BASINDA SAMSUN ONLİNE KATALOG İLETİŞİM
Yavuztur Seyahat Acentesi - Yavuz Turizm Otelcilik İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. | www.yavuztur.com.tr
ANA SAYFA HAKKIMIZDA ORGANİZASYON KAMPANYALAR VİZE İŞLEMLERİ UÇAK OTEL
29 Haziran 2017 Perşembe Facebook | Yavuztur Seyahat Acentesi - Yavuz Turizm Otelcilik İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. | www.yavuztur.com.tr Twitter | Yavuztur Seyahat Acentesi - Yavuz Turizm Otelcilik İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. | www.yavuztur.com.tr
MERKEZ
+90 (362) 432 54 54
ŞUBE (Yeşilyurt AVM)
+90 (362) 439 30 40
» Avrupa Turları
» Gemi Turları
» Yurtdışı Turlar
» Yurtiçi Turlar
Turlarımız / Avrupa Turları / Yurtdışı Turlar
AKDENİZİN 3 İNCİSİ
699 €
07.08.2017 / 14.08.2017 Kontenjan Var Kontenjan Var
İTALYA-FRANSA-İSPANYA

1.GÜN İSTANBUL - TORİNO (MİLANO)

 

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde saat 06:00'de buluşma. Bilet,bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından Türk Havayolları'nın TK 1309 sayılı tarifeli seferi ile saat 08:50'de Torino'ya hareket. Yerel saate göre 10:55'de Torino'ya varışımızın ardından yapılacak olan panoramik şehir turumuzda Po Nehri,Palazzo Reale,Piazza Castello,San Lorenzo Kilisesi,Via Po ve Via Roma caddeleri görülecek yerler arasındadır.Turu bitiminde arzu eden misafirlerimiz için ekstra olarak Milano Turu düzenlenecektir.Tur bitimi Torinoda'ki otelimize transfer.Odaların alınmasından sonra serbest zaman.Geceleme otelimizde.

 

2.GÜN TORİNO - NİCE (SAINT PAUL DE VENCE & CANNES )

 

Sabah kahvaltısı sonrası odaları boşaltma ve Nice'e hareket. Nice ülkenin önemli kültür ve turizm şehridir. Sevimli tarihi ve turistik Nice panoramik şehir turumuzda; Promenade Des Anglais, Çiçek Meydanı, Rus Kilisesi, Akropol göreceğimiz yerler arasında. Tur bitimi serbest zaman, arzu eden misafirlerimiz ile ekstra St. Paul de Vence & Cannes turuna katılıyoruz.. Azur Alpleri arasındaki muhteşem doğada yolculuk ederek St. Paul de Vence tarihi şehrine varılacaktır. Kayalar üzerinde hakim bir tepede bulunan bu antik kent birçok yazar, şair, ressam ve sanatçıya ev sahipliği yapmaktadır. Daracık tarihi sokakları, küçük mağazaları ve hediyelik eşya satan dükkanları ile bu şirin kasaba beğeninizi kazanacaktır. Ardından dünyaca ünlü film festivallerine ev sahipliği yapan Cannes şehrimize transfer, Panoramik Cannes şehir turumuzda: Festivaller Sarayı, Yat limanı, çiçek pazarı görülecek yerler arasındadır. Keyifli turumuz sonrasında otele transfer geceleme otelimizde.

 

3.GÜN NİCE (EZE VİLLAGE& MONACO VE MONTECARLO)

 

