BASINDA SAMSUN ONLİNE KATALOG İLETİŞİM
Yavuztur Seyahat Acentesi - Yavuz Turizm Otelcilik İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. | www.yavuztur.com.tr
ANA SAYFA HAKKIMIZDA ORGANİZASYON KAMPANYALAR VİZE İŞLEMLERİ UÇAK OTEL
25 Şubat 2020 Salı Facebook | Yavuztur Seyahat Acentesi - Yavuz Turizm Otelcilik İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. | www.yavuztur.com.tr Twitter | Yavuztur Seyahat Acentesi - Yavuz Turizm Otelcilik İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. | www.yavuztur.com.tr İnstagram | Yavuztur Seyahat Acentesi - Yavuz Turizm Otelcilik İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. | www.yavuztur.com.tr
MERKEZ
+90 (362) 432 54 54
ŞUBE (Yeşilyurt AVM)
+90 (362) 439 30 40
» Avrupa Turları
» Gemi Turları
» Samsun Çıkışlı Turlar
» Yurtdışı Turlar
» Yurtiçi Turlar
» Kayak Turları
Turlarımız / Yurtdışı Turlar / İçerik
KISA GÜNEY AMERİKA // SÖMESTR ÖZEL
KISA GÜNEY AMERİKA // SÖMESTR ÖZEL
2599 $
3.04.2020 / 9.04.2020 Kontenjan Var Kontenjan Var
BREZİLYA / ARJANTİN (URUGUAY) Rio de Janeiro (3) (Corcovado Tepesi & Sugar Loaf & Niteroi) Buenos Aires (3) (Delta & Tigre – Montevideo)

03 NİSAN 2020 CUMA: İSTANBUL / SAO PAOLO / RİO DE JANEİRO

İstanbul Yeni Havalimanı Dış Hatlar Terminali Golden Bay Tour – THY kontuarı önünde 06:30’da buluşma. Golden Bay Tour rehberinin misafirlerimize gerekli evrak ve seyahat belgelerini vermesinin ardından, sırasıyla check-in, pasaport ve gümrük işlemleri yapılacaktır. Daha sonra THY’ye ait TK 015 nolu sefer ile 09:40’da Sao Paolo’ya hareket ve yerel saat ile 17:10’da varış. Sao Paolo’da yapılacak pasaport ve gümrük kontrollerinden sonra yerel GOL Havayollarına ait G3 1090 nolu sefer ile 21:05’de Güney Amerika Kıtasının turizm mabedi olarak bilinen ve dünyanın en güzel şehirlerinden biri olarak kabul edilen Rio de Janeiro’ya hareket. Yaklaşık 50 dakikalık bir uçuştan sonra varış. Havalimanında bizleri bekleyen özel aracımız ile otelimize transfer. Odaların dağılımından sonra dinlenmek için serbest zaman.

04 NİSAN 2020 CUMARTESİ: RİO DE JANEİRO

Sabah alınacak kahvaltıdan sonra bu güzel şehri tanıtan bir tur yapacağız. Bu turumuz esnasında Silva Köprüsü, Guana Bara Körfezi, Dünyaca ünlü Copa Cabana ve Ipanema Plajları, Maracana Stadyumu, Katedral, Şehir Tiyatrosu, Corcovado, Kraliyet Sarayı, Güzel Sanatlar Müzesi, Milli Kütüphane, Vargas Caddesi göreceğimiz yerler. Bununla birlikte Rio’nun iki tepesinden biri olan Corcovado Tepesine çıkacağız. Rio’nun sembolü olmuş tepedeki ünlü İsa Heykelini görecek ve İsviçreliler tarafından yapılmış olan ünlü Monorail adlı raylı sisteme binerek tepeye çıkacak ve Rio’nun o doyumsuz manzarasını göreceksiniz. Turdan sonra dünyanın en büyük değerli taş üreticilerinden biri olan Brezilya’nın en büyük mücevher fabrikasını ve mağazasını gezeceğiz. Ardından otelimizin havuzundan veya sahilden, denizden, güneşten istifade etmek için serbest zaman. Akşam arzu edenler rehberleri ile birlikte Copacabana Plajında yürüyüşe çıkabilir ya da plaj yolu üzerinde kurulan otantik pazardan el işi eşyalar yada oldukça ucuza yağlı boya tablolar satın alabilirler. Geceleme otelimizde (Corcovado Tepesine çıkış bazen çok kalabalık olabilmektedir. Bu yüzden uzun bir süre sıra beklememek adına Tepeye monorail yerine otobüs ile de çıkılabilir)

