BASINDA SAMSUN ONLİNE KATALOG İLETİŞİM
Yavuztur Seyahat Acentesi - Yavuz Turizm Otelcilik İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. | www.yavuztur.com.tr
ANA SAYFA HAKKIMIZDA ORGANİZASYON KAMPANYALAR VİZE İŞLEMLERİ UÇAK OTEL
15 Ekim 2018 Pazartesi Facebook | Yavuztur Seyahat Acentesi - Yavuz Turizm Otelcilik İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. | www.yavuztur.com.tr Twitter | Yavuztur Seyahat Acentesi - Yavuz Turizm Otelcilik İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. | www.yavuztur.com.tr İnstagram | Yavuztur Seyahat Acentesi - Yavuz Turizm Otelcilik İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. | www.yavuztur.com.tr
MERKEZ
+90 (362) 432 54 54
ŞUBE (Yeşilyurt AVM)
+90 (362) 439 30 40
» Avrupa Turları
» Gemi Turları
» Samsun Çıkışlı Turlar
» Yurtdışı Turlar
» Yurtiçi Turlar
Turlarımız / Yurtdışı Turlar
ÇİFT KATLI AIRBUS-380 TİPİ UÇAKLAR İLE AVUSTRALYA / TAZMANYA / YENİ ZELANDA  BALİ (ENDONEZYA) 3 ÜLKE / 7 ŞEHİR
ÇİFT KATLI AIRBUS-380 TİPİ UÇAKLAR İLE AVUSTRALYA / TAZMANYA / YENİ ZELANDA BALİ (ENDONEZYA) 3 ÜLKE / 7 ŞEHİR
5399 €
21.11.2018 / 07.12.2018 Kontenjan Var Kontenjan Var
Sydney (4) (Featherdale- Blue Mountains – Brisbane – Gold Coast) (Hobart - Bruny Adası) / Auckland (3) (Christchurch – Yüzüklerin Efendisi Hobbit Köyü) / Melbourne (4) (Sovereign Hill Ballarat – Phillip Adası Cüce Penguenler –(Hobart - Bruny Adası) / Bali (4 gece) (Kintamani Yanardağı – Ubud – Tanah Lot)

21 KASIM 2018 ÇARŞAMBA: İSTANBUL / DOHA

SABİHA GÖKÇEN HAVALİMANI Dış Hatlar Terminali Golden Bay Tour – Qatar Havayolları kontuarı önünde öğlen 10:00’da buluşma. Check-in, pasaport ve gümrük kontrollerinden sonra QR 244  no.lu sefer ile dünyanın en zengin, en modern emirliklerinden biri olan Doha’ya 13:05’de hareket. Yaklaşık 4 saat 10 dakikalık bir uçuştan sonra yerel saat ile 17:15’de varış. (İstanbul / Doha uçuşu Airbus 320 tipi bir uçak ile gerçekleştirilecektir) Aktarmanız esnasında Doha Havalimanının dünyaca ünlü zengin free shoplarından alışveriş yapabilirsiniz. (Valizlerinizi Sydney’de alacaksınız). Saat 20:15’de dünyanın en büyük jet yolcu uçağı olan yeni jenerasyon, çift katlı Airbus A-380 tipi QR 908 no.lu sefer ile 1769 da ünlü İngiliz denizci Kaptan James Cook tarafından tesadüfen bulunmuş kıta olarak bilinen Avustralya’nın (Okyanusya) doğu kıyısındaki en büyük ve dünyanın en güzel şehirlerinden biri olarak kabul edilen Sydney’e hareket. Geceleme uçakta.

 

22 KASIM 2018 PERŞEMBE: DOHA / SYDNEY

Yaklaşık 14 saatlik direkt bir uçuştan sonra yerel saat ile 18:45’de varış. (Avustralya’ya giriş yaparken lütfen üzerinizde veya valizinizde açık yiyecek, açık meyve, paketi açılmış şekerleme ve çikolata bulundurmayınız. Aksi durumda Avustralya gümrük muhafızlarının uygulayacağı cezai müeyyideden şirketimiz ve rehber kesinlikle sorumlu değildir!!!) Havalimanında karşılanma ve bizleri bekleyen özel aracımız ile otelimize transfer. Odaların dağılımından sonra dinlenmek için serbest zaman. Akşam arzu edenler rehberleri ile birlikte, ışıklar altında Circular Quay’de yürüyüş yapabilirler.  Geceleme otelimizde.

