BASINDA SAMSUN ONLİNE KATALOG İLETİŞİM
Yavuztur Seyahat Acentesi - Yavuz Turizm Otelcilik İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. | www.yavuztur.com.tr
ANA SAYFA HAKKIMIZDA ORGANİZASYON KAMPANYALAR VİZE İŞLEMLERİ UÇAK OTEL
18 Ağustos 2017 Cuma Facebook | Yavuztur Seyahat Acentesi - Yavuz Turizm Otelcilik İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. | www.yavuztur.com.tr Twitter | Yavuztur Seyahat Acentesi - Yavuz Turizm Otelcilik İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. | www.yavuztur.com.tr
MERKEZ
+90 (362) 432 54 54
ŞUBE (Yeşilyurt AVM)
+90 (362) 439 30 40
» Avrupa Turları
» Gemi Turları
» Yurtdışı Turlar
» Yurtiçi Turlar
» Bayram Turları
Turlarımız / Avrupa Turları / Yurtdışı Turlar
BAŞTANBAŞA UKRAYNA
BAŞTANBAŞA UKRAYNA
1000 €
30.08.2017 / 05.09.2017 Kontenjan Var Kontenjan Var
30 AĞUSTOS – 05 EYLÜL 2017 KURBAN BAYRAMI ORDU ÇIKIŞLI / THY İLE / VİZESİZ / TÜM TURLAR DAHİL / AKŞAM YEMEKLERİ DAHİL ODESSA (2 GECE) & KIEV (2 GECE) & LVIV (2 GECE) **YENİ KİMLİK SAHİPLERİNE PASAPORTSUZ GİRİŞ İMKANI**

1.Gün: ORDU - İSTANBUL – ODESSA | 30 AĞUSTOS ÇARŞAMBA

Saat 03:00’te Ordu-Giresun Havalimanı iç hatlar terminalinde buluşma. Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından saat 04:50’te THY TK2851 sefer sayılı uçuş ile İstanbul Atatürk Havalimanı’na hareket. Saat 06:35’de İstanbul Atatürk Havalimanı’na varış. Pasaport işlemlerinin ardından THY TK465 tarifeli seferi ile saat 08.05'te Odessa'ya hareket. Yerel saat ile saat 09.30'da Odessa'ya varış ve panoramik Odessa şehir turu. Şehir turumuzda, Sergey Eisenstein’in klasik filmi “Potemkin Zırhlısı” ile ünlenmiş olan Potemkin merdivenleri, Tolstoy Sarayı ve Catherine Plazası, Düğün Sarayı, Derybasivska Caddesi, Ukrayna Ulusal Bankası, ana Sinagog görülecek yerler arasındadır.Tur sonrası otele transfer ve odalara yerleşme. Yerel restoranda akşam yemegi, konaklama  otelimizde.

2.Gün: ODESSA   | 31 AĞUSTOS PERŞEMBE

Sabah kahvaltısının ardından tam gün Akkerman Kalesi ve Shabo Konyak Fabrikası turu. Akkerman Kalesi turu 13. ve 15. Yüzyıllar arasında Bizanslılar tarafından inşa ettirilmiş olan kaleler Unesco dünya mirası listesindedir. 1484 yılında Osmanlılar tarafından fethedilmiş olan Akkerman Kaleleri toplam çevre uzunluğu 2 km. olan surları ve günümüzde sadece 26 tanesi ayakta kalmış olan gözetleme kuleleri ile muhteşem bir eserdir. Odessa’ya 70 km. uzaklıkta olan bölgeye turumuz tam gün sürmektedir. Shabo Konyak Fabrikası Eski Sovyetler Birliği ve Avrupa’nın en iyi şarap ve konyak fabrikaların dan birini gezme fırsatı bulacağımız bu turda; şampanyanın yapım süreçlerini, brendi üretimini, parlak sarmaşıkların olduğu içki fabrikasını, tüm yıl boyunca yetiştirilen kaliteli üzüm fidelerinin olduğu serayı görebilecek, meyveler ve bisküviler ile servis edilen konyaklardan  tadabileceksiniz. Tur sonrası otele transfer ve serbest zaman. Akşam yemeği yerel restoranda, geceleme otelimizde.

 

3.Gün: ODESSA-KIEV   | 01 EYLÜL CUMA

Otelde sabah kahvaltıdan sonra özel otobüsle takribi 5,5 saat sürecek bir yolculukla Kiev’e hareket. Kiev’e varışta Kiev şehir turumuzu yapıyoruz. Turumuz sırasında; Kiev'in kurucularının heykeli önünde bir fotoğraf molası veriyoruz. Turumuzun devamında tarihi Podil bölgesini gördükten sonra Mihailovski Meydanı'na hareket ediyoruz ve Mihayloiski Kilisesi, Knyagine Olga Heykeli gezilerek, Kiev hediyelik eşyaları ve el sanatları ürünlerini görebileceğiniz Andrevski yokuşuna geçiyoruz.  Kısa bir alışveriş molasından sonra Ayasofya meydanı, Altın Kapı, Merkez Opera ve Bale Binasını görerek otobüsümüz ile konaklayacağımız otele hareket ediyoruz ve odalarımıza yerleşiyoruz. Akşam yemeği yerel restoranda, geceleme otelimizde.

