BASINDA SAMSUN ONLİNE KATALOG İLETİŞİM
Yavuztur Seyahat Acentesi - Yavuz Turizm Otelcilik İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. | www.yavuztur.com.tr
ANA SAYFA HAKKIMIZDA ORGANİZASYON KAMPANYALAR VİZE İŞLEMLERİ UÇAK OTEL
25 Şubat 2020 Salı Facebook | Yavuztur Seyahat Acentesi - Yavuz Turizm Otelcilik İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. | www.yavuztur.com.tr Twitter | Yavuztur Seyahat Acentesi - Yavuz Turizm Otelcilik İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. | www.yavuztur.com.tr İnstagram | Yavuztur Seyahat Acentesi - Yavuz Turizm Otelcilik İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. | www.yavuztur.com.tr
MERKEZ
+90 (362) 432 54 54
ŞUBE (Yeşilyurt AVM)
+90 (362) 439 30 40
» Avrupa Turları
» Gemi Turları
» Samsun Çıkışlı Turlar
» Yurtdışı Turlar
» Yurtiçi Turlar
» Kayak Turları
Turlarımız / Yurtdışı Turlar / İçerik
HİNDİSTAN & NEPAL TURU
HİNDİSTAN & NEPAL TURU
2199 €
3.04.2020 / 13.04.2020 Kontenjan Var Kontenjan Var
Agra (1) (Agra Kalesi - Taj Mahal) (Fatehpur Sikri) Jaipur (2) (Amber Kalesi- Hawa Mahal) Varanasi (2) (Ganj Nehri’nde Tekne Gezisi & Gece Ganga-Aarti Törenleri) Yeni Delhi (2) (Kızıl Kale – Qutub Minar - Kingdom of Dreams) Kathmandu (2) (Bodnath-Swayambhunath-Pashupatinath)

03 NİSAN 2020 CUMA: İSTANBUL (SABİHA GÖKÇEN) / DOHA / YENİ DELHİ

SABİHA GÖKÇEN HAVALİMANI Dış Hatlar Terminali Golden Bay Tour – Qatar Airways kontuarı önünde saat 17:00’de buluşma. Golden Bay Tour rehberinin misafirlerimize gerekli evrak ve seyahat belgelerini vermesinin ardından, sırasıyla check-in, pasaport ve gümrük işlemleri yapılacaktır. Ardından Qatar Airways’e aiy QR 244 nolu sefer ile 19:55’de Doha’ya hareket. Yaklaşık 4 saatlik bir uçuşun ardından yerel saat ile 24:00’de varış. Burada yapılacak kısa bir aktarmanın ardından QR 570 no.lu sefer ile Güney Asya’nın hatta dünyanın en gizemli, en mistik ülkesi olarak bilinen Hindistan’ın başkenti Yeni Delhi’ye gece yarısından sonra 02:15 de hareket. Geceleme uçakta.