 

23 KASIM 2018 CUMA: SYDNEY

Sabah alınacak kahvaltıdan sonra bu muhteşem güzellikteki şehri tanıtan yarım günlük panoramik bir tur yapacağız. Bu turumuz esnasında dünyaca ünlü deniz kabuğu şeklindeki Sydney Opera Binası (bu binayı mimarı bir restoranda peçete kağıdı üzerine çizip projelendirmiştir), Harbour Bridge, Darling Harbour, şehrin en hareketli bölgesi olan Kings Cross ile Sydney’e ilk gelen göçmenlerin mahalleleri olan Paddington ve Rocks, ata binenlerin gözde parkı Hyde Park, Centennial Park, Camp Körfezi, kıtanın ilk askeri kışlası olan Barracks, Noel’de ve yılbaşında binlerce insanın toplanıp eğlenceler düzenlediği, ayrıca sörf ve dalgalara karşı büyük sandal yarışmalarının yapıldığı, barların, pubların, restoranların bulunduğu ünlü Bondi Beach, Tamarama Beach göreceğimiz yerlerden bazıları. Turdan sonra alışveriş yapmak ve dinlenmek için serbest zaman. Alışverişlerinizi Sydney’in büyük mağazalarından yapabilirsiniz. Ancak alışveriş yaparken sizlere tavsiyemiz Queen Victoria Building’e mutlaka uğramanızdır. Akşam yemeğinizi pubların ve barların yoğun olarak bulunduğu bölge olan Darling Harbour’da alabilirsiniz. Geceleme otelimizde.

24 KASIM 2018 CUMARTESİ: SYDNEY (BRISBANE / GOLD COAST)

Sabah alınacak kahvaltıdan sonra (bu sabah kahvaltı paket olarak alınabilir) havalimanına transfer. Check-in işlemlerinden sonra (bugün pasaportlarınızı lütfen yanınıza alınız) yerel Tiger Havayollarına ait TT 358 nolu sefer ile kıtanın doğu kıyısındaki en büyük 3üncü şehir olan, Queensland Eyaletinin başkenti, 2.100.000 kişilik bir nüfusa sahip tropik ortamı, üniversitesi ve müzeleriyle ünlü Brisbane’e 09:10 da hareket. 1 saat 30 dakikalık bir uçuştan sonra 09:40 da varış. (saat farkından ötürü) Havalimanında bizleri bekleyen özel aracımız ile önce bu güzel, düzenli şehri tanıtan panoramik bir tur yapacağız. Daha sonra Brisbane’e yaklaşık 70 km uzaklıkta bulunan kıt’a nın sörf başkenti ve 42 km lik uzun kumsallarıyla Miami’yi andıran havası ile Gold Coast’a Pasifik Otobanı üzerinden hareket edeceğiz. Yaklaşık 1 saat 15 dakika sonra varış. Gold Coast’ta öğle yemeğinizi deniz kenarında bulunan balık restoranlarından birinde alabilirsiniz. Burası sezonda sörf yarışmaları, gece hayatı, otelleri ve kumarhaneleri ile ünlü bir sayfiye yeridir. Gold Coast’ta tekne ile bir kanal turu da yapacağız. Akşamüzerine doğru Gold Coast Havalimanına transfer. Tiger Havayollarına ait TT 627 nolu sefer ile 19:30’da Sydney’e hareket. Yaklaşık 1 saat 15 dakikalık bir uçuştan sonra 22:00’de varış. Havalimanında bizleri bekleyen özel aracımız ile otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

 

25 KASIM 2018 PAZAR: SYDNEY

Sabah alınacak açık büfe kahvaltıdan sonra alışveriş yapmak, dinlenmek ve çevreyi tanımak için serbest zaman. Arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği tam günlük yemekli Blue Mountains turuna katılabilirler. Bu turumuzda ilk önce özel otobüsümüz ile bir doğal yaşam parkı olan ve kıtanın vahşi hayat tarzına en yakın olabileceğiniz, yer olarak da değerlendirebileceğimiz Featherdale’e gideceğiz. Burada kıtanın sembolü olan kanguruları, koalaları, wombad’leri ve çizgi filmi bulunan dünyaca ünlü Tazmanya Canavarını görerek bu hayvanları ellerinizle besleme imkanına sahip olacaksınız. Daha sonra Avustralya’nın en büyük kanyonunun mistik kokulu vahşi tabiatına hayran kalacaksınız. Ayrıca bir Aborijın (Avustralya yerlisi) efsanesi olan 3 Kız Kardeşler (3 Sisters) Kayalıklarını ve yeşille gökyüzü mavisinin birbirine karıştığı Mavi Dağları izleyeceksiniz. Geceleme otelimizde.