05 NİSAN 2020 PAZAR: RİO DE JANEİRO

Sabah alınacak kahvaltıdan sonra alışveriş yapmak, dinlenmek ve çevreyi tanımak için serbest zaman. Arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Sugar Loaf ve Niteroi turuna katılabilirler. Bu turumuzda Rio şehrinin 2 yüksek tepesinden biri olan ve adını şeker çuvalına benzediği için Portekiz’ce “Şeker Çuvalı” anlamına gelen Pao de Acucar olarak alan Sugar Loaf tepesine çıkacağız. Toplam 2 teleferik yolculuğu ile ulaşılabilen bu tepede Rio şehrinin 400 metre yükseklikten manzarasına tanık olacak, şehrin önemli plaj semtleri olan Copacabana, Botafogo ve Flamengo’yu fotoğraflama şansına sahip olacaksınız. Ardından Rio şehrinin hemen her yerinden görülebilen Guanabara körfezini boydan boya geçen, toplam uzunluğu 14 kilometreyi bulan Niteroi köprüsünden geçerek şehrin en güzel ve en elit banliyölerinden biri olan Niteroi bölgesini ziyaret edeceğiz. Brezilya’nın yetiştirdiği en ünlü çağdaş mimarlardan biri olan Oscar Niemeyer’in imzasını taşıyan Niteroi Çağdaş sanatlar müzesinin bahçesinden muhteşem Rio manzarasını seyrettikten sonra otelimize geri döneceğiz. Öğleden sonra plajdan ve otelin imkanlarından faydalanmak, alışveriş yapmak ve çevreyi tanımak için serbest zaman. Geceleme otelimizde.

06 NİSAN 2020 PAZARTESİ: RİO DE JANEİRO / BUENOS AİRES

Sabah alınacak kahvaltıdan sonra havalimanına transfer. Check-in, pasaport ve gümrük işlemlerinden sonra AD 4197 no.lu sefer ile saat 11:35’de Sao Paolo’ya hareket ve 12:45’de varış. Burada yapılacak kısa bir aktarmadan sonra AD 8770 no.lu sefer ile 14:00’de Güney Amerika Kıtasının Barcelona’sı diye adlandırılan, tangolar diyarı, Arjantin’in başkenti Buenos Aires’e hareket. Yaklaşık 2 saatlik bir uçuştan sonra yerel saat ile 17:00’de varış. Havalimanında bizleri bekleyen özel aracımız ile otelimize transfer. Odaların dağılımından sonra dinlenmek için serbest zaman. Akşam arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği yemekli gece ışıklar altında Puerto Madero & La Recoletta turuna katılabilirler. Bu turumuzda Buenos Aires’in en önemli iki bölgesini ışıklar altında görecek (Puerto Madero eski metruk bir liman bölgesi olup daha sonra büyük paralar harcanarak çok güzel restoranların, pubların, barların açıldığı muhteşem bir bölge olmuştur. La Recoletta ise Buenos Aires gece hayatının kalbinin attığı yer olmakla beraber şehrin Paris kesimi diye adlandırılır. (Bu bölgede çok lüks evler, butikler, cafeler ve barlar bulunmaktadır) Akşam yemeğinizi yerel bir restoranda alacaksınız. Geceleme otelimizde.

