BASINDA SAMSUN ONLİNE KATALOG İLETİŞİM
Yavuztur Seyahat Acentesi - Yavuz Turizm Otelcilik İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. | www.yavuztur.com.tr
ANA SAYFA HAKKIMIZDA ORGANİZASYON KAMPANYALAR VİZE İŞLEMLERİ UÇAK OTEL
19 Mayıs 2019 Pazar Facebook | Yavuztur Seyahat Acentesi - Yavuz Turizm Otelcilik İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. | www.yavuztur.com.tr Twitter | Yavuztur Seyahat Acentesi - Yavuz Turizm Otelcilik İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. | www.yavuztur.com.tr İnstagram | Yavuztur Seyahat Acentesi - Yavuz Turizm Otelcilik İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. | www.yavuztur.com.tr
MERKEZ
+90 (362) 432 54 54
ŞUBE (Yeşilyurt AVM)
+90 (362) 439 30 40
» Avrupa Turları
» Gemi Turları
» Samsun Çıkışlı Turlar
» Yurtdışı Turlar
» Yurtiçi Turlar
Turlarımız / Gemi Turları / Yurtdışı Turlar / Rusya Turları / İçerik
VOLGA VOLGA BEYAZ GECELER / 20 - 30 HAZİRAN 2019
VOLGA VOLGA BEYAZ GECELER / 20 - 30 HAZİRAN 2019
1649 €
20.06.2019 / 30.11.2018 Kontenjan Var Kontenjan Var
M/S RUBLEV GEMİSİ ile
Dünyanın en büyük ülkesi Rusya, Avrupa’nın en uzun Nehri Volga, Avrupa’nın enbüyük iki gölü Ladoga ve Onega, Unesco’nun Dünya Kültür Mirası listesinde bulunanşehirler, anıtlar, eserler…

Volga Nehri’nde yapacağınız bu yolculukta dünyanın en büyük ülkesini tarihi, kültürü vecoğrafyası ile keşfedecek, insanları ile yakından tanışma fırsatı bulacaksınız. Moskova ve St.Petersburg gibi Rusya’ya başkentlik yapmış iki büyük ve önemli kenti gezip tanıyacak, nehirboyunca Rus tarihinde önemli yere sahip şehir ve kasabaları ziyaret edeceksiniz.Yolculuk boyunca konaklayacağınız nehir gemisi 260 yolcu kapasitelidir. Alt güverte hariçtümü dış cepheli ve geniş açılabilir penceresi olan kamaraların hepsinde müstakil duş-tuvalet,soğuk-sıcak klima sistemi mevcuttur. Ancak nehir gemileri çok büyük olmadıkları içinkamaralar da fazla geniş değildir.Geminin restoranı günde üç öğün Rus ve Avrupa mutfaklarından yemek seçenekleri ilehizmetinizdedir. Ayrıca geminin barı, hediyelik eşya dükkanı, güneşlenme güverteleri dehizmetiniz de olacaktır.Gemi seyir halindeyken geceleriniz konserler ve gösteriler ile renklenecek, gündüzleri boşvakitlerinizde Rus tarihi, Rus dili, Rus kültürü, el sanatları ve Rus şarkıları hakkındabilgileneceksiniz. Güzergah boyunca geçeceğiniz 17 adet su asansörü de bu yolculuğunuzuilginç kılacaktır.

1.GÜN( 20 .0 6 Perşembe ) İSTANBUL - MOSKOVA
Atatürk Havalimanı dış hatlar gidiş terminalinde buluşma, pasaport ve çıkışişlemlerinin ardından saat 11:05’de Türk Hava Yollarının TK417 sayılı seferi ileMoskova’ya hareket. Yerel saat ile 13:50’de varış. Ülkeye giriş işlemlerinden sonra özel otobüsümüz ile gemiye transfer ve kamaralara yerleşme. Kısa bir dinlenmeninardından gemi ve tur programı ile ilgili bilgilerin verileceği bir tanıtım toplantısıyapılacaktır. Akşam yemeğinden sonra arzu eden misafirler ekstra Işıklar AltındaMoskova Turu’na katılabilirler. Geceleme gemide.