 

26 KASIM 2018 PAZARTESİ: SYDNEY / AUCKLAND

Sabah alınacak kahvaltıdan sonra havalimanına transfer. Check-in, pasaport ve gümrük kontrollerinden sonra yerel Jetstar Havayollarına ait JQ 201 nolu sefer ile 09:55’de gün çizgisine en yakın ülkelerden, Polinezya kültürünün hem en renkli hem de son derece modern ülkesi Yeni Zelanda’nın kuzeyindeki en büyük şehir olan Auckland’a hareket ve yaklaşık 3 saatlik bir uçuştan sonra yerel saat ile 15:00 de varış. (saat farkından ötürü) Havalimanında bizleri bekleyen özel otobüsümüz ile otelimize transfer. (Auckland’da pasaport ve gümrük işlemleri oldukça ağır ilerlemektedir. Bu konuda biraz sabırlı olmanızı rica ederiz.) (Yeni Zelanda’ya giriş yaparken lütfen üzerinizde veya valizinizde açık yiyecek, açık meyve, paketi açılmış şekerleme ve çikolata bulundurmayınız. Aksi durumda Avustralya gümrük muhafızlar’ının uygulayacağı cezai müeyyideden şirketimiz ve rehber kesinlikle sorumlu değildir!!!) Odaların dağılımından sonra dinlenmek ve rehberiniz ile birlikte çevreyi tanımak için serbest zaman. Geceleme otelimizde.

27 KASIM 2018 SALI: AUCKLAND

Sabah alınacak kahvaltıdan sonra olmadan önce Auckland şehrini tanıtan yarım günlük panoramik bir tur yapacağız. Bu turumuz esnasında Auckland Limanı ve Köprüsü, Şehir Katedrali, Marina, Üniversite Binası, Auckland Müzesi (45 dakikalık Maori Kültür Programı ve Dansları, Maori Galeri turları dahildir), Kelly Tarlton Sualtı Dünyası, Mission Point Bölgesi, şehrin tam içinde bulunan Eden Yanardağı, Parnell Village göreceğimiz yerler. Turdan sonra Feribot Binasına gideceğiz. Burada öğle yemeği için serbest zaman. Ardından alışveriş yapmak, dinlenmek ve çevreyi tanımak için serbest zaman. Arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Balina ve Yunus Safarisi turuna iştirak edebilirler. (Bu turu kaçırmamanızı tavsiye ederiz) Alışverişlerinizi Auckland’ın en şık bölgesi Parnell Village’dan yapabilirsiniz Geceleme otelimizde. (BUGÜNKÜ Sydney / Auckland uçuşu daha geç vakitte olabilir)

 

28 KASIM 2018 ÇARŞAMBA: AUCKLAND (CHRISTCHURCH)

Sabah erkenden alınacak kahvaltıdan sonra havalimanına transfer. (Bu sabah kahvaltı paket olarak alınabilir) (Bugün için lütfen pasaportlarınızı yanınıza alınız) Check-in işlemlerinden sonra yerel havayollarına ait bir sefer ile Christchurch’e hareket. Yaklaşık 1 saat 20 dakikalık bir uçuştan sonra varış. Havalimanında bizleri bekleyen özel aracımız ile gezimize başlayacağız. İngiltere dışındaki küçük bir İngiltere gibi olan, Victoria ve Edward tarzı binaların ve parkların çevrelediği bu şehirdeki turumuzda, Lyttleton tüneli, Remembrance Köprüsü, Christchurch Katedrali, Canterbury Müzesi ve 30 hektarlık bir alana kurulmuş botanik bahçe göreceğimiz yerler arasında. Ayrıca şehir turumuz esnasında ünlü Uluslararası Kutup Merkezi’ni ziyaret edip Avon Nehri üzerinde Punt diye adlandırılan eski İngiliz tipi küçük sandallarla hoş bir gezinti yapacağız. Uluslararası Kutup Merkezi 1950’den beri Amerikan Hükümeti’nin güney kutbunda yaz yaşandığı sırada yürüttüğü çalışmaların sergilendiği müzeyi ziyaret edecek ve Christchurch’de ki Antartik bağ, (1900’lerde Kaptan Scott’un Lyttelton’dan başlamak suretiyle güney kutbuna yaptığı gezi ile başlar.) Güney kutbundaki donmuş hayatı anlamlandırmanızı sağlayacaktır. Bu tur esnasında kutup bölgesindeki yaşam şartlarını yakından tanıma fırsatı bulabileceksiniz. Sonrasında ayaklarımızın yerden kesileceği “ Gondola” teleferiğine binerek şehrin nefis kuşbakışı manzarasına şahit olacaksınız. Turdan sonra alışveriş için serbest zaman. Akşam havalimanına transfer. Yerel havayollarına ait bir sefer ile Auckland’a hareket ve 1 saat 20 dakikalık bir uçuştan sonra varış. Otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

 