Sabah kahvaltısının ardından kişisel aktiviteleriniz için serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra Eze Village& Monaco ve Montecarlo turuna katılıyoruz. Nice ile Monaco arasında Cote d’Azur’un en güzel bölümü kabul edilen Fransız Rivierası’nın muhteşem doğa manzaraları ile süslü olan Orta çağ kasabası Eze Village’ı gezdikten sonra bir yerel parfüm fabrikası da ziyaret edilerek bölgeye has krem, sabun, parfüm, yağ, vb. alışverişi yapılabilir. Daha sonra dünyanın en küçük prensliklerinden olan Monaco’ya hareket edilecektir. Monaco panoramik şehir turumuz sonrası Monte Carlo’ya, Casino Meydanı’na geçilecektir. Son model arabalar, dünyanın en lüks ve pahalı otellerinin yer aldığı bu meydanda ister bir kafe ya da restoranda oturup vakit geçirebilir, isterseniz meydanın en merkezi yerinde yer alan Amerikan Oyunları Salonunda şansınızı deneyebilirsiniz. Bu kumarhaneye giriş ücretsiz olup, belli bir miktarda fiş alma ve oynama zorunluluğu yoktur. Trafiğin durumuna göre, yine dönüş yolu üzerinde değişik manzaralarla seyahat ederek Nice’e otelimize hareket. Serbest zaman. Geceleme otelimizde

 

4.GÜN NİCE-MARSİLYA (AIX EN PROVENCE)

 

Sabah kahvaltısı sonrası odaları boşaltma ve Marsilya'ya hareket. Yol üzeri tüm misafirlerimizin katılımı ile gerçekleşecek ekstra Aix- En Provence turuna katılıyoruz. Yüzlerce çeşmesi ve kentin daracık sokaklarında şık mağazalarıyla Güney Fransa'nın sevimli kentlerinden biridir. Tur bitimi ardından Marsilya'ya hareket. Varışımızın ardından panoramik şehir turumuzda görülecek yerler arasında; 19.yy’den kalma Notre Dame de la Gadre basilikası, Eski Liman bulunmaktadır. Tur bitimi otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

 

5.GÜN MARSİLYA -BARCELONA

 

Sabah kahvaltısı sonrası odaları boşaltma ve Barcelona'ya hareket. Varışımızın ardından tüm misafirlerimiz ile yapılacak olan panoramik Barcelona şehir turu esnasında, Marina, Colombus Sokağı, ünlü Batllo Evi ve Mila ev yapıları, Sagrada Familia, Via Layetana, Stadyum,Sant Jordi Sarayı, Calatrava Kulesi görülecek yerler arasındadır. Tur bitimi serbest zaman.serbest zaman. Geceleme otelimizde.

 

6.GÜN BARCELONA (GUELL PARK&POBLE ESPANOL&GOTIK MAHALLE) (FLAMENKO)

 

Kahvaltı sonrası  arzu eden misafirlerimiz ile ekstra “Guell Park & Poble Espanyol & Gotik Mahalle ” gezisi. Bu turumuzda, UNESCO tarafından koruma altına alınmış ve Barcelona’nın ünlü mimar-tasarımcı Antoino Gaudi’nin yarattığı Guell Park’ı , 1929 yılında yapılmış olan Poble Espanyol ‘da İspanya’nın 116 tane farklı binasını kendine özgü mimarileri ile tanıma imkanı bulacaksınız. Ve turumuzun devamında Barcelona’nın en otantik bölgelerinden biri olan Gotik mahalleyi adım adım gezerek tarihi havayı soluma şansına sahip olacaksınız . Tur bitimi buluşma ve otele otelimize dönüş ve serbest zaman. Akşam arzu eden misafirlerimiz ile ekstra FLAMENCO GECESİ turuna katılıyoruz. İspanyol dansları eşliğinde eğlenceGeceleme otelimizde.

 

7.GÜN BARCELONA (GERONA&FIGUERAS DALI MUZESI)

 

Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman, alışveriş ve gezme imkanı. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra “Gerona & Figueras (Dali Müzesi)” turu. Bu turumuzda,önce Catalan musevi cemaatının 600 yıldan fazla yaşadığı ünlü Girona şehri daracık sokakları ile bizi geçmişe Musevi cemaatinin yaşamından kesitler vererek götürecek ünlü Jewish meydanı el call ve antik Arap – Osmanlı kültüründen gelen hamam örneği görülerek Figueras şehrine sürrealist ressam Dali’nin eserlerinin sergilendiği Dali Müzesi gezilecek.Kuzeyin en güzel bu iki şehri sizi Catalan dünyasını ayrıcalıklarına götürecek. Güzel bir günün ardından serbest zamanda vaktinizi değerlendirebilirsiniz. Geceleme Barcelona otelimizde.