07 NİSAN 2020 SALI: BUENOS AİRES

Sabah alınacak kahvaltıdan sonra, bu güzel, düzenli Avrupai şehri tanıtan yarım günlük panoramik bir tur yapacağız. Bu turumuz esnasında San Martin Alanı, Avenida Julio 9, Obelisk, Casa Rosada, Palermo parkı, San Thelmo, La Recoletta, Eva Peron’un mezarı, Florida alışveriş caddesi, Pilar Kilisesi, eski ve yeni limanların bulunduğu La Boca, Metropolitan Katedrali, Kongre Sarayı, ve Colon Tiyatrosu göreceğimiz yerler. Turdan sonra otelimize transfer. Odaların dağılımından sonra dinlenmek için serbest zaman. Alışverişlerinizi Buenos Aires’in en ünlü alışveriş bölgesi olan, trafiğe kapalı Parque Florida’da yapabilirsiniz. (Galerias Pacifico Alışveriş Merkezi) Şehir turundan sonra arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Delta / Tigre turuna iştirak edebilirler. Bu turumuz esnasında Buenos Aires’in Rio de la Plata Nehri kıyılarına kurulmuş olan yerleşim bölgelerini, El Turco diye bilinen Carlos Menem’in ikametgahını görecek, tekne ile nehirde gezecek, Buenos Aires’in şehir dışındaki en güzel yerlerini göreceksiniz.Güzel bir günün ardından öğleden sonra Buenos Aires’e dönüşte alışveriş yapmak için serbest zaman. Akşam ise kesinlikle kaçırmamanızı tavsiye ettiğimiz rehberinizin ekstra olarak düzenleyeceği Tango’nun anavatanı Arjantin’in eski bir Tango evinde Yemekli Tango Show programına katılabilirsiniz. Bu tango evleri tarihi özelliklere sahip olup, Arjantin’in milli dansı olan Tango’yu Buenos Aires’te en güzel şekliyle icra eden mükemmel ambiansa sahip yerlerdir. Turdan sonra otelimize dönüş ve dinlenmek için serbest zaman. Geceleme otelimizde.

08 NİSAN 2020 ÇARŞAMBA: BUENOS AİRES (URUGUAY)

Sabah alınacak kahvaltıdan sonra alışveriş yapmak, dinlenmek ve çevreyi tanımak için serbest zaman. Arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği tam günlük Uruguay’ın başkenti Montevideo ve sayfiye şehri Punta del Este turuna iştirak edebilirler. Sabah erkenden havalimanına transfer (bugün için pasaportlarınızı yanınıza almayı unutmayınız) chek-in ve pasaport işlemlerinden sonra Güney Amerika’nın vergi cenneti, zengin Latinlerin tatil gözdesi, ayrıca kıtanın nüfus yoğunluğuna göre hesaplandığında en çok turist çeken ikinci ülkesi olmakla beraber 500 km lik upuzun kumsalları ile Uruguay’ın başkenti Montevideo’ya hareket ve 50 dakikalık bir uçuştan sonra varış. Havalimanında bizleri bekleyen özel aracımız ile başkent Montevideo’yu tanıtan yarım günlük panoramik bir tur yapacağız. Bu turumuzda Ciudad Vieja, Mercado del Puerto, Avenida de 18 Julio, Uruguay’ın kurucusu Jose Gervasio’nun Anıtı, Cumhuriyet Üniversitesi, Ulusal Tarih Müzesi ve dünya kupasını kazandıkları stad, Palacio Salvo, Parlamento Binası, Solis Tiyatrosu  göreceğimiz yerler. Ardından özel aracımız ile Punta del Este’ye hareket. Yaklaşık 1 saat 30 dakikalık bir yolculuktan sonra varış. Burası tüm kıtanın en gözde tatil yeri olmakla beraber, sahilleri, lüks evleri, kumarhaneleri, otelleri ve restoranları ile ünlüdür. (George Bush ve Jimmy Carter’in bu şehirde yazlık evleri bulunmaktadır). Punta del Este dünyanın her yerinden turist çeken çok renkli özellikle ocak, şubat ve mart aylarında eğlencenin doruğa çıktığı inanılmaz güzellikte bir sahil kentidir. Akşamüzerine doğru havalimanına transfer ve Buenos Aires’e dönüş. (Bu tur için rehberinizi rezervasyonlarınızı en az 3 gün öncesinden yaptırmanızı tavsiye ederiz) Geceleme otelimizde.