29 KASIM 2018 PERŞEMBE: AUCKLAND (HOBBİT KÖYÜ) / MELBOURNE

Sabah alınacak kahvaltıdan sonra otelimizden check-out. Ardından dünya sinema tarihinin en pahalı seri filmlerinden Yüzüklerin Efendisinin topraklarında Hobbit karakterlerinin köyünü ziyaret edeceğiz. Burada film çekimleri esnasındaki bazı hileleri, Hobbit Çukurlarını, Yeşil Ejderha Hanını, Değirmen ve film için yapılmış diğer yapıları göreceksiniz. Öğle yemeğinizi filmde Hobbitlerinde filmde yemeklerini yedikleri Yeşil Ejderha restoranında alacaksınız. Daha sonra Waikato Bölgesinin şirin kasabası Matamata’da keyifli vakit geçirmek ve son alışverişler için serbest zaman. Akşam üzerine doğru havalimanına transfer. Check-in, pasaport ve gümrük kontrollerinden sonra Jetstar Havayollarına ait JQ 216 nolu sefer ile 20.50 de Avustralya’nın (Okyanusya) doğu kıyısındaki en büyük 2inci şehri olan Melbourne’a hareket ve yerel saat ile 22:55 de varış. Havalimanında bizleri bekleyen özel aracımız ile otelimize transfer. Odaların dağılımından sonra dinlenmek için serbest zaman. Geceleme otelimizde.

30 KASIM 2018 CUMA: MELBOURNE

Sabah alınacak kahvaltıdan sonra bu güzel şehri tanıtan yarım günlük panoramik bir tur yapacağız. Bu turumuz esnasında Anzak Anıtı, Fitzroy Bahçeleri, Melbourne Müzesi, Kaptan Cook’un Evi, Botanik Bahçeleri, Kriket Sahaları, Olimpiyat Bölgesi, St Paul Katedrali, ünlü Flinders Caddesi ve tarihi Tren Garı göreceğimiz yerler. Turdan sonra Avustralya’nın bu kültür, sanat, moda şehrinde çevreyi tanımak için serbest zaman. Geceleme otelimizde.

 

01 ARALIK 2018 CUMARTESİ: MELBOURNE / HOBART / MELBOURNE

Sabah erkenden alınacak kahvaltıdan sonra havalimanına transfer. (bu sabah kahvaltı paket olarak alınabilir) (Bugün için lütfen pasaportlarınızı yanınıza alınız) Check-in işlemlerinden sonra Okyanusya Kıtasının en güneyinde bulunan ve Avustralya’nın bir parçası, muhteşem doğal güzelliklere sahip, ünlü Tazmanya Canavarı’nın vatanı sayılan, yüzyıllarca önce ülkenin ve İngiltere getirilen kürek mahkumlarının hapsedildiği ada olan Tazmanya’nın başkenti Hobart’a yerel havayollarına ait bir sefer ile hareket ve 1 saat 10 dakikalık kısa bir uçuştan sonra varış. Havalimanında bizleri bekleyen özel otobüsümüz ile otelimize transfer olmadan önce Hobart şehrini tanıtan yarım günlük panoramik bir tur yapacağız. Turdan sonra arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği kesinlikle kaçırılmamasını tavsiye ettiğimiz Bruny Island Cruises (Bruny Adası Tekne Turu) programına katılabilirler. Bu turumuzda denizlerin 4x4 ü olarak adlandırılan 3 adet 300 beygirlik yürsek teknoloji deniz motorları ile desteklenmiş büyük 12,5 metre uzunluğunda zodiaclar’la özel bir kıyafet giyerek Güney Yarım Küre’nin en dik kayalıklarını, bölgeye özgü kürklü deniz foklarını, şişe burunlu yunusları, göç yolları üzerinde bulunan ve sadece bu bölgede sıkça görülebilen kambur balinaları, küçük penguenleri, deniz kartallarını, albatrosları ve daha bir çok çeşit deniz kuşu ile memeli deniz hayvanını görme imkanına sahip olacaksınız. (Bu turun gerçekleşebilmesi hava ve deniz şartlarına bağlıdır) Akşam havalimanına transfer. Check-in işlemlerinden sonra Melbourne’a uçuş. Varışa müteakip otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

 

02 ARALIK 2018 PAZAR: MELBOURNE

Sabah alınacak kahvaltıdan sonra alışveriş yapmak, dinlenmek ve çevreyi tanımak için serbest zaman. Arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği tam günlük muhteşem Sovereign Hill Ballarat ve Phillip Adası turuna katılabilirler. Bu tur sabah erken başlayıp gece geç saatte bitecektir. Her iki tur esnasında kıt’a ya ayak basan ilk Avrupa’lıların altın aradıkları Ballarat Kasabasını ziyaret edeceksiniz. Bu kasaba o yıllardan yapılan kasaba ile birebir aynı olup, burada yaşayanlar hal eski giysileri ile dolaşmaktadırlar. Öğle yemeğinizi tur esnasında New York Bakery adlı yerel bir restoranda alacaksınız (içki ve meşrubatlar hariç). Ardından hava karardığında cüce penguenler cennetine doğru yola alacağız. Phillip Adası yüzlerce kürklü deniz fokuna, koalaya ve çok geniş bir penguen kolonisine ev sahipliği yapmaktadır. Cüce penguenlerin akşam kıyıya çıkışlarını ve aile olarak nasıl yuvalarına döndüklerine çok çok yakından şahit olacaksınız. Akşam yemeğinizi The Fat Seagull adlı yerel bir restoranda aldıktan sonra (içki ve meşrubatlar hariç) otelinize döneceksiniz. Dolu dolu geçireceğinizi garanti ettiğimiz bu turları kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Geceleme otelimizde.

