BASINDA SAMSUN ONLİNE KATALOG İLETİŞİM
Yavuztur Seyahat Acentesi - Yavuz Turizm Otelcilik İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. | www.yavuztur.com.tr
ANA SAYFA HAKKIMIZDA ORGANİZASYON KAMPANYALAR VİZE İŞLEMLERİ UÇAK OTEL
19 Mayıs 2019 Pazar Facebook | Yavuztur Seyahat Acentesi - Yavuz Turizm Otelcilik İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. | www.yavuztur.com.tr Twitter | Yavuztur Seyahat Acentesi - Yavuz Turizm Otelcilik İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. | www.yavuztur.com.tr İnstagram | Yavuztur Seyahat Acentesi - Yavuz Turizm Otelcilik İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. | www.yavuztur.com.tr
MERKEZ
+90 (362) 432 54 54
ŞUBE (Yeşilyurt AVM)
+90 (362) 439 30 40
» Avrupa Turları
» Gemi Turları
» Samsun Çıkışlı Turlar
» Yurtdışı Turlar
» Yurtiçi Turlar
Turlarımız / Gemi Turları / Yurtdışı Turlar / Rusya Turları / İçerik
VOLGA VOLGA BEYAZ GECELER / 30 HAZİRAN - 10 TEMMUZ 2019
VOLGA VOLGA BEYAZ GECELER / 30 HAZİRAN - 10 TEMMUZ 2019
1599 €
30.06.2019 / 10.07.2019 Kontenjan Var Kontenjan Var
M/S RUBLEV GEMİSİ ile
Dünyanın en büyük ülkesi Rusya, Avrupa’nın en uzun Nehri Volga, Avrupa’nın enbüyük iki gölü Ladoga ve Onega, Unesco’nun Dünya Kültür Mirası listesinde bulunanşehirler, anıtlar, eserler…

Volga Nehri’nde yapacağınız bu yolculukta dünyanın en büyük ülkesini tarihi, kültürü vecoğrafyası ile keşfedecek, insanları ile yakından tanışma fırsatı bulacaksınız. Moskova ve St.Petersburg gibi Rusya’ya başkentlik yapmış iki büyük ve önemli kenti gezip tanıyacak, nehirboyunca Rus tarihinde önemli yere sahip şehir ve kasabaları ziyaret edeceksiniz.Yolculuk boyunca konaklayacağınız nehir gemisi 260 yolcu kapasitelidir. Alt güverte hariçtümü dış cepheli ve geniş açılabilir penceresi olan kamaraların hepsinde müstakil duş-tuvalet,soğuk-sıcak klima sistemi mevcuttur. Ancak nehir gemileri çok büyük olmadıkları içinkamaralar da fazla geniş değildir.Geminin restoranı günde üç öğün Rus ve Avrupa mutfaklarından yemek seçenekleri ilehizmetinizdedir. Ayrıca geminin barı, hediyelik eşya dükkanı, güneşlenme güverteleri dehizmetiniz de olacaktır.Gemi seyir halindeyken geceleriniz konserler ve gösteriler ile renklenecek, gündüzleri boşvakitlerinizde Rus tarihi, Rus dili, Rus kültürü, el sanatları ve Rus şarkıları hakkındabilgileneceksiniz. Güzergah boyunca geçeceğiniz 17 adet su asansörü de bu yolculuğunuzuilginç kılacaktır.

1.GÜN( 3 0.06 Pazar ) İSTANBUL – ST PETERSBURG
Atatürk Havalimanı dış hatlar gidiş terminalinden pasaport ve çıkış işlemlerinden sonrasaat 10:55’de Türk Havayollarının TK 401 sayılı seferi ile St. Petersburg’ahareket.14:15’de St. Petersburg’a varış. Ülkeye giriş işlemlerinden sonra özelotobüsle gemiye transfer ve yerleşme. Kısa bir dinlenmeden sonra size gemi ve turlar hakkında tanıtım yapılacak. Akşam yemeğinden sonra ekstra Işıklar altında St.Petersburg Gece Turu ve geceleme gemide.

2.GÜN( 01 .0 7 Pazartesi ) ST PETERSBURG
Gemide sabah kahvaltısından sonra panoramik şehir turu. Bu turda; Alexandr NevskiManastırı, Nevski Prospekt caddesi, Kont Strogonof Sarayı, Saray Meydanı, KışlıkSaray, St Isaac Katedrali, Smolnıy Manastırı, Aniçkov Sarayı ve Köprüsü, 2. AlexandrKan Kilisesi panoramik olarak görülecektir. Öğle yemeğinden sonra Ekstra MuhteşemPeterhoff Park ve Sarayı turu imkânı. Tur sonrasında gemiye dönüş. Gemideakşam yemeği. Akşamınızı da ekstra olarak Kazak Dansları veya Bale gösterisiile renklendirebilirsiniz. Geceleme gemide.

