BASINDA SAMSUN ONLİNE KATALOG İLETİŞİM
Yavuztur Seyahat Acentesi - Yavuz Turizm Otelcilik İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. | www.yavuztur.com.tr
ANA SAYFA HAKKIMIZDA ORGANİZASYON KAMPANYALAR VİZE İŞLEMLERİ UÇAK OTEL
29 Haziran 2017 Perşembe Facebook | Yavuztur Seyahat Acentesi - Yavuz Turizm Otelcilik İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. | www.yavuztur.com.tr Twitter | Yavuztur Seyahat Acentesi - Yavuz Turizm Otelcilik İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. | www.yavuztur.com.tr
MERKEZ
+90 (362) 432 54 54
ŞUBE (Yeşilyurt AVM)
+90 (362) 439 30 40
» Avrupa Turları
» Gemi Turları
» Yurtdışı Turlar
» Yurtiçi Turlar
Turlarımız / Avrupa Turları / Yurtdışı Turlar / Orta Avrupa Turları / -Erken Rezervasyon Fırsatları-
**PROMOSYON** ORTA AVRUPA TURU
329 €
05.06.2017 / 12.06.2017 Kontenjan Var Kontenjan Var
05.06.2017 tarihi hareketli Viyana - Prag - Budapeşte Turu
1. Gün
5.06.2017
İSTANBUL - VİYANA
PEGASUS PC901
Kalkış Sabiha Gökçen Havalimanı İstanbul 05.06.2017 12:10
Varış Viyana Schwechat Havalimanı Viyana 05.06.2017 13:40

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminalinde sabah 09:00'da buluşma. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardınan Viyanaya`ya hareket. … Varışın ardından Panoramik olarak yapılacak şehir turumuz için alandan ayrılış. Şehir turu esnasında Görülecek yerler arasında; Opera, Üniversite, Parlemento Binası, Tiyatro, Prater , Hofburg ve Müzeler bölgesi bulunmaktadır. Turumuzu takiben otele transfer ve yerleşme. Arzu eden misafirlerimizle Grinzing Meyhaneleri turlarına ekstra olarak katılabilirler. Geceleme otelimizde. 
2. Gün
6.06.2017
VİYANA
Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından serbest zaman. Dileyen misafirler ekstra yarım günlük Mayerling, Seegrotte Baden Şehri turuna katılabilirler. ( Viyana Ormanları Turu) . Arzu eden misafirlerimizle ekstra Konser izleme imkani . Geceleme otelimizde. 
3. Gün
7.06.2017
VİYANA- PRAG
Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından özel otobüsümüz ile Prag’a hareket. Yol üzerinde rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek Dünya mirası listesinde bir Orta Çag kasabası olan Cesky Kurumlov Gezisi.Tur sonrasında özel otobüsümüz ile Prag’a hareket ediyoruz. Varışın ardından Prag'da yürüyerek yapılacak panoramik şehir turunda. Kale bölgesinde Cumhurbaşkanlığı Sarayı, St.Vitus Katedrali, Küçük mahalle, Charles IV. köprüsü, Eski şehir meydanı ve Astronomik Saat Kulesi görülecek yerler arasındadır. Turumuzu takiben otele transfer ve yerleşme. Geceleme otelimizde
4. Gün
8.06.2017
PRAG
Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından tam gün serbest zaman, alışveriş ve gezme imkanı. Dileyen misafirlerimiz ekstra tam gün öğle yemekli Karlovy Vary turuna katılabilirler (Öğle yemekli ) . Akşam Vlatava Nehrinde tekne turuna ekstra olarak katılma imkanı . Geceleme otelimizde.
5. Gün
9.06.2017
PRAG
Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından tam gün serbest zaman, alışveriş ve gezme imkanı. Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek Dresden Turuna ( Almanya -Yemeksiz ) turuna katılabilirler . Akşam Orta Çağ Gecesine yemekli, içkili, müzikli eğlence programina ekstra olarak katılma imkanı .Geceleme otelimizde
6. Gün
10.06.2017
PRAG - BUDAPEŞTE
Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından hareket.. Budapeşte’ye varışı takiben şehir tanıtım turu. Turumuzda; Kahramanlar Meydanı, Andrasy Caddesi, Erszebet Köprüsü, Gellert Tepesi, Balıkçılar Kulesi, St. Mathias Katedrali, Zincirli köprü, görülecek yerler arasındadır. Turumuzu takiben otele transfer ve yerleşme. Gece rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Macar Folkloru ve Çigan Gecesi yemekli, içkili, müzikli eğlenceye katılabilirsiniz . Geceleme otelimizde.
7. Gün
11.06.2017
BUDAPEŞTE
Sabah otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek Esztergom & Visegrad & Szentendre gezisine katılabilirler. (Öğle yemekli ) . . Akşam dileyen misafirlerlerimizle ekstra organize edilecek Tuna nehri Tekne turuna katılabilirler. Geceleme otelimizde 
8. Gün
12.06.2017
BUDAPEŞTE - (BRATİSLAVA) - VİYANA - İSTANBUL
PEGASUS PC902
Kalkış Viyana Schwechat Havalimanı Viyana 12.06.2017 14:20
Varış Sabiha Gökçen Havalimanı İstanbul 12.06.2017 17:40