03 ARALIK 2018 PAZARTESİ: MELBOURNE / BALİ

Sabah erkenden alınacak kahvaltıdan sonra havalimanına transfer. (Bu sabah kahvaltı paket olarak alınabilir) Check-in, pasaport ve gümrük kontrollerinden sonra JQ 043 nolu sefer ile 09:15’de National Geographic Dergisi tarafından dünyanın en güzel 10 tatil beldesinden biri olarak kabul edilen, Endonezya Takımadaları içerisinde tek Hindu Ada olan ve yeryüzünde Tanrılar Adası olarak adlandırılan Bali’ye hareket ve yerel saat ile 13:15 de varış. Havalimanında bizleri bekleyen özel aracımız ile otelimize transfer. Odaların dağılımından sonra serbest zaman. Geceleme otelimizde.

 

04 ARALIK 2018 SALI: BALİ

Sabah alınacak kahvaltıdan sonra otelinizin havuzundan, denizden, güneşten istifade etmek için serbest zaman. Arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği tam günlük öğle yemekli Kintamani Yanardağı ve Volkanı turuna katılabilirler. Bu turda, Bali Adasının en eski yanardağına otobüs ile çıkarak, halen faaliyet gösteren ancak aktif olmayan ve her 15 saniyede bir duman püskürten Kintamani’yi ziyaret edeceksiniz, ayrıca yolda otantik Bali köylerini görecek, tapınakları ziyaret edecek ve son derece ucuza satılan tahta oyma işleri atölyelerinden alışveriş yapabileceksiniz. Turdan sonra otelinize transfer. Geceleme otelimizde.

 

05 ARALIK 2018 ÇARŞAMBA: BALİ

Sabah alınacak kahvaltıdan sonra otelinizin havuzundan, denizden, güneşten istifade etmek için serbest zaman. Arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Rafting & Fil Safarisi turuna katılabilirler. Tam gün sürecek olan bu turda Ubud Bölgesi’nin debisi yüksek pırıl pırıl suyun yarattığı coşkunun eşliğinde rafting yapacaksınız. Öğle yemeği yerel bir restoranda açık büfe olarak alınacaktır. Ardından fil safari alanı olan Taro Park’ı na transfer. Fillerle ilgili verilecek olan bilgilerin ardından orman içinde yaklaşık yarım saat sürecek fil üzerinde oldukça keyifli bir tur yapacaksınız. Akşam yemeğinizi otel dışında Jimbaran adlı sahilde tahta masalar üzerinde, müzik eşliğinde, kumsalda çıplak ayakla ve ağırlıklı deniz ürünleri olarak almanızı tavsiye ederiz. Geceleme otelimizde.

 

06 ARALIK 2018 PERŞEMBE: BALİ

Sabah alınacak kahvaltıdan sonra otelinizin havuzundan, denizden, güneşten istifade etmek için serbest zaman. Arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği okyanusun üzerinde bir kayaya inşa edilmiş olan Tanah Lot Tapınağı’nı ziyaret edebilirler. Geceleme otelimizde.

 

07 ARALIK 2018 CUMA: BALİ / DOHA

Sabah havalimanına transfer. Check-in, pasaport ve gümrük kontrollerinden sonra Qatar Havayolları’na ait QR 965 no.lu sefer ile saat 09:35’de Doha’ya hareket ve yerel saat ile 15:00’de Doha’ya varış. Burada yapılacak bir aktarmadan sonra QR 237 nolu sefer ile 17:20’de İstanbul SABİHA GÖKÇEN HAVALİMANINA hareket ve yerel saat ile 22:05’de varış. Turumuzun sonu.

 

TOPLAM 16 GECE / 17 GÜN

FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN HİZMETLER:

*İstanbul / Doha / Sydney – Denpasar / Doha / İstanbul arası Qatar Havayolları ile ekonomi sınıfı uçak bileti.

*Sydney / Brisbane – Gold Coast / Sydney / Auckland / Christchurch / Auckland / Melbourne / Bali (Denpasar) arası yerel Qantas, Virgin Blue veya başka yerel havayolları ile ekonomi sınıfı tek yön uçuşlar.

*Qatar Havayolları havalimanı ve güvenlik vergileri.

*Yerel havayollarının tek yön uçuşlarında ki havalimanı vergileri.

*Sydney’de 4 gece Rydges World Square Hotel’de, Melbourne’da 4 gece Crown Promenade Hotel’de, Auckland’da 3 gece Pullman Hotel’de, Bali’de 4 gece Sofitel Hotel’de veya bir benzerlerinde yatak kahvaltı bazında konaklamalar.