2.GÜN( 21 .06 Cuma ) MOSKOVA
Gemide sabah kahvaltısından sonra yapılacak olan panoramik şehir turunda;Leningrad caddesi, Avrupa’nın en yüksek binalarından Triumph Palace, TverskayaCaddesi, Parlamento Binası, Bolşoy Tiyatrosu, Lubyanka Meydanı, KGB Merkez Binası,Aziz Vasili Kilisesi, Kızıl Meydan, Gum Alışveriş Merkezi, Kurtarıcı İsa Kilisesi, MeclisBinası görülecek yerler arasındadır. Öğle yemeğinin ardından (gemide veya yemekpaketi) Ekstra Metro Arbat Turu. Tur sonrasında gemiye transfer. Akşam dileyenmisafirlerle ekstra olarak Rusya’nın uluslararası üne sahip Kostroma DansGrubu’nun gösterisine katılma imkanı. Akşam yemeği ve geceleme gemide.

3.GÜN( 22 .06 Cuma rtes i) MOSKOVA
Gemide sabah kahvaltıdan sonra ekstra Borodino Panorama Müzesi+Novodevici Turları’na katılma imkanı. Tur sonrası gemiye dönüş ve gemininhareketi. Hoş geldiniz kokteylinde kaptan ve gemi mürettebatı ile tanışma. Akşamyemeği ve geceleme gemide.4.GÜN( 23 .06 Pazar ) UGLIÇGemide sabah kahvaltısından sonra yapılacak toplantıda uğranılacak limanlar,katedilecek suyolları, su asansörlerinin çalışma sistemi hakkında bilgiler verilecektir.Öğle yemeğinin ardından güvertede Volga nehrinin güzelliklerini seyretmek içinserbest zaman. Saat 16.00’da Ugliç’e varış. Volga kıyısında bulunan bu şirin şehirdeyürüyerek yapılacak olan turda, Eski Kremlin meydanındaki Transfigürasyon Katedralive Korkunç Ivan’ın oğlu Dimitri’nin 9 yaşında iken öldüğü yerde yapılmış olan DimitriKan Kilisesini göreceksiniz. Saat 18.30’da hareket ve akşam yemeği. Yemekten sonragemideki aktivitelerden yararlanmak için serbest zaman. Geceleme gemimizde.

5.GÜN( 24 .06 Pazar tes i ) YAROSLAVL
Gemide sabah kahvaltısından sonra saat 08:00’de varışta otobüsle yapılacak olanturumuzda Transfigürasyon Manastırı, Şehir Meydanı, Peygamber İlyas Kilisesi, Volgave Kotorosol nehirlerinin kordonunu göreceksiniz. Turdan sonra saat 11:00’de gemininhareketi ve öğle yemeği. Öğleden sonra yine size Rus kültürü hakkında bilgilerverilecektir. Akşam yemeği ve geceleme gemide.

6.GÜN( 25 .06 Sal ı) GORİTSİ
Gemide sabah kahvaltısı. Saat 09:00’da Goritsi’ye varış ve Aziz Kiril Manastırı gezisiiçin otobüs ile Kiril Kasabası’na hareket. Gezinin ardından saat 12:00’de gemininhareketi ve öğle yemeği. Öğleden sonra geminin güvertesinde kahveleriniziyudumlayarak nehir kıyısı boyunca adeta tablo görünümündeki manzaralarıseyredebilirsiniz. Akşam yemeği ve geceleme gemide.

