BASINDA SAMSUN ONLİNE KATALOG İLETİŞİM
Yavuztur Seyahat Acentesi - Yavuz Turizm Otelcilik İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. | www.yavuztur.com.tr
ANA SAYFA HAKKIMIZDA ORGANİZASYON KAMPANYALAR VİZE İŞLEMLERİ UÇAK OTEL
19 Mayıs 2019 Pazar Facebook | Yavuztur Seyahat Acentesi - Yavuz Turizm Otelcilik İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. | www.yavuztur.com.tr Twitter | Yavuztur Seyahat Acentesi - Yavuz Turizm Otelcilik İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. | www.yavuztur.com.tr İnstagram | Yavuztur Seyahat Acentesi - Yavuz Turizm Otelcilik İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. | www.yavuztur.com.tr
MERKEZ
+90 (362) 432 54 54
ŞUBE (Yeşilyurt AVM)
+90 (362) 439 30 40
» Avrupa Turları
» Gemi Turları
» Samsun Çıkışlı Turlar
» Yurtdışı Turlar
» Yurtiçi Turlar
Turlarımız / Gemi Turları / Yurtdışı Turlar / Rusya Turları / İçerik
VOLGA VOLGA BEYAZ GECELER / 10 - 20 TEMMUZ 2019
VOLGA VOLGA BEYAZ GECELER / 10 - 20 TEMMUZ 2019
1549 €
10.07.2019 / 20.07.2019 Kontenjan Var Kontenjan Var
M/S RUBLEV GEMİSİ ile
Dünyanın en büyük ülkesi Rusya, Avrupa’nın en uzun Nehri Volga, Avrupa’nın enbüyük iki gölü Ladoga ve Onega, Unesco’nun Dünya Kültür Mirası listesinde bulunanşehirler, anıtlar, eserler…

Volga Nehri’nde yapacağınız bu yolculukta dünyanın en büyük ülkesini tarihi, kültürü vecoğrafyası ile keşfedecek, insanları ile yakından tanışma fırsatı bulacaksınız. Moskova ve St.Petersburg gibi Rusya’ya başkentlik yapmış iki büyük ve önemli kenti gezip tanıyacak, nehirboyunca Rus tarihinde önemli yere sahip şehir ve kasabaları ziyaret edeceksiniz.Yolculuk boyunca konaklayacağınız nehir gemisi 260 yolcu kapasitelidir. Alt güverte hariç tümüdış cepheli ve geniş açılabilir penceresi olan kamaraların hepsinde müstakil duş-tuvalet, soğuksıcakklima sistemi mevcuttur. Ancak nehir gemileri çok büyük olmadıkları için kamaralar dafazla geniş değildir.Geminin restoranı günde üç öğün Rus ve Avrupa mutfaklarından yemek seçenekleri ilehizmetinizdedir. Ayrıca geminin barı, hediyelik eşya dükkanı, güneşlenme güverteleri dehizmetiniz de olacaktır.Gemi seyir halindeyken geceleriniz konserler ve gösteriler ile renklenecek, gündüzleri boşvakitlerinizde Rus tarihi, Rus dili, Rus kültürü, el sanatları ve Rus şarkıları hakkındabilgileneceksiniz. Güzergah boyunca geçeceğiniz 17 adet su asansörü de bu yolculuğunuzuilginç kılacaktır.

1 .GÜN( 10 .0 7 Çarşamba ) İSTANBUL- MOSKOVA
Atatürk Havalimanı dış hatlar gidiş terminalinden, pasaport ve çıkış işlemlerinden sonrasaat 11:05’da Türk Hava Yollarının TK417 sayılı seferi ile Moskova’ya hareket. Yerel saat ile 13:50’de Moskova’ya varış. Ülkeye giriş işlemlerinden sonra özel otobüsümüzile gemiye transfer ve kamaralara yerleşme. Kısa bir dinlenmenin ardından gemi ve turprogramı ile ilgili bilgilerin verileceği bir tanıtım toplantısı yapılacaktır. Akşamyemeğinden sonra arzu eden misafirler ekstra Işıklar Altında Moskova Turu’nakatılabilirler. Geceleme gemide.