04 NİSAN 2020 CUMARTESİ: YENİ DELHİ / AGRA

Sabah yerel saat ile 08:40 da varış.  Pasaport işlemleri ve bagaj alımının ardından havalimanında bizleri bekleyen özel aracımız ile önce sabah kahvaltısı alacağımız otele transfer. Ardından Agra’ya hareket (204 km) Yaklaşık 4 saatlik bir yolculuktan sonra Agra’da ki otelimize varış ve yerleşme. Öğleden sonra şehri tanıtan güzel bir tur yapacağız. Bu tur esnasında önce Agra Kalesi’ni ziyaret edeceğiz. Ekber tarafından 1565 yılında yapılmaya başlanmış ve çeşitli eklerin inşasıyla Şah Cihan tarafından bitirilmiştir. Kale, önceleri askeri amaçlı olarak yapılmışsa da Şah Cihan burayı bir saray olarak kullanmıştır. Yukarıda belirttiğimiz gibi Şah Cihan, yaşamının son günlerinde büyük oğlu Âlemgir tarafından buraya hapsedilmiş ve penceresi Tac Mahal’e bakan bir odada ölmüştür. Bu ziyaretin ardından Taj Mahal’e fikir örneği olmuş İran soylu Mirza Gıyas Bey’in mezarının bulunduğu Itmad ud Daula’yı ziyaret edeceğiz. Agra’da görülmesi gereken diğer bir önemli yer olan bu türbe, İran’lı soylu Mirza Gıyas Bey’in türbesidir. Bu zatın güzel kızı Nur Cihan, imparator Cihangir ile evlenmiş ve bu evlilikten doğan kızları, adına Tac Mahal’in yapıldığı Mümtaz Mahaldir. Bu türbe, 1628 yılında Nur Cihan tarafından yaptırılmıştır. Mimari yapısı Cihangir için Lahor’da yapılmış bulunan türbeye benzemektedir.
Bu anıt mezarın yapı özellikleri Tac Mahal’inkine çok benzemekle birlikte daha küçük boyutta olması bu işin daha detaylı ve daha ince işçilikle yapılmasını gerekli kılmıştır. Örneğin mermer içine değerli taşları kakma sanatı olan Pietra Dura burada çok daha ince bir hassaslıkla gerçekleştirilmiştir.
Model olarak Tac Mahali andıran bu binaya “Baby Taj”, Yavru Tac ismi yakıştırılmaktadır.
Bu ziyaretlerimizin ardından Agra’daki en etkileyici ve dünyanın en meşhur yapılarından biri olan Taj Mahal’i ziyaret edeceğiz. Agra’da bulunan birçok eser 16. ve 17. yüzyıllarda burayı başkentleri yapan Mughal İmparatorluğu döneminde yapılmıştır. Kent, Tanrı Krişna ile ilişkilendirilen ve Agra kadar eski Mathura ve Brindavan kentlerine menderes yaparak ilerleyen Yamuna Nehri kıyısına kurulmuştur. Ortaçağdaki yapısını korumuş olan Agra’nın dar sokaklarındaki mağazalarda gümüş ve altın süslemeler örneğini Taj Mahal’in duvarlarında da görebileceğiniz yarı değerli taşlarla süslenmiş mermer eşyalar gibi yerel el işlerini bulabilirsiniz. (Taj Mahal:Hindistan’ın sembolü haline gelmiş olan Taj Mahal, Mughal İmparatoru Şah Cihan tarafından eşi Mümtaz Mahal için yaptırdığı mermerden bir şiir gibi Yamuna Nehrinin kenarında tüm ihtişamı ile yer almaktadır. Tamamıyla beyaz mermerden inşa edilmiş olan Taj Mahal’in duvarları Pietra Dura olarak adlandırılan ve mermerin oyularak içine yarı değerli taşların yerleştirilmesinden oluşan süslerle kaplıdır) Turdan sonra otelimize dönüş. Dinlenmek için serbest zaman. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.

05 NİSAN 2020 PAZAR: AGRA / JAIPUR (FATEHPUR SIKRI)

Sabah alınacak kahvaltıdan sonra 265 km uzaklıktaki Pembe Şehir olarak adlandırılan Jaipur’a hareket. Yaklaşık 40 kilometrelik bir yolculuğun ardından yolumuz üzerinde bulunan Abhaneri ve Fatehpur Sikri ziyaret edilecektir. Abhaneri’de Chand Baori adlı su kuyusunu göreceğiz. Yaklaşık 12 yıllık susuzluk ve kuraklık çektikten sonra Nikumbha hanedanı, Kral Chanda tarafından M.S. 9. yüzyılda, yöredeki su ihtiyacını karşılamak amacı ile inşa edilen Chand Baori su kuyusu, labirenti andıran simetrik merdivenleri ile tanınmaktadır. 13 farklı kademeye sahip, 3.500 basamaktan oluşan kuyunun derinliği ise 30 metre, yaklaşık 10 katlı bir bina yüksekliğindedir. Bu ziyaretimizin ardından bir dönem Moğol Hükümdarlığının başkenti olan Fatehpur Sikri’yi ziyaret edeceğiz. Agra’nın batısında kurulmuş olan bu şehir 1570 - 1586 yılları arasında imparator Ekber zamanında Moğol hükümdarlığının başkentiydi. Daha sonra terk edilmiştir. Günümüzde burası mükemmel biçimde korunmuş bir hayalet şehir durumundadır. Toplamda yaklaşık 9 saat sürecek bir yolculuktan sonra otele varış. Odaların dağılımından sonra kısa bir süre dinlenmek için serbest zaman. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.