7.GÜN( 26 .06 Çarşamba ) KİJİ
Gemide sabah kahvaltısından sonra güverteden Onega Gölü’nün güzelliğiniseyredebilirsiniz. Gemide öğle yemeğinden sonra saat 14:00’de Kiji’ye varış. Onegagölü içinde 60. paralelin üstünde yer alan bu ada bir açık hava müzesi olupUnesco’nun Dünya Kültür Mirası listesindedir. Yürüyerek yapılacak turda, 22kubbesiyle bir Peri masalı görüntüsünde olan hiç çivi kullanılmadan yapılmış ahşapTecelli kilisesini, tümü ahşap eski Rus köy evlerini ve köylülerin yaşantılarınıgöreceksiniz. Turun bitiminde Ada’da serbest zaman. Saat 18:00’de GemininMandrogi’ye hareketi. Akşam yemeği ve geceleme gemide.

8.GÜN( 27 .06 Perşembe ) MANDROGİ
Gemide sabah kahvaltısının ardından saat 10:00’da Mandrogi’ye varış. Rengârenk Rusahşap evlerinin yer aldığı yemyeşil bir köy olan Mandrogi’de serbest zaman. Buradaaçık havada yeşillikler içinde yürüyüş yapabilir, mini hayvanat bahçesini, güzel ahşapbinalar içinde yer alan hediyelik eşya mağazalarını ve hediyelik eşya atölyeleriniziyaret edebilirsiniz. Burada aynı zamanda küçük bir votka müzesi mevcuttur. Öğleyemeğinin (kıyıda veya gemide) ardından geminin hareketi. Bu akşam geminin nehirüzerinde geçireceği son gece olduğu için Kaptanın Gala Yemeği ile ağırlanacaksınız.Geceleme gemide.

9.GÜN( 28 .06 Cuma ) ST PETERSBURG
Gemide sabah kahvaltısından sonra saat 09:00’da St. Petersburg’a varış ve panoramikşehir turuna hareket. Bu turda; Alexandr Nevski Manastırı, Nevski Prospekt caddesi,Kont Strogonof Sarayı, Saray Meydanı, Kışlık Saray, St Isaac Katedrali, SmolnıyManastırı, Aniçkov Sarayı ve Köprüsü, 2. Alexandr Kan Kilisesi panoramik olarakgörülecektir. Panoramik şehir turundan sonra öğle yemeği (gemide veya yemekpaketi) Öğle yemeğinden sonra Hermitage Müzesi turu. Arzu eden misafirler içinekstra Kanal Turuna katılma imkanı. Gemide akşam yemeği. Yemekten sonraekstra Kazak Dansları veya ekstra Bale gösterisine turları. Gemide geceleme.

10 .GÜN( 29 .06 Cumartesi ) ST PETERSBURG
Gemide sabah kahvaltıdan sonra Ekstra Muhteşem Peterhoff Park ve Sarayı turuimkanı. Tur sonrası gemiye dönüş Gemide öğle yemeği, serbest zaman. Akşamyemeği ve geceleme gemide. Akşam yemeğinden sonra ekstra Işıklar altında StPetersburg turuna katılma imkanı.

11 .GÜN( 30 .06 Pazar ) ST PETERSBURG – İSTANBUL
Gemide kahvaltıdan sonra arzu eden yolcular ekstra Puşkin-Katerina sarayıturuna katılabilirler. (Ekstra tura katılmayan yolcuların, yeni gelen yolcularahazırlanması için, kabinlerini en geç saat 10:00’da boşaltıp valizlerini bagaj odasınabırakmaları gerekmektedir.) Turdan sonra havaalanına transfer ve Saat 15.15’de TürkHavayollarının TK 402 sayılı seferi ile uçuş. Saat 18:45’de İstanbul’a varış.

Not: Puşkin- Katerina Sarayı Turu için randevu sistemi geçerli olmayıphergün belirli sayıda ziyaretçi kabul edilmektedir. Bu nedenle bu turunyapılıp yapılamayacağı tur tarihinden bir gün önce kesinleşmektedir.