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından Viyana havalimanına transfer. Yol üzerinde rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek Slovakya`nın başkenti Bratislava Gezisi. Tur sonrasında özel otobüsümüz ile Havalimanına hareket. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardınfan İstanbul’a hareket saat. Yerel saat ile İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.


***EKSTRA TURLAR***

PAKET FİYATLARI:
PAKET 1: ( 6 TUR)
YUKARIDAKI TURLARDAN: ESTERGON , VİYANA ORMANLARI , KARLOVY VARY , CESKY KURUMLOV, DRESDEN+TEREZIN KAMPI , BRATISLAVA PAKET OLARAK ALINDIGINDA 255 EURO OLAN TUTAR PAKET İNDİRİMİ İLE 220 EURO OLACAKTIR.
PAKET 2 : ( 9 TUR)
YUKARIDAKI TURLARDAN: ESTERGON , VİYANA ORMANLARI , KARLOVY VARY , DRESDEN+TEREZIN KAMPI, BRATISLAVA, CESKY KURUMLOV, ORTA ÇAĞ, ÇİGAN GECESI VE TUNA NEHRİ TEKNE TURU PAKET OLARAK ALINDIGINDA 370 EURO OLAN TUTAR PAKET İNDİRİM İLE 320 EURO OLACAKTIR.

Orta Avrupa

EKSTRA TURLAR

VİYANA

1) GRİNZİG MEYHANELERİ TURU:
Bu turumuzda Viyananın eğlence merkezi olan Grinzig Tepelerine gidilerek bölgenin en sevilen restarauntlarından birinde kemanlar, akardiyonlar, Viyana şarkıları eşliğinde yemekli, sınırlı içecek Unutulmaz saatler geçireceksiniz. Otantik bir Grinzing tavernasında yöresel giysileri ile servis yapan bayanların elinden bir bütün olarak pane edilmiş enfes schnitzellerimizi yerken akordeon ve keman eşliğinde Grinzinger Heurige şarapların ikram edildiği muhteşem bir gece geçireceksiniz. Bu turumuz öncesinde şehrin en hakim tepesi KAHLENBERGI ziyaret ediyoruz.

2) WIENERWALD: SEEGROTTE – HUNDERTWASSER EVI - BADEN- SCHÖNBRUNN SARAYIN BAHCESI
Nazi Almanyası’nın 2.Dünya savaşında ilk jet fabrikası olarak da kullandığı Avrupa’nın en büyük yer altı gölü olan Seegrotte’ya gidip tekne turu yapıyoruz, Viyananin muhteşem ormanlarinda geçilecek bir sonraki duragimiz, Beethoven'in 9. Senfonisi'ni bestelediği Kaplıcalar ve tabiat şehri Baden olacak.Bir sonraki durağımız Schönbrunn Sarayin Bahcesi. Gezimizin son durağı Hundertwasser Evi olacak. Friedensreich Hundertwasser tarafından tasarlanan ve Avusturya’nın bu rengarenk evleri bulundukları mahalleyi ziyaret ediyoruz Turumuzun sonun’da Viyana şehir merkezine dönüyoruz.

