BASINDA SAMSUN ONLİNE KATALOG İLETİŞİM
Yavuztur Seyahat Acentesi - Yavuz Turizm Otelcilik İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. | www.yavuztur.com.tr
ANA SAYFA HAKKIMIZDA ORGANİZASYON KAMPANYALAR VİZE İŞLEMLERİ UÇAK OTEL
10 Aralık 2019 Salı Facebook | Yavuztur Seyahat Acentesi - Yavuz Turizm Otelcilik İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. | www.yavuztur.com.tr Twitter | Yavuztur Seyahat Acentesi - Yavuz Turizm Otelcilik İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. | www.yavuztur.com.tr İnstagram | Yavuztur Seyahat Acentesi - Yavuz Turizm Otelcilik İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. | www.yavuztur.com.tr
MERKEZ
+90 (362) 432 54 54
ŞUBE (Yeşilyurt AVM)
+90 (362) 439 30 40
» Avrupa Turları
» Gemi Turları
» Samsun Çıkışlı Turlar
» Yurtdışı Turlar
» Yurtiçi Turlar
Turlarımız / Avrupa Turları / Yurtdışı Turlar / İçerik
ENDÜLÜS TURU
ENDÜLÜS TURU
609 €
28.12.2019 / 01.01.2020 Kontenjan Sorunuz Kontenjan Sorunuz
YILBAŞI ÖZEL !!

ENDÜLÜS...

Sizi portakal kokularıyla karşılayan, 20.yüzyılın en büyük ressamlarından birinin doğum yeridir Malaga. Picasso‘nun hayatını anlatan belgeselde yine o şehirden çıkan bir ünlünün (Antonio Banderas) oynamasi tesadüf değildir. Endülüs'te herşey içiçe geçmiştir. Tarik Bin Ziyad ile başlayıp Ibni Rusde, Ziryaba, Ibni Haldun, Cervantes, Carmen Operası, Sevil Beüberi bu toprakların insanlığa armağanıdır. Alhambra Sarayı sizi binbir gece masalllarına götüren bir ışık, ses ve taş ustalığının doruk noktasıyken, Sacramonte Çingene Mahallesi ise Hindistan'dan yıllar önce göç eden topluluğun ezgileriyle karşılar. Federico García Lorca’dır Granada. Onun şiirleri, oyunları şehrin her tarafına ruhunu yansıtmıştır. Yollara düşerseniz Cordoba‘ya doğru, bir zamanların 1250 sütunlu camisi Mezquita, geçmişte olduğu gibi yine ihtişamıyla durmaktadır. Cordoba'dan Sevilla‘ya, Quadalquivir Nehri yol arkadaşlığı edecektir. Eski adıyla Isbiliyya Türkçe deyişle Sevil kucak açmış sizi beklemektedir. Kristof Colomb katedralde sonsuzluk uykusuna devam ederken, karşıda Alcazar Sarayı'nda ziyaretçiler Game of Thrones'un çekildiği bölümleri tekrar hafızalarında canlandırmakla meşgul olacaklar. Sadece Endülüs Eyaleti'nin değil, Flamenco'nun da başkentidir Sevilla. En güzel Flamenco mekanları bu şehirdedir. Tarihsel yolculuğa devam etmek isterseniz, Ronda sizi beklemektedir. Ernest Hemingway, Orson Welles, Rilke bir zamanlar yaşamak için hep bu şirin yeri seçmişlerdir. Yahya Kemal'in şiiri belki de en güzel özetler bu bölgeyi “Endülüs‘te Raks”...

1.GÜN İSTANBUL – MALAGA - GRANADA

İstanbul (yeni) Havalimanı Dış Hatlar Terminali YAVUZTUR kontuarı önünde sabah saat 06:30'da buluşma. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları TK1305 tarifeli seferi ile saat 09:30'da Malaga'ya hareket. Yerel saate göre 12:15'de Malaga'ya inişimizi takiben bizi bekleyen özel otobüsümüz ile Granada'ya hareket ve panoramik Granada şehir turu. Şehir turunun ardından serbest zaman.  Tur bitimi otele hareket, odalara yerleşme ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.

