BASINDA SAMSUN ONLİNE KATALOG İLETİŞİM
Yavuztur Seyahat Acentesi - Yavuz Turizm Otelcilik İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. | www.yavuztur.com.tr
ANA SAYFA HAKKIMIZDA ORGANİZASYON KAMPANYALAR VİZE İŞLEMLERİ UÇAK OTEL
27 Ocak 2020 Pazartesi Facebook | Yavuztur Seyahat Acentesi - Yavuz Turizm Otelcilik İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. | www.yavuztur.com.tr Twitter | Yavuztur Seyahat Acentesi - Yavuz Turizm Otelcilik İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. | www.yavuztur.com.tr İnstagram | Yavuztur Seyahat Acentesi - Yavuz Turizm Otelcilik İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. | www.yavuztur.com.tr
MERKEZ
+90 (362) 432 54 54
ŞUBE (Yeşilyurt AVM)
+90 (362) 439 30 40
» Avrupa Turları
» Gemi Turları
» Samsun Çıkışlı Turlar
» Yurtdışı Turlar
» Yurtiçi Turlar
» Kayak Turları
Turlarımız / Avrupa Turları / Yurtdışı Turlar / İçerik
KUZEY İTALYA - GÜNEY FRANSA TURU
KUZEY İTALYA - GÜNEY FRANSA TURU
659 €
13.04.2020 / 19.04.2020 Kontenjan Var Kontenjan Var
1.GÜN İSTANBUL -BOLOGNA- VENEDİK (GONDOL )

İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları TK1321 sayılı seferi ile saat 08:30'da Bologna'ya hareket.Yerel saate göre 10:10'da varışımızın ardından Gondollar şehri Venedik’e hareket ve varışı takiben yapılacak olan şehir turunda; San Marco Katedrali ve Meydanı, Dükler Sarayı, Canale Grande, İç Çekme ve Rialto Köprüsü görülecek yerler arasındadır. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Gondol Turu'na katılabilirler.Tur bitimi otelimize hareket ve devamında odalara yerleşme. Geceleme otelimizde.

2.GÜN VENEDİK ( BLED & LJUBLJANA)

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz için ekstra olarak Bled Gölü & Ljubljana Turu'na katılma imkanı. Bu turumuzun ilk durağı şiirlere konu olmuş olan Bled Gölü olacak, daha sonra eski Yugoslavya'nın gözde şehirlerinden biri ve günümüzde Slovenya'nın başkenti olan Ljubljana ile devam edecek. Avusturya mimari kültürünün etkisiyle harmanlanmış olan modern ve canlı bir şehir görme fırsatı bulacaksınız. Tur bitimi otelimize geri dönüş ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.

3.GÜN VENEDİK - MİLANO (COMO GÖLÜ)

Sabah kahvaltı sonrası Milano'ya hareket ve varışımızın ardından yapılacak olan panoramik Milano şehir turunda, Galleria, Duomo Katedrali, Scala Meydanı ve Fortezza görülecek olan yerler arasındadır. Arzu eden misfirlerimiz için ekstra olarak Como Gölü turu düzenlenecektir.Tur bitimi otelimize hareket ve devamında odaların alınmasından sonra serbest zaman. Geceleme otelimizde.

4.GÜN MİLANO-NİCE (PORTOFINO)

Sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltılması ve bir diğer durağımız Nice’e doğru hareket. Yolumuz üzerinden tüm misafirlerimizin katılımı ile rehberimiz tarafından ekstra olarak Portofino turumuz gerçekleşecektir.Yarım ay şeklindeki liman kenarına kurulmuş olan bu sevimli şehir pastel renklerdeki evleri, lüks cafe, restaurantları ve kristal görünümlü denizi ile görülmeye değer anlar yaşayacaksınız.Sonrasında, antik adı Nicaea olan ve Cote d’Azur’un merkezi kabul edilen Nice şehrine geliyoruz. Panoramik şehir turumuz esnasında Promenade des Anglais Bulvarı, Hotel Negresco, Massena Meydanı, Çiçek Meydanı ve Adliye Sarayı bu gezimizde göreceğimiz yerler arasında bulunuyor. Turumuz sonrası otelimize transfer ve yerleşme. Geceleme otelimizde.

5.GÜN NİCE (COTE D'AZUR TURU)

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından serbest zaman.Arzu eden misafirlerimiz için ekstra muhteşem Cote D’azur kıyıları turu düzenlenecektir.Akdeniz’in en gözde tatil mekanlarından biri olan Cannes’ta kısa bir şehir turu yapıyor ve bölgenin en güzel köylerinden olan ve 1950’den itibaren pek çok tanınmış yazar , şair ve ressamın yerleşmesi ile ün kazanmış “Sanatçılar Koyu” olarak ta bilinen St.Paul de Vence’e hareket ediyoruz. Muhteşem sanat galerileri bulunan Akdeniz’in yamacına kurulmuş bu güzel Ortaçağ kasabasındaki gezimizin ardından Avrupa’nın en gözde lüks şehirlerinden olan Monaco & Monte Carlo turumuzu gerçekleştirmek üzere yola çıkıyoruz. Yürüyerek keşfedeceğimiz Monoca’da bir tarafta daracık sokakları ve kemerli geçitleri ile ortaçağ havasını koruyan eski şehri , diğer tarafta ise lüks arabalar ve ihtişamlı casinoları ile Monte Carlo’yu keşfedeceğiz.Tur bitiminde otelimize transfer oluyoruz.Geceleme otelimizde.

