BASINDA SAMSUN ONLİNE KATALOG İLETİŞİM
Yavuztur Seyahat Acentesi - Yavuz Turizm Otelcilik İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. | www.yavuztur.com.tr
ANA SAYFA HAKKIMIZDA ORGANİZASYON KAMPANYALAR VİZE İŞLEMLERİ UÇAK OTEL
20 Eylül 2018 Perşembe Facebook | Yavuztur Seyahat Acentesi - Yavuz Turizm Otelcilik İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. | www.yavuztur.com.tr Twitter | Yavuztur Seyahat Acentesi - Yavuz Turizm Otelcilik İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. | www.yavuztur.com.tr İnstagram | Yavuztur Seyahat Acentesi - Yavuz Turizm Otelcilik İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. | www.yavuztur.com.tr
MERKEZ
+90 (362) 432 54 54
ŞUBE (Yeşilyurt AVM)
+90 (362) 439 30 40
» Avrupa Turları
» Gemi Turları
» Samsun Çıkışlı Turlar
» Yurtdışı Turlar
» Yurtiçi Turlar
Turlarımız / Samsun Çıkışlı Turlar / Yurtiçi Turlar / İçerik
BATUMLU & DOĞU KARADENİZ TURU # 19 - 23 EYLÜL 2018 #
BATUMLU & DOĞU KARADENİZ TURU # 19 - 23 EYLÜL 2018 #
1100 TL
19.09.2018 / 23.09.2018 Kontenjan Var Kontenjan Var
BAŞTAN BAŞA DOĞU KARADENİZ

MAVİNİN EN MAVİSİNE, YEŞİLİN EN YEŞİLİNE VE KÜLTÜRÜN EN KEYİFLİSİNE YOLCULUK...

ZİLKALE / PALOVİT / ŞENYUVA / BORÇKA SERVİS ÜCRETİ VE YURT DIŞI ÇIKIŞ HARC BEDELİ DAHİL /// PROGRAMIMIZDA EXTRA TUR BULUNMAMAKTADIR !!!

19 - 23 EYLÜL 2018

1.GÜN : Siz saygıdeğer misafirlerimiz ile 05.00’de acentamızın önünde buluşarak çeşitli YAVUZTUR ikramları eşliğinde ilk gezi güzergâhımız olan yol üzerinde bulunan Yason Kilisesi ve Yason Burnunu ziyaret ediyoruz. Daha sonra her yaz binlerce kişiyi ağırlayan eski ismi Cotyora olan, Ordu’ya gitmek üzere hareket ediyoruz. Orduya varışımız ile birlikte teleferik ile Ordu kentinin sembolü olan “ Boztepe’ye Çıkmalı Şu Orduya Bakmalı “ sözünün mekânı olan Boztepe’ye çıkıyoruz. Buradan Ordu’yu ve Karadeniz’i ayaklarımızın altında hissedeceğimize emin olabilirsiniz. . Fotoğraf çekmek isteyenler ve hediyelik eşya almak isteyenler için serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanımızın ardından, Giresun’a gitmek üzere araçlarımıza geçiyoruz ve yolculuğumuza devam ediyoruz. Piraziz’de vereceğimiz Fındık alışverişi ziyaretimizin ardından Giresun’a varıyoruz. Giresun Liman sahasında bizleri bekleyen teknemizle buluşuyor mitolojinin, doğanın mirası Giresun Adasına 40 dk. süren tekne turumuza başlıyoruz. Kadın savaşçı Amazonların bir zamanlar yaşadığı Giresun Adası’na varınca adanın mistik ve tarihi ortamını rehberimiz eşliğinde 40dk.lık gezimize başlıyoruz. Doğurganlık simgesi Hamza Taşı, Manastır Kalıntıları, Kazı alanı, kuş çeşitliliği, şarap fıçıları, tarihi fırın ve gözetleme kuleleri ile ilgili bilgileri dinledikten sonra ada içinde kısa bir süre fotoğraf çekimi molası veriyor ve adadan ayrılıyoruz. Liman sahasında bizleri bekleyen otobüsümüze yerleşiyor ve öğle yemeğimizi alacağımız Giresun Kalesine çıkıyoruz. Yemeğimizi aldıktan sonra Kalenin doğal ve tarihi atmosferi içinde Giresun şehrine kuşbakışı seyrediyor, manzara ve seyir tepelerinde fotoğraflarımızı çekiyoruz. Kale ziyaretimizin ardından şehir alışveriş merkezinde serbest zaman veriyoruz. Gezilerimiz sonrasında konaklama ve akşam yemeği alacağımız otelimize geçiyoruz.