3) VİYANA KONSER GECESİ
Önceden yaptırdığımız rezervasyon ile dünyaca meşhur ve her yıl milyonlarca turisti Viyana’ya çeken Viyana Konser gecelerine (Mozart. Strauss eserleri ile salon orkestrası ile solistler,vals).

4) SEEGROTTE YER ALTI GÖLÜ
Nazi Almanyası’nın 2.Dünya savaşında ilk jet fabrikası olarak da kullandığı Avrupa’nın en büyük yer altı gölü olan Seegrotte’ya gidip tekne turu yapıyoruz, 

PRAG

5) CESKY KURUMLOV:
Vltava nehrinin kıvrımları içersinde, Çek Cumhuriyeti' nin büyüleyici tarihi kentlerinden biri olan Cesky’nin UNESCO tarafından korunmaya alınmış Prag’dan sonra en fazla ilgi çeken bir ortaçağ kentidir. Turumuzda Şehrin en önemli yapısı olan kalesin de tüm şehri izleme imkanı bulabilirsiniz. Onlarca korunmus tarihi binası ve sokakları arasında yürürken kendinizi bir filim settin de hisetedeceksiniz. 

6) PRAG ORTAÇAĞ GECESİ:
Bu turumuzda Avrupa’nın 14.yüzyıldan kalan en tarihi ve otantik restaurantlarından birinde dansçı esir kızlar masanızda size eşlik edebilir, dilenciler,sokak savaşçıları yanınızdan geçebilir,ortaçağ eğlencesi,müzik aletleri ve danslarıyla büyülenebilirsiniz.Sizlerde bu masalsı atmosferde kaybolabilirsiniz. Yemek ve görsel şovlara bayılacaksınız Bu geceyi özellikle kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

7) PRAG ÇEK GECESI:
Prag'ın yerel restoranlarında birinde Çek Müziği, Çek folk danslar, yerel dans gösterileri eşliğinde müzikli eğlenceli ve Çek Mutfağının güzel tatları ile eğlenceli bir gece geçireceksiniz,

8) KARLOVY VARY TURU:
17 .18 Yüzyılda Avrupa sosyetesinin ve Devlet adamlarının en uğrak ve en meşhur şehri olan Karlovy Vary nin eşsiz tabiatı içinde, yan yana inşa edilmiş onlarca muhteşem sarayı, ATATÜRK ün 1918 de kaldığı oteli, Dvorak`ın Mozart`ın ,Göethe`nin Beethoven`ın, ruscari buyuk petro nun, Puşkin`in evlerini görecek 12 farklı termal suyun çıktığı termal galerileri ziyaret edecek ve kristal, porselen,granat,kehribar taşlarının ve diğer geleneksel çek hediyelik eşyalarının satıldığı satış mağazalarında alışverişle geçireceksiniz 

9) VLTAVA NEHRİ TEKNE TURU:
Prag’ı tam ortadan ikiye bölen ve şehre hayat veren kanallarıyla meşhur Vltava Nehri üzerinde özel teknemizle açık büfe yemekli, canlı müzikli masal şehir Prag’ın gündüz ve gece görüntülerini, Panama ve Süveyş Kanallarına benzeyen kanal geçişleriyle birlikte yaşayarak unutulmaz bir gece yaşacaksınız.Tekne turu sonrasında şehri önemli cadde ve bulvarları gece görüntüleri ile birkez daha görülecektir.