2.GÜN( 11 .0 7 Perşembe ) MOSKOVA
Gemide sabah kahvaltısından sonra yapılacak olan panoramik şehir turunda; Leningradcaddesi, Avrupa’nın en yüksek binalarından Triumph Palace, Tverskaya Caddesi,Parlamento Binası, Bolşoy Tiyatrosu, Lubyanka Meydanı, KGB Merkez Binası, Aziz VasiliKilisesi, Kızıl Meydan, Gum Alışveriş Merkezi, Kurtarıcı İsa Kilisesi, Meclis Binasıgörülecek yerler arasındadır. Öğle yemeğinin ardından (gemide veya yemek paketi)ekstra Borodino Panorama Müzesi +Novodevici Turları’na katılma imkanı.Akşam dileyen misafirlerle ekstra olarak Rusya’nın uluslararası üne sahip KostromaDans Grubu’nun gösterisine katılma imkanı. Akşam yemeği ve geceleme gemide.

3.GÜN( 12 .0 7 Cuma ) MOSKOVA
Gemide sabah kahvaltıdan sonra Kremlin + 1 Katedral turu. Tur bitiminde Öğleyemeği (gemide veya yemek paketi) öğleden sonra dileyen misafirlerle Ekstra MetroArbat Turu. Tur sonrası gemiye dönüş ve 17:00 de geminin hareketi. Hoş geldinizkokteylinde kaptan ve gemi mürettebatı ile tanışma. Akşam yemeği ve gecelemegemide.

4 .GÜN( 13 .0 7 Cumartes i) UGLIÇ
Gemide sabah kahvaltısından sonra yapılacak toplantıda uğranılacak limanlar,katedilecek suyolları, su asansörlerinin çalışma sistemi hakkında bilgiler verilecektir.Öğle yemeğinin ardından güvertede Volga nehrinin güzelliklerini seyretmek için serbestzaman. Saat 16.00’da Ugliç’e varış. Volga kıyısında bulunan bu şirin şehirde yürüyerekyapılacak olan turda, Eski Kremlin meydanındaki Transfigürasyon Katedrali ve KorkunçIvan’ın oğlu Dimitri’nin 9 yaşında iken öldüğü yerde yapılmış olan Dimitri Kan Kilisesinigöreceksiniz. Saat 18.30’da hareket ve akşam yemeği. Yemekten sonra gemidekiaktivitelerden yararlanmak için serbest zaman. Geceleme gemimizde.

5 .GÜN( 14 .0 7 Pazar ) YAROSLAVL
Gemide sabah kahvaltısından sonra saat 08:00’de varışta otobüsle yapılacak olanturumuzda Transfigürasyon Manastırı, Şehir Meydanı, Peygamber İlyas Kilisesi, Volgave Kotorosol nehirlerinin kordonunu göreceksiniz. Turdan sonra saat 11:00’de gemininhareketi ve öğle yemeği. Öğleden sonra yine size Rus kültürü hakkında bilgilerverilecektir. Akşam yemeği ve geceleme gemide.


6 .GÜN( 15 .0 7 Pazartes i) GORİTSİ
Gemide sabah kahvaltısı. Saat 09:00’da Goritsi’ye varış ve Aziz Kiril Manastırı gezisi içinotobüs ile Kiril Kasabası’na hareket. Gezinin ardından saat 12:00’de geminin hareketive öğle yemeği. Öğleden sonra geminin güvertesinde kahvelerinizi yudumlayarak nehirkıyısı boyunca adeta tablo görünümündeki manzaraları seyredebilirsiniz. Akşam yemeğive geceleme gemide.