*Programda belirtilen her şehirde yarımşar günlük panoramik şehir turları.

*Tam günlük panoramik Brisbane ve Gold Coast turları. (Gold Coast’ta kanal turu dahil)

*Tam günlük panoramik Hobart / Tazmanya turu.

*Auckland’da Hobbiton Turu esnasında Yeşil Ejder Restoranında alınacak olan öğle yemeği (içki ve meşrubatlar hariç)

*Christchurch’de tam günlük panoramik şehir turu (Kelly Tarlton’s Su Altı Müzesi, Uluslar arası Kutup Merkezi, Gondola Teleferiği giriş ücretleri ve Avon Nehrinde Punt tipi tekneler ile gezi, Auckland Müzesinde Maori Kültürel performansı ve dansları dahildir).

*Her şehirde havalimanı / otel / havalimanı transferleri.

*Panoramik şehir turları esnasında Sydney Opera Binası, Melbourne Müzesi, Captain Cook’s Cottage, Auckland’da Auckland Müzesi giriş ücretleri.

*Türsab zorunlu iflas sigortası.

*Tecrübeli Golden Bay Tour rehberlik hizmetleri.

 

FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:

*Otellerde yapılacak olan kişisel harcamalar. (Telefon, minibar, kurutemizleme, vs.)

*Kişi başına 15 TL tutan yurt dışı çıkış konut fonu bedeli.

*Avustralya ve Yeni Zelanda vize ücretleri (Vize ücretlerini bürolarımızdan öğrenebilirsiniz)

*ERV Özel Yurtdışı seyahat ve sağlık sigortası (Golden Bay Tour’un kendi ofislerinden ücreti mukabilinde yaptırabilir ve sigorta kapsamını detaylı olarak öğrenebilirsiniz)

**Yurtdışına yapacağınız seyahatiniz için ERV Seyahat ve Sağlık Sigortası yaptırmanızı önemle tavsiye ederiz. Zira vize başvurunuzun reddi, seyahat öncesi herhangi bir sağlık sorunundan ötürü seyahatinizi iptal edebilme, 1. Dereceden akrabalarınızı ilgilendiren sağlık sorunlarında ya da seyahat esnasında olası bir sağlık sorununuzda, valiz kaybolması vb. durumlarda ERV Sigorta seyahatiniz için ödemiş olduğunuz bedelin yaklaşık % 75 lik kısmını karşılayabilmektedir. İsteğe bağlı olarak ve seyahat eden kişinin yaşına bağlı olmak kaydıyla tarafımızdan ücreti mukabilinde yapılan ERV Seyahat ve Sağlık Sigortasını, kendinizi ve yapacağınız seyahatin sekteye uğraması durumuna karşılık seyahatinizi koruma altına almak adına yaptırmanızı önemle tavsiye ederiz. Seyahat ve Sağlık Sigortası ile ilgili geniş kapsamlı bilgiyi Golden Bay Tour satış görevlilerinden öğrenebilirsiniz.**70 yaş ve üzeri yolcular için sürprim uygulanır**

 

NOT:

*Yukarıda belirtilen uçuş saatleri Emirates Havayolları ve diğer yerel taşıyıcılardan alınmıştır. Uçak saatlerine gelebilecek herhangi bir değişiklikten, uçak iptalinden, uçağın teknik aksaklıklarından dolayı ortaya çıkabilecek rötarlardan, yolcunun yurt içi veya yurtdışı iç hat uçuşlarını / bağlantılarını kaçırmasından kaynaklanan aksaklık veya doğabilecek problemlerden acentamız kesinlikle sorumlu tutulamaz.

*Programda belirtilen ve iç hatlarda uçulacak olan havayolunun / havayollarının yerine başka bir yerel taşıyıcı / taşıyıcılar ile uçulabilir. Dolayısıyla aktarma noktaları ve saatleri değişkenlik gösterebilir. Ayrıca programda belirtilen Sydney / Hobart / Melbourne iç hat uçuş saatleri prensip saatleri olup kesin saatler dış biletlerinin kesim aşamasında belli olacaktır.

*Golden Bay Tour force majeur durumlarda programın içeriğini bozmadan şehirlerin programdaki sırasını ve uçulacak olan ana havayolunu değiştirebilir. Böyle olduğu takdirde Doha / Sydney veya Melbourne / Auckland veya Auckland / Dubai arasındaki uçuş ya da uçuşlar Airbus 380 ile yapılamayabilir. Bu durumda Golden Bay Tour sorumlu tutulamaz.

*Turumuzun gerçekleşebilmesi için en az 20 kişinin katılımına ihtiyaç vardır. (Gerekli çoğunluk sağlanamadığı takdirde Golden Bay Tour yukarıda belirtilen programı iptal etme hakkına sahiptir ve yolcularına para iadesi yapar).