09 NİSAN 2020 PERŞEMBE: BUENOS AİRES / İSTANBUL

Sabah alınacak kahvaltıdan sonra öğlen saat 12:00 gibi otelimizden check-out. Ardından alışveriş yapmak, dinlenmek ve çevreyi tanımak için serbest zaman. Arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği yemekli ve kesinlikle kaçırılmamasını tavsiye ettiğimiz Gaucho Kowboyları turuna katılabilirler. Dünyanın 1 numaralı Kırmızı Et ihracatçısı konumunda olan Arjantin’in kültüründe çok önemli bir yere sahip olan Gaucholar’ın (Yerel Çobanlar) yaşamına kısa da olsa tanık olacağınız bu turda Buenos Aires dışında çok güzel bir çiftliğe gideceğiz. Yaklaşık 1,5 saat sürecek yolculuğumuz sırasında Arjantin’in verimli tarım alanları ve hayvan çiftliklerini göreceksiniz. Çiftlikte ücretsiz ata binebilir, yemyeşil çimlerinde güneşlenebilirsiniz. Arjantin usulü güzel bir öğle yemeğinin ardından Gaucholar’ın at üstünde hünerlerini sergilediği çok güzel bir şov seyredeceğiz. Güzel bir günün ardından öğleden sonra Buenos Aires’e dönüş ve son alışverişler için serbest zaman. Akşam havalimanına transfer. Check-in, pasaport ve gümrük kontrollerinden sonra THY’ye ait TK 016 no.lu sefer ile 22:55’de İstanbul’a hareket. Geceleme uçakta.

FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN HİZMETLER:

*İstanbul / Sao Paolo – Buenos Aires / İstanbul arası THY ile ekonomi sınıfı gidiş dönüş uçak bileti.

*THY’nin ve yerel havayollarının tüm havalimanı ve güvenlik vergileri.

*Sao Paolo / Rio de Janeiro / Buenos Aires arası yerel havayolları ile tek yön uçuşlar.

*Rio de Janeiro’da 3 gece Hotel Excelsior’da , Buenos Aires’de 3 gece Intercontinental Hotel’de, veya bir benzeri otellerde yatak kahvaltı bazında konaklamalar.

*Rio de Janeiro’da Havalimanı / Otel / Havalimanı transferleri.

*Buenos Aires’te Havalimanı / Otel / Havalimanı transferleri.

*Her şehirde yarımşar günlük panoramik şehir turu.

*Yerel rehberlik hizmetleri.

*Tecrübeli Golden Bay Tour rehberlik hizmetleri

*Türsab zorunlu iflas seyahat sigortası

 

FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:

*Programda belirtilmemiş olan öğle ve akşam yemekleri.

*Programda belirtilmiş olan yemek esnasında alınacak olan içki veya meşrubatlar.

*Kalınacak olan otellerdeki şahsi harcamalar (telefon, minibar, kuru temizleme, vb.)

*Kişi Başına 50 TL tutan yurt dışı çıkış konut fonu.

Word'e Aktar | Yazdır
GALERİ
Fotoğraf & Video
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Samsun Grand Atakum Hotel Mutfak Catering TÜRSAB Türkiye Seyahat Acentaları Birliği IATA
Türk Hava Yolları | Turkish Airlines Onur Air Pegasus Havayolları SunExpress Öğer Tours
Merkez
Telefon : +90 (362) 432 54 54 Adres : 19 Mayıs Bulvarı No:35 55030 Samsun / Türkiye
Şube (Yeşilyurt AVM)
Telefon : +90 (362) 439 30 40 Adres : Denizevleri Mah. Atatürk Bulv. No.154 / 2 Atakum / Samsun / Türkiye
Ön Rezervasyon Formu
Bilgilerimiz tarafımıza iletildikten sonra bilgilendirme için, en kısa sürede size dönüş yapılacaktır. İlginiz için teşekkürler.
Tarih Aralığı
Güvenlik Kodu
Ana Sayfa | Hakkımızda | Organizasyon | Kampanyalar | Vize İşlemleri | Basında | İletişim
Sayfanın tüm hakları şirketimize aittir. 2014 © Yavuztur Seyahat Acentesi - Yavuz Turizm Otelcilik İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. KA İnternet Bilişim Teknolojileri Tic. Ltd. Şti.