7 .GÜN( 16 .0 7 Sal ı ) KİJİGemide sabah kahvaltısından sonra güverteden Onega Gölü’nün güzelliğiniseyredebilirsiniz. Gemide öğle yemeğinden sonra saat 14:00’de Kiji’ye varış. Onegagölü içinde 60. paralelin üstünde yer alan bu ada bir açık hava müzesi olup Unesco’nunDünya Kültür Mirası listesindedir. Yürüyerek yapılacak turda, 22 kubbesiyle bir Perimasalı görüntüsünde olan hiç çivi kullanılmadan yapılmış ahşap Tecelli kilisesini, tümüahşap eski Rus köy evlerini ve köylülerin yaşantılarını göreceksiniz. Turun bitimindeAda’da serbest zaman. Saat 18:00’de Geminin Mandrogi’ye hareketi. Akşam yemeği vegeceleme gemide.

8 .GÜN( 17 .0 7 Çarşamba ) MANDROGİGemide sabah kahvaltısının ardından saat 10:00’da Mandrogi’ye varış. Rengârenk Rusahşap evlerinin yer aldığı yemyeşil bir köy olan Mandrogi’de serbest zaman. Buradaaçık havada yeşillikler içinde yürüyüş yapabilir, mini hayvanat bahçesini, güzel ahşapbinalar içinde yer alan hediyelik eşya mağazalarını ve hediyelik eşya atölyelerini ziyaretedebilirsiniz. Burada aynı zamanda küçük bir votka müzesi mevcuttur. Öğle yemeğinin(kıyıda veya gemide) ardından geminin hareketi. Bu akşam geminin nehir üzerindegeçireceği son gece olduğu için Kaptanın Gala Yemeği ile ağırlanacaksınız. Gecelemegemide.

9 .GÜN( 18 .0 7 Perşembe ) ST PETERSBURG
Gemide sabah kahvaltısından sonra saat 09:00’da St. Petersburg’a varış ve panoramikşehir turu ve Hermitage müzesi ziyareti. Bu turda; Alexandr Nevski Manastırı, NevskiProspekt caddesi, Kont Strogonof Sarayı, Saray Meydanı, Kışlık Saray, St IsaacKatedrali, Smolnıy Manastırı, Aniçkov Sarayı ve Köprüsü, 2. Alexandr Kan Kilisesipanoramik olarak görülecektir. Öğle yemeğinden sonra (gemide veya yemek paketi)arzu eden misafirler için ekstra Kanal Turuna katılma imkanı. Gemide akşamyemeği. Arzu eden misafirler ekstra Kazak Dansları veya ekstra Bale gösterisinekatılabilirler. Gemide geceleme.

10 .GÜN( 19 .0 7 Cuma ) ST PETERSBURG
Gemide sabah kahvaltıdan sonra Ekstra Muhteşem Peterhoff Park ve Sarayı turuimkanı. Akşam yemeği ve geceleme gemide. Akşam yemeğinden sonra ekstra Işıklaraltında St Petersburg turuna katılma imkanı.

11 .GÜN( 20 .0 7 Cumartesi) ST PETERSBURG – İSTANBUL
Gemide kahvaltıdan sonra arzu eden yolcular ekstra Puşkin-Katerina sarayı turunakatılabilirler. (Ekstra tura katılmayan yolcuların, yeni gelen yolculara hazırlanması için,kabinlerini en geç saat 10:00’da boşaltıp valizlerini bagaj odasına bırakmalarıgerekmektedir.) Turdan sonra havaalanına transfer ve Saat 15.15’de TürkHavayollarının TK 402 sayılı seferi ile uçuş. Saat 18:45’de İstanbul’a varış.Not: Puşkin- Katerina Sarayı Turu için randevu sistemi geçerli olmayıp hergünbelirli sayıda ziyaretçi kabul edilmektedir. Bu nedenle bu turun yapılıp yapılamayacağı tur tarihinden bir gün önce kesinleşmektedir.