*Ekstra turlar en az 15 kişinin katılımı ile gerçekleştirilebilir. 15 kişiden daha az katılımlarda rehberiniz sizlere gerekli fiyat ayarlamasını yapıp bildirecektir.

*Panoramik şehir turları herhangi bir müze veya ören yeri girişi içermez.

*Tur kalkmadan 3 gün önce lütfen tur kalkış saatini, buluşma yeri ve saatini büromuzdan teyit ediniz.

*Otellerde 3 lü odaların standardı diğer iki kişilik odaların standardı ve ebatları ile genelde aynıdır. Dolayısıyla 3 yetişkin veya 2 yetişkin + 1 çocuğun (ek yataklı) aynı odada kalması bazı otellerde konforunuzu etkileyebilir. Üç kişilik odanın konforu veya ebadından ötürü oluşabilecek herhangi bir şikayetten veya sorundan Golden Bay Tour veya Golden Bay Tour rehberi sorumlu değildir.

*Oteller check-in saati 14:00 – 15:00, check-out ise 11:00 ila 12:00 arasıdır.

*Seyahat edeceğiniz ülkeler kendi yerel para birimlerini kullanmaktadırlar. Avustralya Doları konvörtıbl bir para birimi olup Yeni Zelanda Doları ülkemizde tedarik edilebilecek bir para birimi değildir. Dolayısıyla seyahat öncesinde Avustralya Doları’nı Türkiye’de ki banka veya döviz bürolarından Yeni Zelanda Doları’nı ise Doha’da ki havalimanında bulunan döviz bürolarından veya Melbourne Tullamarine Uluslararası Havalimanından tedarik edebilirsiniz. Yeni Zelanda Doları için yanınızda ABD Doları veya Euro götürmenizi tavsiye ederiz.

*Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında bir parça eşya alma hakkı vardır. Bu seyahat esnasında kişi başına valiz hakkı maksimum 30 kg ile sınırlıdır. (LÜTFEN BU DETAYI TUR KALKMADAN ÖNCE GOLDEN BAY TOUR İLE TEKRAR TEYİD EDİNİZ. ZİRA HAVAYOLLARI VALİZ TAŞIMA KURALLARINI ÇOK SIK SURETTE VE HABER VERMEDEN DEĞİŞTİRMEKTEDİRLER) İç hat uçuşlarında bu ağırlık 15 kg ye kadar düşebilir. Ekstra valiz veya ağırlıktan veya ödenecek ekstra bagaj ücretinden Golden Bay Tour ve tur rehberi kesinlikle sorumlu değildir. Uçak içerisine özellikle kişi başına bir parça eşya alabilirsiniz. Bunun ebadı yukarıda belirtildiği gibi olup en fazla 5 ila 7 kg olabilir.

*Seyahatiniz esnasında şayet cep telefonlarınız yurt dışı görüşmelere açık ise kullanabilirsiniz.

*Bu seyahate iştirak edecek olan her yolcunun pasaport temdit süresinin en az 6 olması gerekmektedir.

*Bu programa rezervasyon yaptıracağınız zaman pasaportunuzda yazılı olan isminizi açık olarak kayıt görevlisine pasaport numaranız, pasaport alış tarihiniz ve temdit süreniz ile birlikte lütfen bildiriniz. Havalimanında check-in esnasında isimden kaynaklanan herhangi bir problem de Golden Bay Tour kesinlikle sorumlu değildir. Bilet kesildikten sonra ister iç hat ister dış hat olsun isim değişikliği kesinlikle yapılamaz. Kesilen yeni dış hat bileti ve seyahat içerisinde gidilecek olan şehirlerarasında ki diğer uçuş biletlerinin meblağı da seyahat eden yolcuya rücu eder.

*Seyahatiniz esnasında yanınızda mutlaka bir yağmurluk, bir hırka veya bir kazak bulundurmanızı önemle tavsiye ederiz. Çünkü kapalı mekanların çoğunda kuvvetli bir klima sistemi mevcut olmakla beraber, yapacağınız uzun uçak yolculuğu esnasında da bu tarz giyecekler oldukça işinize yarayacaktır. (Yanınıza kesinlikle terlik, tişört, bermuda, rahat yürüyebileceğiniz bir çift altı lastik ayakkabı, yağmurluk, kalın bir mont ve kazak ve bol bol film alınız)

*Yurt dışı çıkışında gümrük ve pasaport engeli olan yolculara seyahate iştirak edemedikleri takdirde rezervasyon değişikliği ve hiçbir ücret iadesi yapılmaz.