3.GÜN( 02 .0 7 Salı) ST PETERSBURG
Gemide sabah kahvaltısından sonra Hermitage Müzesi turu. Daha sonra arzu edenyolcularımız için ekstra kanal turu Öğle yemeği (gemide veya yemek paketi) Turunardından gemiye dönüş ve geminin saat 18.00’de Mandrogi’ye hareketi. Hoş geldinizkokteylinde kaptan ve gemi mürettebatı ile tanışma. Aksam yemeği ve gecelemegemide.

4.GÜN( 03 .0 7 Çarşamba) MANDROGİ
Gemide sabah kahvaltısından sonra yapılacak toplantıda uğranılacak limanlar,katedilecek suyolları, su asansörlerinin çalışma sistemi hakkında bilgiler verilecektir.Saat 11:30’da Mandrogi’ye varış. Rengârenk Rus ahşap evlerinin yer aldığı yemyeşilbir köy olan Mandrogi’de serbest zaman. Burada açık havada yeşillikler içinde yürüyüşyapabilir, mini hayvanat bahçesini, güzel ahşap binalar içinde yer alan hediyelik eşyamağazalarını ve hediyelik eşya atölyelerini ziyaret edebilirsiniz. Burada aynı zamandaküçük bir votka müzesi mevcuttur. Öğle yemeğinin ardından (kıyıda veya gemide)Saat 15.00’da Geminin Kiji’ye hareketi. Gemide çeşitli etkinlikler. Akşam yemeği vegeceleme gemide.

5.GÜN(04.07 Perşembe) KİJİ
Gemide sabah kahvaltısından sonra saat 08:00’de Kiji’ye varış. Onega gölü içinde 60.paralelin üstünde yer alan bu ada bir açık hava müzesi olup Unesco’nun Dünya KültürMirası listesindedir. Yürüyerek yapılacak turda, 22 kubbesiyle bir Peri masalıgörüntüsünde olan hiç çivi kullanılmadan yapılmış ahşap Tecelli kilisesini, tümü ahşapeski Rus köy evlerini ve köylülerin yaşantılarını göreceksiniz. Turun bitiminde Ada’daserbest zaman. Saat 11:00’de Geminin Goritsi’ye hareketi. Öğle ve akşam yemeği vegeceleme gemide.

6.GÜN( 05 .0 7 Cuma) GORİTSİ
Gemide sabah kahvaltısından sonra saat 12:00’de Goritsi’ye varış ve Aziz KirilManastırı gezisi için otobüs ile Kiril Kasabası’na hareket. Gemide öğle yemeği. Saat 15:30’da geminin hareketi. Gemide çeşitli etkinlikler. Akşam yemeği ve gecelemegemide.7.GÜN(06.07 Cumartesi) YAROSLAVLGemide sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Gemide öğle yemeği ve 15.00’daYaroslavl’a varışta özel otobüsle yapılacak turumuzda Transfigürasyon Manastırı, şehirmeydanı, Volga ve Kotorosol nehirlerinin kordonu görülecektir. Şehir merkezindeserbest zamandan sonra gemiye dönüş ve saat 19.00’da geminin hareketi. Akşamyemeği ve geceleme gemide.

8.GÜN( 07 .0 7 Pazar ) UGLİÇ
Gemide sabah kahvaltısından sonra saat 08.30’da Ugliç’e varış. Volga kıyısındabulunan bu şirin şehirde yürüyerek yapılacak olan turda, eski Kremlin meydanındakiTransfigürasyon Katedrali ve Korkunç Ivan’ın oğlu Dimitri’nin 9 yaşında iken öldüğüyerde yapılmış olan Dimitri Kan Kilisesini göreceksiniz. Turun ardından alışveriş içinserbest zaman. Saat 12.00’de Geminin Moskova’ya hareketi ve öğle yemeği. Gemideçeşitli etkinlikler. Bu akşam geminin nehir üzerinde geçireceği son gece olduğu içinKaptanın Gala Yemeği ile ağırlanacaksınız. Geceleme gemide.

9.GÜN( 08 .0 7 Pazartes i ) MOSKOVA
Gemide sabah kahvaltısından sonra serbest zaman ve öğle yemeği. Saat 13.00’daMoskova’ya varış. Özel otobüsle yapılacak panoramik şehir turunda; LeningradCaddesi, Avrupa’nın en yüksek binalarından Triumph Palace, Tverskaya Caddesi,Parlamento Binası, Bolşoy Tiyatrosu, Lubyanka Meydanı, KGB merkez binası, KızılMeydan, GUM alışveriş merkezi, Kurtarıcı İsa Katedrali görülecek yerler arasındadır.Akşam ekstra olarak Işıklar altında Moskova turu. Geceleme gemide.

