarak nehir kıyısı boyunca adeta tablo görünümündeki manzaralarıseyredebilirsiniz. Akşam yemeği ve geceleme gemide.

7.GÜN(06.06 Perşembe ) KİJİ
Gemide sabah kahvaltısından sonra güverteden Onega Gölü’nün güzelliğiniseyredebilirsiniz. Gemide öğle yemeğinden sonra saat 14:00’de Kiji’ye varış. Onegagölü içinde 60. paralelin üstünde yer alan bu ada bir açık hava müzesi olup Unesco’nun Dünya Kültür Mirası listesindedir. Yürüyerek yapılacak turda, 22kubbesiyle bir Peri masalı görüntüsünde olan hiç çivi kullanılmadan yapılmış ahşapTecelli kilisesini, tümü ahşap eski Rus köy evlerini ve köylülerin yaşantılarınıgöreceksiniz. Turun bitiminde Ada’da serbest zaman. Saat 18:00’de GemininMandrogi’ye hareketi. Akşam yemeği ve geceleme gemide.

8.GÜN(07.06 Cuma ) MANDROGİ
Gemide sabah kahvaltısının ardından saat 10:00’da Mandrogi’ye varış. Rengârenk Rusahşap evlerinin yer aldığı yemyeşil bir köy olan Mandrogi’de serbest zaman. Buradaaçık havada yeşillikler içinde yürüyüş yapabilir, mini hayvanat bahçesini, güzel ahşapbinalar içinde yer alan hediyelik eşya mağazalarını ve hediyelik eşya atölyeleriniziyaret edebilirsiniz. Burada aynı zamanda küçük bir votka müzesi mevcuttur. Öğleyemeğinin (kıyıda veya gemide) ardından geminin hareketi. Bu akşam geminin nehirüzerinde geçireceği son gece olduğu için Kaptanın Gala Yemeği ile ağırlanacaksınız.Geceleme gemide.

9.GÜN(08.06 Cumartes i ) ST PETERSBURG
Gemide sabah kahvaltısından sonra saat 09:00’da St. Petersburg’a varış ve panoramikşehir turuna hareket. Bu turda; Alexandr Nevski Manastırı, Nevski Prospekt caddesi,Kont Strogonof Sarayı, Saray Meydanı, Kışlık Saray, St Isaac Katedrali, SmolnıyManastırı, Aniçkov Sarayı ve Köprüsü, 2. Alexandr Kan Kilisesi panoramik olarakgörülecektir. Öğle yemeğinden sonra (gemide veya yemek paketi) Hermitage Müzesituru. Arzu eden misafirler ekstra Kanal Turuna katılabilirler. Gemide akşamyemeği. Akşamınızı da Kazak Dansları (Ekstra) veya Bale gösterisi (Ekstra)renklendirebilirsiniz. Gemide geceleme.

10 .GÜN(0 9 .06 Pazar ) ST PETERSBURG -İSTANBUL
Gemide sabah kahvaltıdan sonra arzu eden yolcular Ekstra Muhteşem PeterhoffPark ve Sarayı turuna katılabilirler. (Ekstra tura katılmayan yolcuların, yeni gelenyolculara hazırlanması için, kabinlerini en geç saat 10.00’da boşaltıp valizlerini bagajodasına bırakmaları gerekmektedir.) Turdan sonra havaalanına transfer ve Saat15.15’de Türk Havayollarının TK 402 sayılı seferi ile uçuş. Saat 18:45’de İstanbul’avarış.

GÜVERTE KABİN CİNSİ KİŞİ BAŞI
ALT GÜVERTE 2 / 3 YATAKLI 1449 Euro
ANA GÜVERTE 2 YATAKLI 1549 Euro
ORTA GÜVERTE 2 YATAKLI 1649 Euro
ÜST GÜVERTE 2 YATAKLI 1749 Euro
JUNİOR SUITE 2 YATAKLI 2099 Euro
SNGL KABİN 1 YATAKLI   ** 1999 Euro
**1yataklı kabin ölçüsü yaklaşık 6m2 olup konumu orta veya üst güvertede olabilir.
Word'e Aktar | Yazdır
GALERİ
Fotoğraf & Video
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Samsun Grand Atakum Hotel Mutfak Catering TÜRSAB Türkiye Seyahat Acentaları Birliği IATA
Türk Hava Yolları | Turkish Airlines Onur Air Pegasus Havayolları SunExpress Öğer Tours
Merkez
Telefon : +90 (362) 432 54 54 Adres : 19 Mayıs Bulvarı No:35 55030 Samsun / Türkiye
Şube (Yeşilyurt AVM)
Telefon : +90 (362) 439 30 40 Adres : Denizevleri Mah. Atatürk Bulv. No.154 / 2 Atakum / Samsun / Türkiye
Ön Rezervasyon Formu
Bilgilerimiz tarafımıza iletildikten sonra bilgilendirme için, en kısa sürede size dönüş yapılacaktır. İlginiz için teşekkürler.
Tarih Aralığı
Güvenlik Kodu
Ana Sayfa | Hakkımızda | Organizasyon | Kampanyalar | Vize İşlemleri | Basında | İletişim
Sayfanın tüm hakları şirketimize aittir. 2014 © Yavuztur Seyahat Acentesi - Yavuz Turizm Otelcilik İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. KA İnternet Bilişim Teknolojileri Tic. Ltd. Şti.