2.GÜN : Otelde alacağımız açık büfe kahvaltımızın ardından otelden ayrılıp  Ardeşen istikametinden Fırtına Deresi boyunca çıkacağımız Ayder Yaylası’nda Gelin Tülü Şelalesi, Kalegon Düzlüğü, Yayla Evlerini görebilirsiniz. Ayder programımızın ardından Çamlıhemşin’e hareket ediyoruz. Bizleri bekleyen minibüslerimize binip Zilkale – Palovit Şelalesi turumuzu gerçekleştiriyoruz. Karadeniz’de ahşap ve taş işçiliğinin en güzel şekilde işlenerek yapıldığı Hemşin Konaklarını ve yüzlerce yıllık birçok ağacın ve endemik bitkilerin yer aldığı orman içi yollardan ilerleyerek Zil Kale’ye gidiyoruz. Trabzon İmparatorluğu döneminde yapılan ve Osmanlı döneminde de alındıktan sonra Kale – i Zir olarak adlandırılan göz alıcı kaleyi fotoğrafladıktan sonra muhteşem bir doğa içerisinde yer alan Palovit Şelalesi’ne gidiyoruz. Çamlıhemşine dönüş yolumuz üzerinde Şenyuva Köyünde duruyoruz. Çinçiva Köprüsünde hatıra fotografları çekilip  Tmisvat Köprüsü’nün yanı başında Zipline yapabilirsiniz. Turumuzun tamamlamamızın ardından konaklama ve akşam yemeği alacağımız otelimize hareket

 

3.GÜN : Otelde alacağımız açık büfe kahvaltımızın ardından otelden ayrılıp Batum Turu için Sarp Sınır Kapısı’na hareket ediyoruz. Sarp sınır kapısındaki geçiş işlemlerimiz sonrasında tekrar aracımıza yerleşip Batum turumuza başlıyoruz. Öncelikle yol üzerinde Gonio (Apsaros) Kalesi, St. Andrew Anıtını görüyor ve Çoruh Nehri’nin üzerinden geçiyoruz. Sahil yolunu takip ederek mimari farklılıkları izleyerek Türk sokağının bulunduğu mevkii de inerek yürüyüşümüze başlıyoruz. Yürüyüşümüz esnasında Türk Sokağı, Piazza Meydanı, Ermeni Katolik Kilisesi, Orta Camii, Avrupa Meydanı, Medea Heykeli, Tiyatro Meydanı, Poseidon Heykeli’ni görerek Mor Plaja geçiyoruz. Mor plajda dileyen misafirlerimiz yemeklerini yiyebilir, dileyen misafirlerimiz ise gezilerine devam edebilirler. (Gürcü Yemekleri veya Haçapuri yiyebilir Armut Suyu / Gazozunun tadına bakabilirsiniz). Mitolojik heykellerle süslü parkları ve ilginç mimariye sahip binaların şehri Batum’u gezdikten sonra Sarp Sınır kapısına ulaşıp çıkış işlemlerimizi tamamlıyoruz. Sarp Sınır kapısında bizleri bekleyen aracımıza binerek konaklama ve akşam yemeği alacağımız otelimize gidiyoruz.