*Bu seyahate iştirak edecek her yolcunun pasaport rengi ne olursa olsun istisnasız olarak ÇİFT GİRİŞLİ Avustralya vizesine ihtiyacı vardır. 65 yaş üzeri yolcularımızın vize başvurusundan önce İstanbul’da Amerikan Hastanesin de bir sağlık raporu almaları gerekmektedir. (hangi hastaneden sağlık raporu alabileceğinizi İstanbul’da Golden Bay Tour’un Harbiye ofisinden telefon ile öğrenebilirsiniz.) Pasaport temdit süresinin seyahat başlangıç tarihi itibarı ile en az 9 ay olması kesinlikle gerekmektedir. Avustralya vizesi için gerekli olan evrakları bürolarımızdan öğrenebilirsiniz.

*Şirketimiz sizler ile konsolosluk / elçilik arasında bir aracı konumunda olup, herhangi bir vize alım garantisi veremez. Bu durumda konsolosluk / elçiliğin vermediği vizelerden Golden Bay Tour sorumlu tutulamaz. Vize alımından önce kayıt olurken Golden Bay Tour’a ödenen meblağ vize alınamadığı takdirde iade yapılmaz. (BUNA VİZE İÇİN ÖDENEN MEBLAĞ VE YATIRILAN DEPOZİTO DAHİLDİR) Bu şartları yolcu tura kayıt olurken kabul etmiş sayılır.

*Gideceğiniz ülkeler Güney Yarımküre’de bulunduğundan ötürü mevsim terstir. Yani Türkiye’de Kasım ayının hava şartları hüküm sürerken Avustralya ve Yeni Zelanda’nın iklimi Mayıs ayına denk gelecektir. (Yeni Zelanda’da iklim biraz daha serttir) Yeni Zelanda dünyanın en güzel şaraplarının üretildiği ülkelerden biridir. Sizlere tavsiyemiz dönüş yolunda bu ülkenin güzel şaraplarından en az 2 şişe almanızdır. Ancak bu şarapları güvenlik gerekçesi ile uçak içine alamazsınız. Valizinize güvenli bir şekilde koymanızı tavsiye ederiz.

*Avustralya oldukça pahalı ve standardı çok yüksek bir ülkedir. Dolayısıyla film ve kasetlerinizi Türkiye’den almanızı tavsiye ederiz.

***Yeni Zelanda ve Avustralya’ya yanınızda kesinlikle açık yiyecek, meyve götüremezsiniz. Aksi takdirde Avustralya ve Yeni Zelanda gümrük görevlileri tarafından para cezası uygulanır. ****

*Restoranlarda menüler oldukça büyüktür. Dolayısıyla sipariş verirken buna dikkat ediniz. Aksi takdirde tabağınızda yenememiş olarak ciddi bir porsiyon bırakabilirsiniz. Deniz ürünleri bu ülkede (ıstakoz, kerevit, istiridye, jumbo karides) son derece boldur.

*Kredi Kartları, Banka Kartları ve Havayolu mensuplarının (emekli havayolcular dahil) kendi imkanları ile kestirmiş oldukları biletler Golden Bay Tour’u kesinlikle bağlamaz. Program veya tarih değişikliğinde kredi kartı, banka kartı, puanlar la kesilen veya pass biletler ile uçacak olan yolcuların yanan biletlerinden Golden Bay Tour kesinlikle sorumlu tutulamaz. Bu şartları yolcu tura kayıt olurken kabul etmiş sayılır.**Vize alımları için en az 25 iş günlük bir süreye ihtiyaç vardır. Lütfen programa katılımınızı buna göre ayarlayınız.

ÇİFT KATLI AIRBUS-380 TİPİ UÇAKLAR İLE AVUSTRALYA / TAZMANYA / YENİ ZELANDA  BALİ (ENDONEZYA) 3 ÜLKE / 7 ŞEHİR
Word'e Aktar | Yazdır
GALERİ
Fotoğraf & Video
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Samsun Grand Atakum Hotel Mutfak Catering TÜRSAB Türkiye Seyahat Acentaları Birliği IATA
Türk Hava Yolları | Turkish Airlines Onur Air Pegasus Havayolları SunExpress Öğer Tours
Merkez
Telefon : +90 (362) 432 54 54 Adres : 19 Mayıs Bulvarı No:35 55030 Samsun / Türkiye
Şube (Yeşilyurt AVM)
Telefon : +90 (362) 439 30 40 Adres : Denizevleri Mah. Atatürk Bulv. No.154 / 2 Atakum / Samsun / Türkiye
Ön Rezervasyon Formu
Bilgilerimiz tarafımıza iletildikten sonra bilgilendirme için, en kısa sürede size dönüş yapılacaktır. İlginiz için teşekkürler.
Tarih Aralığı
Güvenlik Kodu
Ana Sayfa | Hakkımızda | Organizasyon | Kampanyalar | Vize İşlemleri | Basında | İletişim
Sayfanın tüm hakları şirketimize aittir. 2014 © Yavuztur Seyahat Acentesi - Yavuz Turizm Otelcilik İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. KA İnternet Bilişim Teknolojileri Tic. Ltd. Şti.