10) ALMANYA’NIN EN GÜZEL SEHİRLERİNDEN DRESDEN VE TEREZIN KAMPI
Bu turumuzda ilk duragımız II. Dünya Savaşı’nda Nazilerce, Toplama Kampı haline getirilmiş Terezin toplama kampını geziyoruz. Terezin gezimiz sonrasi ise Elbe’nin Floransa’sı olarak adlandırılan Dresdeni ziyeret ediyouruz. 2. dunya savasi sonrasi küllerinden yeniden doğan,barok mimarisi ile muhteşem şehir merkezini Fraunkirche’yi, Zwinger sarayını, Bruhl terası, kral yolu, elbe nehri, kral yolu, Martin Luther heykeli görülecek yerler arasındadır. Ardından Almanya’nın en güzel şehirlerinden olan ve Unesco tarafından dünya mirası koruması altına alınan şehirde alışveriş ve gezinti için serbest zaman. Akşamüstü Prag şehir merkezine dönüş ve serbest gezinti imkanı.

BUDAPEŞTE

11) MACAR GECESİ VE BUDAPEŞTE :
Bu turumuzda Budapeşte’nin en otantik restaurantında geleneksel kıyafetler içerisinde Macar danslarını izleyip, Meşhur Macar Gipsy orkestrasının müzikleri eşliğinde dans ederken limitsiz içecek ve Macar Mutfağının güzel tatları ile eğlenceli muhteşem bir gece geçireceksiniz,meşhur Tokaji şaraplarının tadımını yapıyoruz.Geceye giderken yolda gidişte ve dönüşte Budapeşte’nin muhteşem gece manzaralarını görme imkanına sahip olacaksınız.

12) TUNA NEHRİ TEKNE TURU
Bu turumuzda dünyanın en görkemli nehirlerinin başında gelen Tuna Nehri üzerinde teknemiz de içeceğimiz yudumlarken, Türkçe anlatimlari dinleyerek, Budapeşte’nin muhteşem yapılarını, avrupanin en guzel gece aydinlatmalarindan birinin yapildigi Buda ve Peşte yakalarını en güzel açilardan fotograflama imkani bulacaksiniz.

13) ESTERGON KALESİ - VISEGRAD - SZENTENDERE TURU:
Bu turumuzda Türk tarihinde önemli stratejik öneme sahip olan Estergon Kalesi ve Macar Katolik Kilisesi’nin merkezi Estergon Bazilikasi’ni geziyoruz. Estergon sonrasi Visegrad üzerin de Szentendere Artistler Köyüne gidiyoruz, Macaristan’ın tüm hediyelik eşyalarını uygun fiyatlarla alma imkanına sahip olacaksanız.

14) BRATİSLAVA TURU
Orta Avrupa’da şirin bir başkent olan Bratislava'da St.Martin katedrali, Yahudi Soykırım Anıtı, Mozart’ın 6 yaşında, F. Liszt’in de 9 yaşında konser verdiği tarihi yapilar eski tarihi şehirde gezinti, , Parlamento, Slovak Devlet Tiyatro Binası, Ardından eski şehir merkezinde yemek ve alışveriş için serbest zaman.

ÜCRETE DAHİL OLANLAR

• Belirtilen havayolları ile belirtilen parkurda uçak bileti 
• Havalimanı vergileri 
• Alan/otel/alan transferleri, şehirler arası transferler 
• Belirtilen kategori otellerde toplamda 7 gece oda+kahvaltı (Continental kahvaltı) konaklamalar 
• Budapeşte, Prag ve Viyana panoramik şehir turları (Uçak hareket ve varış saatlerine göre ücretsiz olan şehir turumuz bir gün sonra yapılmaktadır.) 
• Otel konaklama turist vergileri 
• Zorunlu seyahat sigortası (Mesleki sorumluluk sigortasıdır.) 
• Türkçe tur liderliği hizmeti
ÜCRETE DAHİL OLMAYANLAR

• 15 TL Yurt dışı çıkış fonu (Seyahat tarihi öncesinde ilgili bankalara veya havalimanı Harç Pulu bankosuna yatırılmalıdır.) 
• Vize ücreti ve hizmet bedeli (120 Euro) 
• Seyahat Sigorta Poliçesi ücreti (15 Euro, 0-65 yaşına kadar geçerli ücrettir. 65-80 yaş arası olan prim oranlarını danışmanımızdan öğreniniz. Poliçe kapsamı dışında kalan vakalar ile ilgili satış danışmanınızdan bilgi formunu talep ediniz.) 
• Kişisel harcamalar 
• Öğle ve akşam yemekleri 
• Müze, ören yeri veya benzeri tüm giriş ücretleri 
• Ekstra turlar
GENEL ŞARTLAR
Genel şartlar ‘Tur Broşürü'nün ve ‘Tur Kayıt Sözleşmesi’nin ayrılmaz bir parçasıdır, bağımsız düşünülemez. 