4.GÜN: Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltımızın ardından, Artvin’e gitmek üzere yola çıkıyoruz. Cankurtan Geçidini aşarak Atatepe’ ye çıkarak şehri kuşbakışı seyredip fotoğraflıyoruz. Ayrıca Türkiye’nin en büyük Atatürk Heykelini ve çevre gezilerine devam ediyoruz. Çoruh ırmağı kenarından yolculuğumuzu gerçekleştirirken vereceğimiz fotoğraf molası ile birlikte Borçka’ya ulaşıyoruz. Buradan Karçal dağlarının eşsiz manzaraları eşliğinde deniz seviyesinin 1430 metre yükseklikte bulunan, çevresi yağmur ormanlarına benzeyen bir eko sisteme sahip olan Karagöl’e ulaşıyoruz. Orman denizi olarak adlandırılan Karagöl’de serbest zaman. Gezilerimiz sonrasında konaklama ve akşam yemeği alacağımız otelimize geçiyoruz.5.GÜN : Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltımızın ardından otelimizden ayrılıyoruz ve meşhur Rize Bezi Atölyelerinden birine uğrayarak hem Rize bezi hakkında bilgi alıyor, hem de alışveriş yapma imkanı buluyoruz. Ardından çayı yakından görme ve tatma imkanı bulacağımız çay fabrikasını geziyoruz. Çaylarımızı içip kısa bir süre dinlendikten sonra Uzungöl’e gitmek için yola çıkıyoruz.  Dernekpazarı, Çaykara, Taşkıran üzerinden Uzungöl’e ulaşıyoruz. Vereceğimiz serbest zamanda yürüyüş yapabilirsiniz. Programımızın ardından bölgeden ayrılıp Trabzon’a gitmek üzere yola çıkıyoruz. Trabzon’a has olan Telkari Sanatının örneklerini görebileceğimiz ve satın alabileceğimiz Telkari Atölyesi ardından Soğuksu Mevkiine doğru yola çıkıyoruz, burada bizi bir 20.yy şaheseri olan Atatürk Köşkü karşılıyor. Ulu Önder bu köşktü 1924 ve 1930’da iki kez ziyaret etmiş,1937 yılında burada kalmış, vasiyetinin bir kısmını da bu köşkte yazmıştır. Köşk’ün mimarisi ve bahçesi sizleri büyüleyecek. Atatürk Köşk’ü sonrasında, 13.yy da I. Manuel Komnenos zamanında yapılmış, 1572de camiye çevrilmiş, 1964 tarihinde müzeye çevrilmiş Kommenos Devletinin önemli eserlerinden biri olan Ayasofya Müzesini gezip Akçaabat’ta meşhur Akçaabat Köftesi yemeğimizi alıyoruz. Yemeğimizin ardından Samsun’a dönmek üzere yola çıkıyoruz. Yoldaki molalarımızın ardından Samsun’a varış ve sizleri aldığımız noktalarda bırakarak bir başka YAVUZTUR organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.


TARİH

2 – 3 Kişilik Odada Kişi Başı Ücret

Tek Kişilik Oda

7 - 12 Yaş

3 - 6 Yaş

0 - 2 Yaş

19 - 23 EYLÜL 2018

1.250,00 TL

1.350,00 TL

875,00 TL

650,00 TL

ÜCRETSİZ

Çocuk İndirimleri 2 Yetişkin Yanında Kalması Durumunda Geçerlidir

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER    : * 4 Gece Otel Konaklaması * 5 Adet Sabah Kahvaltısı * 4 Adet Akşam Yemeği * Lüks Araçlar İle Ulaşım * Tüm Çevre Gezileri * Araç İçi İkramlar * Profesyonel Rehberlik Hizmetleri * 1618 Sayılı Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası * Milli Park Giriş Ücretleri * Palovit – Şenyuva – Zilkale Turu Minibüs Ücreti * Borçka Servis Ücreti * Yurt Dışı Çıkış Harc Bedeli * YAVUZTUR Kalite ve Farkı

ÜCRETE DÂHİL OLMAYAN HİZMETLER : * Tüm Öğle Yemekleri * Dönüş Yolunda Alınan Akşam Yemeği * Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler * Tüm Özel Harcamalar * Tüm Müze Ören Yeri Girişleri * Boztepe Teleferik Ücreti * Giresun Tekne Turu * Zipline – Rafting Ücreti *  Otellerde Kullanılan Hizmetler (Mini Bar, Telefon vb.) 

 

Word'e Aktar | Yazdır
GALERİ
Fotoğraf & Video
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Samsun Grand Atakum Hotel Mutfak Catering TÜRSAB Türkiye Seyahat Acentaları Birliği IATA
Türk Hava Yolları | Turkish Airlines Onur Air Pegasus Havayolları SunExpress Öğer Tours
Merkez
Telefon : +90 (362) 432 54 54 Adres : 19 Mayıs Bulvarı No:35 55030 Samsun / Türkiye
Şube (Yeşilyurt AVM)
Telefon : +90 (362) 439 30 40 Adres : Denizevleri Mah. Atatürk Bulv. No.154 / 2 Atakum / Samsun / Türkiye
Ön Rezervasyon Formu
Bilgilerimiz tarafımıza iletildikten sonra bilgilendirme için, en kısa sürede size dönüş yapılacaktır. İlginiz için teşekkürler.
Tarih Aralığı
Güvenlik Kodu
Ana Sayfa | Hakkımızda | Organizasyon | Kampanyalar | Vize İşlemleri | Basında | İletişim
Sayfanın tüm hakları şirketimize aittir. 2014 © Yavuztur Seyahat Acentesi - Yavuz Turizm Otelcilik İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. KA İnternet Bilişim Teknolojileri Tic. Ltd. Şti.