 

4.Gün: KIEV   | 02 EYLÜL CUMARTESİ

Sabah kahvaltısının ardından Pechersk Lavra Manastırı ve Mikro Minyatür Müzesi gezisi. XI. yy’ın ortalarında kurulan manastır, 27 hektarlık alanı ile SSCB içindeki en büyük manastırlardan biridir. Üst ve alt kısım olmak üzere iki bölümlü bu manastırda 12’si yerin üzerinde taş yapı şeklinde 6 tanesi ise yerin altındaki mağaralarda olmak üzere toplam 18 adet kilise bulunmaktadır. Bu mağaralar manastır içinde yaşamış ve kutsal olarak kabul edilen azizlerin mezarlığı olarak kullanılmaktadır. Bu yüzden dünyanın pek çok yerinden Slav Ortodoks Hristiyanları bu manastırı ziyaret etmektedir ve hacı mertebesine ulaşmaktadır. Ayrıca manastırın içinde dünyada başka bir eşi olmayan MIKRO MİNYATÜR MÜZESİ bulunmaktadır. Öğle yemeği için serbest zaman. Serbest zamanın ardından 2. Dünya Savaşı Müzesi ve Anavatan heykeli gezisi. 2. Dünya Savaşı zaferi anısına yapılmış olan yapı açık ve kapalı iki bölümden oluşur. Açık bölümde Sovyet Ordusunun Afgan savaşında ve 2. Dunya Savaşında kullandığı savaş uçakları, tanklar, roketler sergilenmektedir. Kapalı kısım ise 3 kattan oluşur. Burada 2. Dünya Savaşı dönemine ait orjinal halleriyle saklanmış belge ve araçları yakından görme şansı bulacaksınız. Tur sonrası otele transfer ve serbest zaman. Akşam yemeği yerel restoranda, geceleme otelimizde.

5.Gün: KIEV-LVIV   | 03 EYLÜL PAZAR

Sabah kahvaltısının ardından odalarımızın boşaltılması ve Piragova Açık hava müzesi Ukrayna Köyü Gezisi. Yerel halkın yaşam tarzlarından örneklerin sunulduğu açık hava müzesi, Kozakların  yüzyıllardır yaşadıkları evlerden ibadethanelere kadar günümüze kadar sağ kalan mimari yapılardan örnekler sunmaktadır. Turumuzun devaminda Dinyeper nehri tekne turu. Kiev’i Karadeniz’e bağlayan Avrupa’nın en uzun nehirlerinden biri olan Dinyeper nehri şehri farklı açılardan fotoğraflamak isteyenler için kaçırılmaz bir gezinti sunuyor. Ardından belirtilen saatte tren garına transfer ve takribi 5 saat süren yolculukla Lviv’e varış. Akşam yemeği trende (dinner box). (Muhtemel tren saatleri: 17:18-22:23) Lviv’e varışımızla otele transfer ve yerleşme, konaklama otelimizde.

6.Gün: LVIV   | 04 EYLÜL PAZARTESI

Sabah kahvaltısının ardından tam gün Lviv şehir turu. Lviv trafiğe kapalı meydan ve caddeleri ile UNESCO listesindeki şehirlerden biridir. Opera Binası, Ünlü Maria Zankovetska Tiyatro Binası, Svobada Meydanı, Poltva Nehri, en eski katedral ve kiliselerin bulunduğu Eski Şehir Meydanı, Antik kentin kalbi Rynok Meydanında dört köşe olan çeşmeler ve Town Hall’da 65 metre yükseklikte Liviv’in hoş manzarasının da görülebileceği ve 150 yıldır bulunan saat kulesi,Latin Gotik Katedral Barok Katedraller Bernardines, Cizvitler ve Dominicans, ünlü Golden Rose Sinagogu, muhteşem şehir surları görülecek yerler arasındadır. Öğle yemeği için serbest zaman. Eczacılık müzesi, Çikolata Fabrikası ve Arsenal silah müzesi turu. Yüzlerce yıl önce insanların hastalılarına nasıl şifa bulunduğunun gösterildiği Eczacılık Müzesi’ni, çikolataları dünyaca ünlü olan Lviv’de çikolataların üretiminin ziyaretçilere gösterildiği Çikolata Fabrikası’nı ve Lviv’de yüzlerce yıl boyunca farklı görüşlerden siyasi mahkumların hapsedildiği meşhur zindanları ziyaret edecek ve şehrin keşfedilmeyi bekleyen güzelliklerini, rehberlerimiz eşliğinde keşfedip bu eşsiz Orta Avrupa şehrinin tadını çıkartacağız. Turumuzun ardından otelimize transfer. Yerel restoranda aksam yemegi, konaklama  otelimizde.