10.GÜN( 09 .0 7 Salı) MOSKOVA
Gemide sabah kahvaltısının ardından Kremlin turu. Öğleden sonra ekstra dünyacaünlü Moskova Metro Arbat Turu ve ekstra Borodino Panorama Müzesi+Novodevici Turları’na katılma imkanı. Akşam yemeği ve geceleme gemide.Akşam ekstra olarak Rusya’nın uluslararası üne sahip Kostroma Dans Grubu’nungösterisine katılma imkanı.

11.GÜN( 10 .0 7 Çarşamba ) MOSKOVA -İSTANBUL
Gemide sabah kahvaltısından sonra havaalanına transfer ve saat 14:50’da TK418sefer ile İstanbul’a hareket. Saat 18:05’da İstanbul’a varış ve gezimizin sonu .

GÜVERTE KABİN CİNSİ KİŞİ BAŞI
ALT GÜVERTE 2 / 3 YATAKLI 1599 Euro
ANA GÜVERTE 2 YATAKLI 1699 Euro
ORTA GÜVERTE 2 YATAKLI 1799 Euro
ÜST GÜVERTE 2 YATAKLI 1899 Euro
JUNİOR SUITE 2 YATAKLI 2199 Euro
SNGL KABİN 1 YATAKLI   ** 2099 Euro
**1yataklı kabin ölçüsü yaklaşık 6m2 olup konumu orta veya üst güvertede olabilir.


ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

- THY ile İstanbul-Petersburg/Moskova -İstanbul ekonomi sınıf uçak bileti
- Havaalanı, liman vergileri (380Euro)
- Uçakta kişi başı 30kg bagaj taşıma hakkı(üstü ücrete tabidir)
- Havaalanı-Gemi-Havaalanı özel otobüs transfer
- Gemide bagaj taşıma hizmeti
- Gemide 10 gece 11 gün tam pansiyon konaklama
- Moskova ve St. Petersburg’da yarım gün panoramik şehir turu
- Nehir güzergâhında uğranılan limanlardaki turlar
- Moskova’da Kremlin + 2 Katedral gezisi
- St Petersburg’da Hermitage Müzesi ziyareti
- Gemide Hoş geldiniz kokteyli ve Kaptanın Gala Yemeği
- Gemide tüm yemeklerde çay ve kahve servisi
- Gemideki Konser, gösteriler, kültür dersleri ve etkinlikler (Rusça dil dersi, Rusşarkıları Dersi, Rus Dansları dersi, Rus Halk sanatları, kostümleri ve ahşap hediyelikeşyaların tarihçeleri ve yapılışları hakkında bilgi.
- Yurtdışı Zorunlu paket seyahat sigortası
- Profesyonel Türkçe tur liderliği hizmeti

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
- Ekstra turlar, şahsi harcamalar
- Gemide alkollü, alkolsüz içecekler ve kapalı şişe su
- Rehber, yerel rehber ve şoför bahşişleri (İsteğe bağlı)
- Gemi Personeli servis bedeli günlük 7€ olup gemide nakit olarak toplanacaktır.
- Dahil olduğu belirtilmemiş tüm hizmetler
- Seyahat sağlık sigortası
- Rusya Vize ücreti 140€
- Yurt Dışı çıkış harcı 15 TL (Havalimanı maliyet ofisi yoğun olabileceğinden, çıkışharcınızı seyahat öncesi ilgili bankalara yatırmanızı tavsiye ederiz.)
- Ergo seyahat sağlık ve iptal sigortası; tur bedeli 1500€ ya kadar kişi başı 25€,1500€-2000€arası kişi başı 35€. ( 70 yaş üzeri %100 sür prim)

Word'e Aktar | Yazdır
GALERİ
Fotoğraf & Video
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Samsun Grand Atakum Hotel Mutfak Catering TÜRSAB Türkiye Seyahat Acentaları Birliği IATA
Türk Hava Yolları | Turkish Airlines Onur Air Pegasus Havayolları SunExpress Öğer Tours
Merkez
Telefon : +90 (362) 432 54 54 Adres : 19 Mayıs Bulvarı No:35 55030 Samsun / Türkiye
Şube (Yeşilyurt AVM)
Telefon : +90 (362) 439 30 40 Adres : Denizevleri Mah. Atatürk Bulv. No.154 / 2 Atakum / Samsun / Türkiye
Ön Rezervasyon Formu
Bilgilerimiz tarafımıza iletildikten sonra bilgilendirme için, en kısa sürede size dönüş yapılacaktır. İlginiz için teşekkürler.
Tarih Aralığı
Güvenlik Kodu
Ana Sayfa | Hakkımızda | Organizasyon | Kampanyalar | Vize İşlemleri | Basında | İletişim
Sayfanın tüm hakları şirketimize aittir. 2014 © Yavuztur Seyahat Acentesi - Yavuz Turizm Otelcilik İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. KA İnternet Bilişim Teknolojileri Tic. Ltd. Şti.