GÜVERTE KABİN CİNSİ KİŞİ BAŞI
ALT GÜVERTE 2 / 3 YATAKLI 1549 Euro
ANA GÜVERTE 2 YATAKLI 1649 Euro
ORTA GÜVERTE 2 YATAKLI 1749 Euro
ÜST GÜVERTE 2 YATAKLI 1849 Euro
JUNİOR SUITE 2 YATAKLI 2249 Euro
SNGL KABİN 1 YATAKLI   ** 2149 Euro
**1yataklı kabin ölçüsü yaklaşık 6m2 olup konumu orta veya üst güvertede olabilir.


ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER-

THY ile İstanbul-Moskova/St. Petersburg-İstanbul ekonomi sınıf uçak bileti
- Havaalanı, liman vergileri (380Euro)
- Uçakta kişi başı 30kg bagaj taşıma hakkı(üstü ücrete tabidir)
- Havaalanı-Gemi-Havaalanı özel otobüs transferi
- Gemide bagaj taşıma hizmeti- Gemide 10 gece 11 gün tam pansiyon konaklama
- Moskova ve St. Petersburg’da yarım gün panoramik şehir turu
- Nehir güzergâhında uğranılan limanlardaki turlar
- Moskova’da Kremlin + 1 Katedral- St Petersburg’da Hermitage Müzesi ziyareti
- Gemide Hoş geldiniz kokteyli ve Kaptanın Gala Yemeği
- Mandrogide şaşlık barbekü yemeği
- Gemide tüm yemeklerde çay ve kahve servisi
- Gemideki Konser, gösteriler, kültür dersleri ve etkinlikler (Rusça dil dersi, Rusşarkıları dersi, Rus Dansları dersi, Rus mutfağı, votka ve havyar konusunda brifing, RusHalk sanatları, kostümleri ve ahşap hediyelik eşyaların tarihçe ve yapılışları hakkındabrifing.
-Profesyonel Türkçe tur liderliği hizmeti ve refakat hizmetleri

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

- Ekstra turlar, şahsi harcamalar
- Gemide alkollü, alkolsüz içecekler ve kapalı şişe su
- Rehber, yerel rehber ve şoför bahşişleri (İsteğe bağlı)
- Gemi Personeli servis bedeli günlük 7€ olup gemide nakit olarak toplanacaktır.
- Dahil olduğu belirtilmemiş tüm hizmetler
- Seyahat sağlık sigortası
- Rusya Vize ücreti 140€
- Yurt Dışı çıkış harcı 15 TL (Havalimanı maliyet ofisi yoğun olabileceğinden, çıkışharcınızı seyahat öncesi ilgili bankalara yatırmanızı tavsiye ederiz.)
- Ergo seyahat sağlık ve iptal sigortası; tur bedeli 1500€ ya kadar kişi başı 25€,1500€-2000€arası kişi başı 35€. ( 70 yaş üzeri %100 sür prim)
Word'e Aktar | Yazdır
GALERİ
Fotoğraf & Video
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Samsun Grand Atakum Hotel Mutfak Catering TÜRSAB Türkiye Seyahat Acentaları Birliği IATA
Türk Hava Yolları | Turkish Airlines Onur Air Pegasus Havayolları SunExpress Öğer Tours
Merkez
Telefon : +90 (362) 432 54 54 Adres : 19 Mayıs Bulvarı No:35 55030 Samsun / Türkiye
Şube (Yeşilyurt AVM)
Telefon : +90 (362) 439 30 40 Adres : Denizevleri Mah. Atatürk Bulv. No.154 / 2 Atakum / Samsun / Türkiye
Ön Rezervasyon Formu
Bilgilerimiz tarafımıza iletildikten sonra bilgilendirme için, en kısa sürede size dönüş yapılacaktır. İlginiz için teşekkürler.
Tarih Aralığı
Güvenlik Kodu
Ana Sayfa | Hakkımızda | Organizasyon | Kampanyalar | Vize İşlemleri | Basında | İletişim
Sayfanın tüm hakları şirketimize aittir. 2014 © Yavuztur Seyahat Acentesi - Yavuz Turizm Otelcilik İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. KA İnternet Bilişim Teknolojileri Tic. Ltd. Şti.