 

7.Gün: LVİV – İSTANBUL - ORDU | 05 EYLÜL SALI

Otelde Sabah kahvaltısı sonrası odalarımızı boşaltıyoruz. Altın Nal Olesky ve Pidhirtsi Şato Turu. Lviv’in yaklaşık 70 Kilometre dışında bulunan ve orijinal halleri XVIII ve XIX yy’dan günümüze kadar korunmuş olan bu şatolarda adeta geçmişe, şövalye dönemine bir yolculuk yapıyoruz. Bu turda Viyana kuşatmasında haçlı ordularının komutanlığını yapan Jan Sobiesky’nin doğduğu evi görüp tarihe tanıklık edeceksiniz. Tur sonrası Lviv Havalimanı'na transfer. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından THY TK442 seferi ile saat 18:45'de İstanbul'a hareket ve saat 20:50'de İstanbul'a varış. Pasaport işlemlerinin ardından saat 23:50’de THY TK2850 sefer sayılı uçağı ile Ordu’ya hareket. Saat 01:30’da Ordu’ya varış ve turumuzun sonu.

 

 

 

UÇUŞ BİLGİLERİ

TARİH

SEFER NO

NEREDEN

NEREYE

KALKIŞ

VARIŞ

30.08.2017

TK2851

ORDU-GİRESUN(OGU)

İSTANBUL(AHL)

04:50

06:35

30.08.2017

TK465

İSTANBUL(AHL)

ODESSA

08:05

09:30

05.09.2017

TK422

LVIV

İSTANBUL(AHL)

18:45

20:50

05.09.2017

TK2186

İSTANBUL(AHL)

ORDU-GİRESUN(OGU)

23:50

01:30*

*VARIŞ 06.09.2017

 

 

TUR PAKET ÜCRETİ

DBL / TRP ODADA KİŞİBAŞI

TEK KİŞİLİK ODA FARKI

3* & 4* OTELLER

1.000 €

150 €

 

 

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

 • THY ile Ordu– İstanbul ( AHL) – Odessa / Lviv - İstanbul (AHL) – Ordu Ekonomi Sınıfı Uçak Biletleri
 • 3* & 4* Otellerde Kahvaltı Dahil Konaklama ( Odessa 2 Gece / Kiev 2 Gece / Lviv 2 Gece )
 • Alan – Otel – Alan Transferleri
 • Odessa & Kiev & Lviv Şehir Turları
 • Akkerman Kalesi ve Shabo Konyak Fabrikası Turu
 • Pechersk Lavra Manastırı ve Mikrominyatür Müzesi Turu
 • 2. Dünya Savaşı Müzesi ve Anavatan Heykeli Turu
 • Piragova Açık Hava Müzesi Ukrayna Köyü Turu
 • Dinyeper Nehri Tekne Turu
 • Eczacılık Müzesi, Çikolata Fabrikası ve Arsenal Silah Müzesi Turu
 • Altın Nal Olesky ve Pidhirtsi Şato Turu
 • 6 Akşam Yemeği ( 1 Akşam Yemeği Trende Dinnerbox şeklindedir)
 • Kiev – Lviv Intercity Tren Bileti
 • Tur Boyunca Türkçe Rehberlik Hizmetleri
 • Seyahat Sağlık ve Mesleki Sorumluluk Sigortası (30.000€ Teminatlı)
 • Yavuztur Tur Lideri

 

 

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 

 • 15 TL yurt dışı çıkış pulu
 • Öğle yemekleri
 • Bahşişler (rehber, otel, restoran, müzisyen, hamaliye vb. hizmet verenler için bahşişler)
 • Otel Ekstraları ( Telefon, Kurutemizleme, PayTV, Oda Servisi, Minibar, v.b.)
 • Uçaklarda oluşabilecek Fazla Bagaj Ücretleri (Max. 30 KG ücretsiz olarak + 8 KG Kabin Bagajı)
 • Yemeklerde Alınacak İçecekler
 • Her Türlü Kişisel Harcama
 • Programda Dahil Olduğu Açıkça Belirtilmemiş Her Türlü Hizmet
Word'e Aktar | Yazdır
GALERİ
Fotoğraf & Video
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Samsun Grand Atakum Hotel Mutfak Catering TÜRSAB Türkiye Seyahat Acentaları Birliği IATA
Türk Hava Yolları | Turkish Airlines Onur Air Pegasus Havayolları SunExpress Öğer Tours
Merkez
Telefon : +90 (362) 432 54 54 Adres : 19 Mayıs Bulvarı No:35 55030 Samsun / Türkiye
Şube (Yeşilyurt AVM)
Telefon : +90 (362) 439 30 40 Adres : Denizevleri Mah. Atatürk Bulv. No.154 / 2 Atakum / Samsun / Türkiye
Ön Rezervasyon Formu
Bilgilerimiz tarafımıza iletildikten sonra bilgilendirme için, en kısa sürede size dönüş yapılacaktır. İlginiz için teşekkürler.
Tarih Aralığı
Güvenlik Kodu
Ana Sayfa | Hakkımızda | Organizasyon | Kampanyalar | Vize İşlemleri | Basında | İletişim
Sayfanın tüm hakları şirketimize aittir. 2014 © Yavuztur Seyahat Acentesi - Yavuz Turizm Otelcilik İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. KA İnternet Bilişim Teknolojileri Tic. Ltd. Şti.