• Turumuz minimum 40 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli katılım sağlanamadığı takdirde tur iptalinin bildirim tarihi, tur kalkışından 5 gün öncesidir. 
• Turlar başka acente turları ile birleştirilebilir. Bu gibi durumlarda MNG Turizm misafirleri MNG Turizm sorumluluğundadır. 
• Bu fiyat listesi ve program yeni bir fiyat listesi çıkana kadar geçerlidir. 
• Tüm paket programlarımızdaki fiyatlarımız minimum 10 kişiye kadar kontenjanlar ile sınırlı olup üzeri kişi sayısı gruplarınız için fiyat artışı olabilir. Lütfen fiyat bilgisi sorunuz. 
• Normal pasaportlarda pasaport veriliş tarihinin 10 seneden daha fazla, diğer pasaport tiplerinde ise 5 seneden daha fazla olması durumunda, seyahate katılacak kişinin geçerli vizesi olsa dahi, yurt dışına çıkamaz ve pasaporta vize alım işlemi yapılamaz. Lütfen pasaport bilgi ve detaylarınızı kontrol ediniz. 
• Pasaport polisi Türkiye gümrüklerinden çıkış yapılırken, Türk Vatandaşlarından veya Yabancı uyruklu vatandaşlardan, veya geçerli vizesi olan pasaportu olsa dahi, tüm pasaport tipleri için, (Umuma Mahsus, Hususi Damgalı, Hizmet Damgalı, Diplomatik) seyahat bitim tarihi itibariyle minimum 6 ay geçerlilik şartı aramaktadır. Bu sebeple 6 aydan az geçerliliği olan pasaportlara acentemiz tarafımızdan onay verilmemektedir.6 aydan az geçerliliği olan pasaport sahiplerinin tura katılamamalarından dolayı MNG Turizm’in yolcuya karşı herhangi bir tazminat yükümlülüğü yoktur. 
• MNG Turizm geziye katılacak tüketicilerle, gemi, otel, taşıyıcı firmalar ve gezi ile ilgili diğer hizmetleri sunan her türlü üçüncü şahıs ile ve tüzel kişilikler nezdinde aracı konumundadır. Bu nedenle kendisine müracaat ile geziye kayıt olan tüketicilerin, Acente ile taşımayı üstlenen müesseseler arasında yapılmış anlaşmalar hilafına; gösterilen araç programlarında, saatlerde, yerlerinde hazır bulunmamasından, kara, hava ve deniz araçlarının her türlü gecikmelerinden, grev, terör, savaş ve savaş ihtimali bunlara veya benzer mücbir sebeplerden, ulaşım aracını kullananın kendi hatasından veya üçüncü kişilerin şahsi kusurlarından veya öngörülmez teknik hususlardan kaynaklanan her türlü aksaklıklardan, maddi, manevi hasarlı kazalardan konaklama eksik veya tesislerinin hatalı hizmetlerinden, Acente'nin işleten sıfatı olmaması nedeni ile mevcut sorumluluğu bulunmadığını, asli fail gibi doğrudan doğruya sorumlu olmadığını taraflar bilmektedirler. 
• Tüm gümrüklü yurtdışı çıkışlarında kalkış günü ilgili limanda tur hareket saatinden 3 saat önce hazır bulunulması gerekmektedir. Özellikle diğer şehirlerden iç hat uçuşu ile liman yada havalimanlarına gelecek olan misafirlerin uçuş saatlerini limanda olunması gereken saate göre ayarlamaları gerekmektedir. Bu sebepten dolayı geç kalınma ve/veya durumunda tura katılamama sorumluluk yolcuya ait olup, MNG Turizm’in yolcuya karşı herhangi bir tazminat yükümlülüğü yoktur. İlgili havayolunun online check in sitesi var ise, check in işlemlerini tur hareketinden 24 saat önce şahsen yapmaları tavsiye edilir. 
• MNG Turizm; havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir. Tüm uçuş saatlerinin tur hareket saatinden 48 saat önce yolcu tarafından teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır. 