06 NİSAN 2020 PAZARTESİ: JAİPUR

Sabah kahvaltısının ardından Hindistan’ın en önemli Khrishna Tapınakların’dan biri olan Govind Dev Ji Tapınağı’nı gezeceğiz. Burada Jaipur’da yaşayan çoğu Hindu’nun tipik bir sabahında güne başlamadan önce gerçekleştirdiği töreni göreceğiz. City Palace’ın bir parçası olan Govind Dev Ji Tapınağı, Tanrı Khrishna’ya adanmış olup ev sahipliği yaptığı Hint sanatının güzel örnekleri olan resimler ve altın kaplama tavanları, Avrupa’dan gelen avizelerle aydınlatılmaktadır.  Her sabah yüzlerce kişi Tanrı Khrishna’ya saygılarını sunmak üzere burada özel bir tören gerçekleştirir. Turumuzun geri kalanında City Palace ve Jantar Mantar görülecek yerler arasındadır. Jaipur Maharacasının halen yaşamakta olduğu küçük bir bölümü dışında bir müzeye dönüştürülmüş olan City Palace surlarla çevrili ve şehrin yedide birini kaplayan bir bölge içinde yer almaktadır. Müzede Tekstil ve Kostüm Müzesi, Sanat Galerisi, Chandra Mahal, Mubarak Mahal ve Divan-ı Has bulunmaktadır. (müze ziyareti yapılmayacaktır) Jantar Mantar Moğol Kumandan Sawai Jai Singh tarafından inşa edilmiş astronomi gözlem araçlarının toplandığı gözlem evini  gezeceğiz. Öğleden sonra Jaipur’un Eski idari merkezi olan Amber Kalesine gideceğiz. (Burası 1788 yılına kadar eyaletin yönetim yeri olmuştur) Jaipur’dan 11 km uzaklıkta bir tepenin yamacına kurulmuş olan bu kale Rajput mimarisinin en önemli örneklerinden biridir. Saray ilk olarak Raja Man Singh tarafından kurulmuş, ilaveler Sawai Jai Singh tarafından yaptırılmıştır. Filler üstünde yükselerek çıkılan saray içinde Divan-ı Avam, Divan- ı Has ve kafesli pencereleri ile saray kadınlarının saray içindeki önemli olayları seyredebildikleri Sukh Niwas ve Jai Mandir (Zafer Tapınağı) ayrıca ışıldayan aynaları ile ünlü Şiş Mahal’i göreceğiz. (Filler yoğunluktan dolayı müsait olmadığı takdirde, jeepler ile yukarı çıkılacaktır) Turdan sonra otelimize dönüş. Otelimizde alacağımız akşam yemeğinden sonra dinlenmek için serbest zaman. Geceleme otelimizde.

07 NİSAN 2020 SALI: JAİPUR / VARANASİ

Sabah alınacak kahvaltıdan sonra öğlene doğru havalimanona transfer. Check-in işlemlerinden sonra yerel havayollarına ait 6E 913 nolu sefer ile Hindu Dini’nin Mekkesi diye tabir edilen ve Hindu Hacıların dünyanın her yerinden akın akın geldikleri Varanasi’ye 14:15 de hareket ve kısa bir uçuşun ardından 15:40 da varış. Havalimanında bizleri bekleyen özel aracımız ile otelimize transfer. Akşamüstü yılın 365 günü Varanasi’de yapılan meşhur Aarti Törenini izleyeceğiz. Ganj nehri kıyısında her akşam güneş batarken Tanrı Ganga’ya saygı içeren ve ona ibadet edilen Aarti veya tam adıyla Ganga - Aarti törenleri yapılır. Turdan sonra otelimize transfer. Odaların dağılımından sonra dinlenmek için serbest zaman. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.

08 NİSAN 2020 ÇARŞAMBA: VARANASİ

Sabah çok erken kalkmak suretiyle kutsal nehir Ganj’da tekne turu. Tekne turumuz esnasında Hindu’ların nehirde kendilerini yıkayarak nasıl akladıklarını ve Ghat’ların ölülerini nasıl yaktıklarını, ayrıca 24 saat devamlı surette yanan bir odun ateşini göreceksiniz. Sabah ritüelini gördükten sonra otelimize döneceğiz. Otelimizde alınacak kahvaltıdan sonra Varanasi’yi tanıtan turumuza başlayacağız. Bu turumuz esnasında Benaras Hindu University, Durga, Vishvanat, Bharat Mata tapınakları göreceğimiz yerler arasındadır. Varanasi’de ki şehir turunun ardından, 10 km uzaklıktaki Sarnath’ı ziyaret edeceğiz. Burası Budha’nın aydınlanmasından sonra ilk vaazını verdiği yer olmakla birlikte, M.Ö 4.n cü ve 9.n cu yüzyıllar arasında öğreti merkezi olarak kullanılmıştır. Burada Dhamekh Stupa’sını, içinde Japon bir sanatçı tarafından Budha’nın hayatını resmettiği freskleri ve Ashoka Chakra’yı göreceğiz. Akşamüzeri otelimize dönüş. Dinlenmek için serbest zaman. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.