GÜVERTE KABİN CİNSİ KİŞİ BAŞI
ALT GÜVERTE 2 / 3 YATAKLI 1649 Euro
ANA GÜVERTE 2 YATAKLI 1749 Euro
ORTA GÜVERTE 2 YATAKLI 1849 Euro
ÜST GÜVERTE 2 YATAKLI 1949 Euro
JUNİOR SUITE 2 YATAKLI 2349 Euro
SNGL KABİN 1 YATAKLI   ** 2249 Euro
**1yataklı kabin ölçüsü yaklaşık 6m2 olup konumu orta veya üst güvertede olabilir.ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

- THY ile İstanbul-Moskova/St. Petersburg-İstanbul ekonomi sınıf uçak bileti
- Havaalanı, liman vergileri (380Euro)- Uçakta kişi başı 30kg bagaj taşıma hakkı (üstü ücrete tabidir)
- Havaalanı-Gemi-Havaalanı özel otobüs transferi
- Gemide bagaj taşıma hizmeti
- Gemide 10 gece 11 gün tam pansiyon konaklama
- Moskova ve St. Petersburg’da yarım gün panoramik şehir turu
- Nehir güzergâhında uğranılan limanlardaki turlar
- Moskova’da Kremlin + 1 Katedral- St Petersburg’da Hermitage Müzesi ziyareti
- Gemide Hoş geldiniz kokteyli ve Kaptanın Gala Yemeği
- Mandrogi’de şaşlık barbekü yemeği
- Gemide tüm yemeklerde çay ve kahve servisi
- Gemideki Konser, gösteriler, kültür dersleri ve etkinlikler (Rusça dil dersi, Rusşarkıları dersi, Rus Dansları dersi, Rus mutfağı, votka ve havyar konusunda brifing,Rus Halk sanatları, kostümleri ve ahşap hediyelik eşyaların tarihçe ve yapılışlarıhakkında bilgi.
- Yurtdışı Zorunlu paket seyahat sigortası
- Profesyonel Türkçe tur liderliği hizmeti

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

- Ekstra turlar, şahsi harcamalar
- Gemide alkollü, alkolsüz içecekler ve kapalı şişe su
- Rehber, yerel rehber ve şoför bahşişleri (İsteğe bağlı)
- Gemi Personeli servis bedeli günlük 7€ olup gemide nakit olarak toplanacaktır.
- Dahil olduğu belirtilmemiş tüm hizmetler
- Seyahat sağlık sigortası
- Rusya Vize ücreti 140€
- Yurt Dışı çıkış harcı 15 TL (Havalimanı maliyet ofisi yoğun olabileceğinden, çıkışharcınızı seyahat öncesi ilgili bankalara yatırmanızı tavsiye ederiz.)
- Ergo seyahat sağlık ve iptal sigortası; tur bedeli 1500€ ya kadar kişi başı 25€,1500€-2000€arası kişi başı 35€. ( 70 yaş üzeri %100 sür prim)

Word'e Aktar | Yazdır
GALERİ
Fotoğraf & Video
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Samsun Grand Atakum Hotel Mutfak Catering TÜRSAB Türkiye Seyahat Acentaları Birliği IATA
Türk Hava Yolları | Turkish Airlines Onur Air Pegasus Havayolları SunExpress Öğer Tours
Merkez
Telefon : +90 (362) 432 54 54 Adres : 19 Mayıs Bulvarı No:35 55030 Samsun / Türkiye
Şube (Yeşilyurt AVM)
Telefon : +90 (362) 439 30 40 Adres : Denizevleri Mah. Atatürk Bulv. No.154 / 2 Atakum / Samsun / Türkiye
Ön Rezervasyon Formu
Bilgilerimiz tarafımıza iletildikten sonra bilgilendirme için, en kısa sürede size dönüş yapılacaktır. İlginiz için teşekkürler.
Tarih Aralığı
Güvenlik Kodu
Ana Sayfa | Hakkımızda | Organizasyon | Kampanyalar | Vize İşlemleri | Basında | İletişim
Sayfanın tüm hakları şirketimize aittir. 2014 © Yavuztur Seyahat Acentesi - Yavuz Turizm Otelcilik İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. KA İnternet Bilişim Teknolojileri Tic. Ltd. Şti.