• Triple (3 kişilik odalarda) ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataklardan küçüktür. Triple odalar genel olarak 1 Büyük yatak + 1 ilave yataktan oluşmaktadır. Otellerde sınırlı sayıda TWIN (2 ayrı yataklı) oda bulunmasından dolayı, TWIN oda talebinizi rezervasyondan önce kontrol ediniz. 
• Çocuk indirimleri sadece iki yetişkin yanında konaklayan çocuklar için geçerlidir. 
• 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur. 
• Panoramik şehir turu, şehirlerin tanıtımı için düzenlenen 2-3 saat süreli turlar olup içeriği değişmemek şartıyla farklı günlerde düzenlenebilir. Müze, ören yeri girişlerini içermez. Ekstra turlar, tur lideri tarafından belirlenecek kişi sayısı ile gerçekleştirilir ve günleri programın akışına göre tur lideri tarafından değiştirilebilir. Hava durumuna bağlı olarak turlar gerçekleşmeyebilir. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından MNG Turizm sorumlu tutulamaz. 
• Yol üzerinde yapılacak ekstra turlarda, tura katılmayacak olan misafirlerimiz tur lideri tarafından kente girmeden önce yol üzerinde yararlanabilecekleri benzillik gibi dinlenme alanlarına yönlendirilecektir. 
• Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ve bu ilaçlar ile ilgili ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir. 
• Tur – Alan – Tur Lideri - Otel bilgilendirmeleri tur hareketinden 48 saat önce satış danışmanınız tarafından mail ve sözlü olarak yapılacaktır. 
• Pasaport resmi bir belge niteliğinde olup herhangi bir şekilde zedelenmiş, kirlenmiş, özellikle dikişte veya sayfalarında yırtık olması gibi sebeplerden dolayı pasaport polisi sizi ülkeye sokmama yetkisine sahiptir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir. 
• Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve konsolosluk tarafından istenilen evraklar gerekmektedir. Yeşil pasaport sahipleri için bu turda vize uygulanmamaktadır. Vize alınmış olması o ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez. Pasaport polisi sizi ülkeye sokmama yetkisine sahiptir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.
Word'e Aktar | Yazdır
GALERİ
Fotoğraf & Video
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Samsun Grand Atakum Hotel Mutfak Catering TÜRSAB Türkiye Seyahat Acentaları Birliği IATA
Türk Hava Yolları | Turkish Airlines Onur Air Pegasus Havayolları SunExpress Öğer Tours
Merkez
Telefon : +90 (362) 432 54 54 Adres : 19 Mayıs Bulvarı No:35 55030 Samsun / Türkiye
Şube (Yeşilyurt AVM)
Telefon : +90 (362) 439 30 40 Adres : Denizevleri Mah. Atatürk Bulv. No.154 / 2 Atakum / Samsun / Türkiye
Ön Rezervasyon Formu
Bilgilerimiz tarafımıza iletildikten sonra bilgilendirme için, en kısa sürede size dönüş yapılacaktır. İlginiz için teşekkürler.
Tarih Aralığı
Güvenlik Kodu
Ana Sayfa | Hakkımızda | Organizasyon | Kampanyalar | Vize İşlemleri | Basında | İletişim
Sayfanın tüm hakları şirketimize aittir. 2014 © Yavuztur Seyahat Acentesi - Yavuz Turizm Otelcilik İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. KA İnternet Bilişim Teknolojileri Tic. Ltd. Şti.