09 NİSAN 2020 PERŞEMBE: VARANASİ / YENİ DELHİ

Sabah alınacak kahvaltıdan sonra havalimanına transfer. Check-in işlemlerinden sonra Sabah kahvaltısının ardından Delhi şehrini daha yakından tanıyacağınız şehir turumuza başlayacağız. Başkent Delhi alt kıtanın en büyük şehirlerinden biri olarak tarih boyunca tam 7 kez kurulmuştur. Günümüz Delhi’si yeni ve eskinin iç içe yaşadığı bir şehir olarak karşımıza çıkmaktadır. Yeni şehir, İngiliz Raj tarzına uygun olarak Sir Edmund Lutyens tarafından tasarlanmıştır. Turumuza başlarken önce, Mughal İmparatorluğunun görkeminin ve gücünün bir göstergesi olan 1648 yılında Şah Cihan zamanında tamamlanan Kızıl Kale ile yine Şah Cihan döneminde yaptırılan Hindistan’ın en büyük camisi Jama Mescid, geçmişte Delhi’nin ticaret merkezi olan Chandi Chowk’u göreceğimiz eski Delhi turunu yapacağız. Ardından, Hint Ulusunun babası sayılan Mahatma Gandhi’nin sade kabrinin bulunduğu Raj Ghat’ı ve Delhi’deki en önemli Sikh Tapınaklarından biri olan Gurudwara Bangla Sahip Tapınağını ziyaret edeceğiz. Turumuzun ardından otelimize transfer. Odaların dağılımından sonra dinlenmek için serbest zaman. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde. (Bugünkü turumuzda göremediğimiz yerleri, bir sonraki günkü şehir turumuzda görebileceğiz)

10 NİSAN 2020 CUMA: YENİ DELHİ

Sabah alınacak kahvaltının ardından, Birinci Dünya Savaşında ölen 85.000 Hintli askerin anısına dikilen Zafer Takı (India Gate) ziyareti ile devam edecek turda, ulusal günlerde geçit törenlerinin yapıldığı geniş Raj Path ve sonundaki Hindistan Devlet Başkanının resmi konutu olan Rashtrapati Bhawan göreceğimiz yerler. İçindeki 75 metre yüksekliğindeki Zafer Kulesi ve yüzyıllardır paslanmadan duran demir kolon ile ünlü Qutub Minar’da görülecek yerler arasındadır. (Bir inanışa göre arkanız dönük olarak kollarınızı demir kolonun etrafında birleştirmeyi başarabilirseniz dileğiniz gerçekleşmektedir). Akşam yemeği ve geceleme otelimizde. (Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak Kingdom Of Dreams adlı bir Hint gecesi deneyimine katılabilirler. Hindistan’ın Broadway Showlarına cevabı niteliğindeki Kingdom of Dreams Show’u bizleri zaman içinde bir yolculuğa çıkaracak. Ardından yaklaşık 2 saat sürecek olan ve olağanüstü koreografi, kostüm ve müzikler eşliğinde bir Show olan Kingdom Of Dreams’i izleyeceğiz. Ardından Hint El sanatlarını, mutfak deneyimlerini ve birçok kültürel unsurları bir arada görebileceğiniz Culture Gully sokağında dolanmaya vaktimiz olacak)

11 NİSAN 2020 CUMARTESİ: YENİ DELHİ / KATMANDU

Sabah alınacak kahvaltıdan sonra havalimanına transfer. Check-in, pasaport ve gümrük kontrollerinden sonra yerel havayollarına ait RA 206 nolu sefer ile 11:15 de Katmandu’ya hareket ve kısa bir uçuşun ardından, yerel saat ile 13:05 de varış.(Kral Prithi Narayan Shah tarafından 18.yy da kurulan dünyadaki tek Hindu Krallığı Nepal’in başkenti Kathmandu dünyanın damı sayılan dağ sırası Himalayalar’daki bir vadiye kurulmuştur. Tanrılarla ölümlülerin birbirine karıştığı yer olarak adlandırılan Nepal Krallığı, dünyada bir eşi olmayan manzaraları ve konuksever insanlarıyla, komşuları Çin, Hindistan ve Tibet’in en iyi özelliklerini almış gibidir.) (Bugünkü Yeni Delhi / Katmandu uçuşu biraz daha geç vakitte olabilir) Pasaport işlemleri ve bagaj alımının ardından havalimanında bizleri bekleyen özel aracımız  ile otelimize transfer ve odalarımıza yerleşme. Dinlenmek için serbest zaman. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.