6.GÜN NİCE - MARSİLYA (ST.TROPEZ)

Otelde alacağımız kahvaltının ardından Marsilya'ya hareket ediyoruz.Tüm grubun katılımı ile ekstra Avrupa’nın en sosyetik tatil beldelerinden olan St. Tropez turu düzenlenecektir.Tur sonrasında ve Marsilya'ya varışı takiben şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. Turumuz sırasında, İyonların MÖ.600’lerde Foça’dan buraya gelip ilk yerleşimi kurdukları Eski Liman (Vieux Port), La Canebiere bulvarı, St. Charles Garı, Panier bölgesi, Notre Dame de la Garde Bazilikası, St. Marie Katedrali, St Jean Kalesi, Cantini Çeşmesi ve Longchamp Sarayı görülecek yerler arasında bulunmaktadır..Turumuz sonrası otelimize transfer ve yerleşme. Geceleme otelimizde.

8.GÜN MARSİLYA - İSTANBUL (AVIGNON & AIX EN PROVENCE)

Sabah kahvaltı sonrası saat 10.00'da odaların boşaltılması ve serbest zaman.Arzu eden misafirlerimiz için ekstra  Avignon ve  Aix En Provence turu düzenlenecektir. Yüzlerce çeşmesi ve kentin daracık sokaklarında şık mağazalarıyla Güney Fransa'nın sevimli kentlerinden biridir. Tur bitimi ardından Marsilya'ya hareket. Varışımızın ardından panoramik şehir turumuzda görülecek yerler arasında; 19.yy’den kalma Notre Dame de la Gadre bazilikası, Eski Liman bulunmaktadır.Tur bitiminde Marsilya Havalimanı’na hareket. Bilet, bagaj ve gümrük işlemlerinin ardından saat Türk Hava Yolları TK1368 tarifeli seferi ile saat 17:55'de İstanbul’a hareket. Yerel saate göre 22:05'de İstanbul Havalimanı'na varış ve turumuzun sonu.

ÜCRET:
Tur AdıTarihSınıfOtel BilgileriKişi Başıİlave YatakTek KişiÇocuk FiyatlarıDöviz
İtalya -Fransa Türk Hava Yolları 6 Gece
13/04/2020 - 19/04/2020
3* HOTEL
659.00 659.00 849.00

2 - 12 Yaş 639.00
EUR
Otellerimiz ,yukarıda belirtilen veya aynı kategorideki benzer otellerdir.
ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER:
 • Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul - Venedik gidiş, Marsilya - İstanbul dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
 • Venedik - Mira-Padova-San Dona veya Noventa Bölgesi'nde 3* otelde 2 gece ,Milano'da 3* uzak otelde 1 gece ,Nice -Antibes Bölgesi'nde 3* otelde 2 gece ve Marsilya'da 3*uzak otelde 1 gece   toplam  6 gece oda-kahvaltı (6 continental kahvaltı) dahil konaklama
 • Havaalanı – Otel – Havaalanı ve tüm şehirlerarası transferler,
 • Panoramik Venedik ,Milano Nice ve Marsilya şehir turları,
 • YAVUZTUR profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri,
 • Venedik Turu'nda vaporetto ücreti
 • Konaklama vergileri
 • Havalimanı güvenlik ve yer hizmeti vergileri
 • Zorunlu Seyahat Sigortası ( Mesleki Zorunluluk Sigortasıdır )
 • K.D.V dahildir

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:
 • İtalya vize ücreti ve vize hizmet bedeli 120 EURO.
 • Yurt dışı çıkış harcı (İlgili bankalara veya havalimanındaki maliye veznesine yatırabilirsiniz)
 • bankalara yatırmanız gerekmektedir.)
 • Ekstra turlar
 • Ören yerleri ve müze girişleri
 • Dahil olan hizmetlerde açıkça belirtilmemiş tüm hizmetler
 • SEYAHAT GÜVENCE PAKETİ (Vize reddi ile karşılaşan misafirlerin veya hastalık sorunu nedeni ile tura katılması mümkün olmayacak misafirlere tur bedeli kadar ödeme yapılmasını sağlamaktadır.( Seyahat iptali nedeniyle tazminat başvurularında uygulanacak sigortalı katılım payı (muafiyet) vize ile ilgili iptallerde % 25, diğer hallerde %18 oranındadır.Teminat detayları sigorta şartnamesinde yer almaktadır.. Bununla birlikte bagaj kaybından, hasarına, hırsızlıktan, ferdi kaza teminatına kadar birçok ek teminatı barındırmaktadır.) İptal teminatında tur bedeli kişi başı 3000 euro ile sınırlıdır.
 • Seyahat güvence paketi ücreti tur bedeliniz ile orantılı olarak değişmektedir.
Word'e Aktar | Yazdır
GALERİ
Fotoğraf & Video
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Samsun Grand Atakum Hotel Mutfak Catering TÜRSAB Türkiye Seyahat Acentaları Birliği IATA
Türk Hava Yolları | Turkish Airlines Onur Air Pegasus Havayolları SunExpress Öğer Tours
Merkez
Telefon : +90 (362) 432 54 54 Adres : 19 Mayıs Bulvarı No:35 55030 Samsun / Türkiye
Şube (Yeşilyurt AVM)
Telefon : +90 (362) 439 30 40 Adres : Denizevleri Mah. Atatürk Bulv. No.154 / 2 Atakum / Samsun / Türkiye
Ön Rezervasyon Formu
Bilgilerimiz tarafımıza iletildikten sonra bilgilendirme için, en kısa sürede size dönüş yapılacaktır. İlginiz için teşekkürler.
Tarih Aralığı
Güvenlik Kodu
Ana Sayfa | Hakkımızda | Organizasyon | Kampanyalar | Vize İşlemleri | Basında | İletişim
Sayfanın tüm hakları şirketimize aittir. 2014 © Yavuztur Seyahat Acentesi - Yavuz Turizm Otelcilik İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. KA İnternet Bilişim Teknolojileri Tic. Ltd. Şti.