 

8.GÜN BARCELONA-ISTANBUL

 

Sabah kahvaltı sonrası saat 10:00 da odaların boşaltılması transfer saatine kadar serbest zaman. Belirtilen saatte havaalanına transfer.Bilet ve gümrük işlemlerinin ardından Türk Havayollarının tarifeli seferi TK 1856 ile saat 18:55'de İstanbul’a uçuş. Rahat ve konforlu bir uçuşun ardından yerel saat ile 23:20'de Istanbul’a varış ve gezimizin sonu.


ÜCRETE DAHİL HİZMETLER

 • Türk Havayolları tarifeli seferi ile İstanbul - Torino - Barcelona - İstanbul arası uçak bileti
 • Havalimanı – otel – Havalimanı transferleri
 • Torino'da 1 gece, Nice'de 2 gece,Marsilya'da 1 gece, Barcelona'da 3 gece toplamda 7 gece oda kahvaltı konaklama
 • Panoramik Genova, Nice, Marsilya, Barcelona şehir turu dahil
 • Şehirler arası tüm transferler,
 • Havalimanı ve güvenlik vergileri
 • Barcelona konaklama vergisi,
 • Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki sorumluluk sigortasıdır.)
 • Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri
 • KDV Dahildir.

ÜCRETE DAHİL OLMAYANHİZMETLER

 • Vize ücreti ve servis bedeli   120 EURO
 • Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları.
 • Yurt dışı çıkış harcı (İlgili bankalara veya havalimanındaki maliye veznesine yatırabilirsiniz)
 • Müze ve ören yerleri girişleri
 • SEYAHAT GÜVENCE PAKETİ (Vize reddi ile karşılaşan misafirlerin veya hastalık sorunu nedeni ile tura katılması mümkün olmayacak misafirlere tur bedeli kadar ödeme yapılmasını sağlamaktadır.( Seyahat iptali nedeniyle tazminat başvurularında uygulanacak sigortalı katılım payı (muafiyet) vize ile ilgili iptallerde % 25, diğer hallerde %18 oranındadır.Teminat detayları sigorta şartnamesinde yer almaktadır.. Bununla birlikte bagaj kaybından, hasarına, hırsızlıktan, ferdi kaza teminatına kadar birçok ek teminatı barındırmaktadır.) İptal teminatında tur bedeli kişi başı 3000 euro ile sınırlıdır.
 • Seyahat güvence paketi ücreti tur bedeliniz ile orantılı olarak değişmektedir.
Word'e Aktar | Yazdır
GALERİ
Fotoğraf & Video
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Samsun Grand Atakum Hotel Mutfak Catering TÜRSAB Türkiye Seyahat Acentaları Birliği IATA
Türk Hava Yolları | Turkish Airlines Onur Air Pegasus Havayolları SunExpress Öğer Tours
Merkez
Telefon : +90 (362) 432 54 54 Adres : 19 Mayıs Bulvarı No:35 55030 Samsun / Türkiye
Şube (Yeşilyurt AVM)
Telefon : +90 (362) 439 30 40 Adres : Denizevleri Mah. Atatürk Bulv. No.154 / 2 Atakum / Samsun / Türkiye
Ön Rezervasyon Formu
Bilgilerimiz tarafımıza iletildikten sonra bilgilendirme için, en kısa sürede size dönüş yapılacaktır. İlginiz için teşekkürler.
Tarih Aralığı
Güvenlik Kodu
Ana Sayfa | Hakkımızda | Organizasyon | Kampanyalar | Vize İşlemleri | Basında | İletişim
Sayfanın tüm hakları şirketimize aittir. 2014 © Yavuztur Seyahat Acentesi - Yavuz Turizm Otelcilik İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. KA İnternet Bilişim Teknolojileri Tic. Ltd. Şti.