12 NİSAN 2020 PAZAR: KATMANDU

Sabah alınacak kahvaltıdan sonra Katmandu’yu tanıtan geniş kapsamlı bir tur yapacağız. Bir açık hava müzesi olan Kathmandu turumuza, kendine has bir mimariye sahip saraylar, tapınaklar ve çeşitli binalardan oluşan 48 yapının bulunduğu Durbar Meydanı’ndan başlayacağız. Yerel halkın yaşayan bir tanrıça olduğuna inandıkları bir genç kızın avluya bakan bir pencerede görüldüğü Kumari Bhal yani Yaşayan Tanrıça tapınağından sonra Durbar Meydanı’na hakim ve Kral Pratap Mall tarafından 17.yy.da inşa ettirilmiş olan Hanuman Dhoka (Maymun Tanrı Kapısı) Sarayı’nı göreceğiz. Daha sonrasında Swoyambhunath Maymunlar Tapınağı ziyaret edeceğiz. (Her sene sayısı milyonu aşan turistin ziyaretine sahne olan Katmandu'nun en çok ziyaret edilen tapınaklarından biri kuşkusuz Swayambhunath Tapınağı. Çevresinde çok sayıda maymun bulunan ve bu maymunların kutsal olduğuna inananlar tarafından 'Maymunlar Tapınağı' olarak da adlandırılan bu yer, Budizm'in dünyadaki en kutsal temsillerinden biri. Kendi kültürü ve kendi dili (Nepali) olan ülkenin bu kıymetli tapınak, mimaride 'stupa' olarak bilinir)Turumuzun devamında Güneydoğu Asya’nın en büyük budist tapınağı olan Boudhanath Tapınağı’nı ziyaret ediyoruz. Bu Stupa dünyanın en büyüğü olmakla beraber, Kral Mana Deva burasını 5.yy’da günahlarının tarziyesi için sekizgen şekilde inşa ettirmiştir. Daha sonra kutsal Bagmati Nehri kıyısındaki Shiva’ya adanmış Pashupatinath tapınağını ziyaret edeceğiz.  Ardından otelimize dönüş. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.

 

12 NİSAN 2020 PAZAR: KATMANDU

Sabah alınacak kahvaltıdan sonra Katmandu’yu tanıtan geniş kapsamlı bir tur yapacağız. Bir açık hava müzesi olan Kathmandu turumuza, kendine has bir mimariye sahip saraylar, tapınaklar ve çeşitli binalardan oluşan 48 yapının bulunduğu Durbar Meydanı’ndan başlayacağız. Yerel halkın yaşayan bir tanrıça olduğuna inandıkları bir genç kızın avluya bakan bir pencerede görüldüğü Kumari Bhal yani Yaşayan Tanrıça tapınağından sonra Durbar Meydanı’na hakim ve Kral Pratap Mall tarafından 17.yy.da inşa ettirilmiş olan Hanuman Dhoka (Maymun Tanrı Kapısı) Sarayı’nı göreceğiz. Daha sonrasında Swoyambhunath Maymunlar Tapınağı ziyaret edeceğiz. (Her sene sayısı milyonu aşan turistin ziyaretine sahne olan Katmandu'nun en çok ziyaret edilen tapınaklarından biri kuşkusuz Swayambhunath Tapınağı. Çevresinde çok sayıda maymun bulunan ve bu maymunların kutsal olduğuna inananlar tarafından 'Maymunlar Tapınağı' olarak da adlandırılan bu yer, Budizm'in dünyadaki en kutsal temsillerinden biri. Kendi kültürü ve kendi dili (Nepali) olan ülkenin bu kıymetli tapınak, mimaride 'stupa' olarak bilinir)Turumuzun devamında Güneydoğu Asya’nın en büyük budist tapınağı olan Boudhanath Tapınağı’nı ziyaret ediyoruz. Bu Stupa dünyanın en büyüğü olmakla beraber, Kral Mana Deva burasını 5.yy’da günahlarının tarziyesi için sekizgen şekilde inşa ettirmiştir. Daha sonra kutsal Bagmati Nehri kıyısındaki Shiva’ya adanmış Pashupatinath tapınağını ziyaret edeceğiz.  Ardından otelimize dönüş. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.

 

13 NİSAN 2020 PAZARTESİ: KATMANDU / DOHA / İSTANBUL (SABİHA GÖKÇEN)

Sabah erkenden alınacak kahvaltıdan sonra (bu sabah kahvaltı paket olarak alınabilir) havalimanına transfer. Check-in, pasaport ve gümrük kontrollerinden sonra Qatar Airways’e ait QR 653 no.lu sefer ile 10:30’da Doha’ya hareket ve yerel saat ile 13:10 da varış. Burada yapılacak kısa bir aktarmadan sonra QR 243 no.lu sefer ile 14:25’de İstanbul’a hareket ve yerel saat ile 18:45’de Sabiha Gökçen Havalimanına varış. Turumuzun sonu.


FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN HİZMETLER:

*İstanbul / Doha / Yeni Delhi – Katmandu / Doha / İstanbul arası Qatar Airways ile ekonomi sınıf gidiş dönüş uçak bileti.

*Yerel havayolları ile tek yön iç hat ekonomi sınıfı uçak biletleri.

*Havalimanı Vergileri.

*Katmandu’da 2 gece Radisson Plaza Hotel, Jaipur’da 2 gece Marriott Hotel, Agra’da 1 gece Jaypee Palace Agra’da, Varanasi’de 2 gece Madin Hotel, Delhi’de 2 gece The Suryaa Hotel veya bir benzeri otellerde konaklamalar.

*Otellerde alınacak olan açık büfe kahvaltılar.

*Otellerde alınacak akşam yemekleri (içecekler ve meşrubatlar hariç).

*Programda belirtilen tüm turlar.

*Delhi / Agra / Jaipur arası özel araç ile transferler.

*Programın otobüs ile yapılan kısmında eyalet geçiş vergileri.

*Müze girişleri.

*Mevcut hizmet vergisi.

*Havaalanlarında ve otellerde valiz taşıma ücretleri.

*Lokal acenta tarafından verilecek olan veda hediyesi.

*Otellerde ve havalimanlarında valiz taşıma ücretleri.

*Tecrübeli Golden Bay Tour rehberlik hizmetleri.

*Türsab Zorunlu Seyahat Sigortası.


FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:

*Otellerde yapılacak olan kişisel harcamalar. (bar, minibar, kurutemizleme, vs.)

*Hindistan ve Nepal vize ücretleri. (Nepal vizesi ülkeye girişte alınır. Vize ücretini her yolcu kendisi öder (Yaklaşık 25USD). Nepal vizesi için yanınızda mutlaka 2 adet vesikalık fotoğraf bulundurunuz.

*Müze girişlerinde ilave alınan fotoğraf makinesi ve kamera ücretleri. (kişi başına sadece birkaç Amerikan Doları’dır)

*Yaklaşık kişi başına 30 USD tutan ve yerel rehberleri ile yerel şoförlere verilecek olan bahşişler.

*Kişi başına 15 TL tutan yurt dışı çıkış konut fonu.

Word'e Aktar | Yazdır
GALERİ
Fotoğraf & Video
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Samsun Grand Atakum Hotel Mutfak Catering TÜRSAB Türkiye Seyahat Acentaları Birliği IATA
Türk Hava Yolları | Turkish Airlines Onur Air Pegasus Havayolları SunExpress Öğer Tours
Merkez
Telefon : +90 (362) 432 54 54 Adres : 19 Mayıs Bulvarı No:35 55030 Samsun / Türkiye
Şube (Yeşilyurt AVM)
Telefon : +90 (362) 439 30 40 Adres : Denizevleri Mah. Atatürk Bulv. No.154 / 2 Atakum / Samsun / Türkiye
Ön Rezervasyon Formu
Bilgilerimiz tarafımıza iletildikten sonra bilgilendirme için, en kısa sürede size dönüş yapılacaktır. İlginiz için teşekkürler.
Tarih Aralığı
Güvenlik Kodu
Ana Sayfa | Hakkımızda | Organizasyon | Kampanyalar | Vize İşlemleri | Basında | İletişim
Sayfanın tüm hakları şirketimize aittir. 2014 © Yavuztur Seyahat Acentesi - Yavuz Turizm Otelcilik İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. KA İnternet Bilişim Teknolojileri Tic. Ltd. Şti.