2.GÜN GRANADA (ALHAMBRA SARAYI - SAGROMONTE ÇİNGENE MAHALLESİ & ALBAICIN)

Sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra Al Hambra Sarayı turu gerçekleşecektir. (Saray ziyareti müsaitliğe bağlı olarak gerçekleştirilmekte olup, müsaitlik olmaması durumunda sadece bahçesi gezilecektir.) Alhambra; Gırnata'ya hakim bir tepe üzerindeki düzlükte, savunma kalesi ve saray olarak yapılmıştır. Bu yüzden dışarıdan biraz hantal görünür. Fakat hantal kale duvarlarının içinde eşsiz güzellikte bir sarayla karşılaşılır. Duvarlarında kırmızı tuğla, damında kırmızı kiremit kullanıldığı için adına da Alhamra, yani "Kızıl" denmiştir. Tur sonrası otele geri dönüş. Akşam arzu eden misafirlerimiz ile ekstra Sacromonte Çingene Mahallesi & Albaicin turunu gerçekleştiriyoruz. Sacromonte'de, Dünya Kültür Mirası listesinde yer alan eski Çingene Mahallesi'nde bulunan doğal mağaralarda bir içecek eşliğinde Çingene Show'unu izliyoruz. Gösterinin ardından yine Dünya Kültür Mirası listesinde yer alan eski Müslüman Mahallesi Albaicin'ı gezintimizi gezerek turumuzu sonlandırıyoruz. Otelimize geri dönüş ve geceleme otelimizde.

3.GÜN GRANADA - CORDOBA (CORDOBA CAMII) - SEVILLA (ALCAZAR & KATEDRAL - FLAMENCO)

Sabah kahvaltısı ardından odaların boşaltılması ve  Cordoba’ya hareket. Cordoba ‘ya varışta yapılacak olan panaromik şehir turumuzda; yapımına 785 yılında başlanan ve 987 de tamamlanan, Batı islam sanatının en etkili yapılarından biri olan Cordoba Camii ve Musevi Mahallesi görülecek yerler arasındadır. Verilecek kısa bir molanın ardından arzu eden misafirlerimiz ile ekstra Cordoba Camii turunu gerçekleştiriyoruz. Tur bitimi Sevilla'ya hareket ve varışımıza istinaden yapılacak panoramik Sevilla şehir tutunda; Muvahhit’ler döneminden kalma eski Ulu Camii’nin yerine 15. yy da inşaa edilmeye başlanan katedral, Arap, Gotik ve Rönesans tarzı sarayların yanyana yükseldiği Krallık Malikanesi AlcazarAltın Kule denilen 13.YY'dan kalma kale görülecek yerler arasındadır. Tur bitimi arzu eden misafirlerimiz için ekstra Alcazar & Katedral turu gerçekleşecektir. Sonrasında otelimize hareket, odalara yerleşme ve serbest zaman. Akşam arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenen muhteşem bir Flamenco Show'unu izlemek için otelden hareket. Gösteri sonrasında otele geri dönüş. Geceleme otelimizde.

4.GÜN SEVILLA (RONDA)

Sabah kahvaltı sonrası tam gün serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Ronda turuna katılabilirler. Dünyaca ünlü  tarih kokan Ronda şehir gezisi sonrası Sevilla'daki otelimize geri dönüş ve yılbaşı kutlamaları için serbest zaman. YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN... Geceleme otelimizde.

5.GÜN SEVILLA - (MALAGA) - İSTANBUL

Sabah kahvaltı sonrası odaların boşaltılması ve rehberimiz tarafından belirtilecek saatte Malaga'ya hareket. Tüm grubun katılımı ile ekstra olarak düzenlenecek Malaga Turu'na katılma imkanı buluyoruz. Ünlü ressam Pablo Picasso’nun doğduğu şehir olan Malaga'daki turumuzda; Paseo de Parque (Park Caddesi), Plaze de la Merced, Malaga Katedrali, Calle Marques de Larios, Cervantes Tiyatrosu, Puerto Marina (Liman),La Alcazaba ve panoramik olarak Gibralfaro Kalesi göreceğimiz yerler arasındadır. Sonrasında Malaga Havalimanı'na hareket. Bilet, bagaj ve pasaport  işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları TK1304 tarifeli seferi ile saat 17:25'de İstanbul’a uçuş. Rahat ve konforlu bir uçuşun ardından saat 23:55'de İstanbul (yeni) Havalimanı'na varış ve gezimizin sonu.


ÜCRET:
Tur AdıTarihSınıfOtel BilgileriKişi Başıİlave YatakTek KişiÇocuk FiyatlarıDöviz
**YILBAŞI** Granada - Sevilla Türk Hava Yolları 4 Gece
28/12/2019 - 01/01/2020
4* HOTEL
4* ALIXARES
4* YIT VIA SEVILLA MAIRENA HOTEL
609.00 609.00 749.00
0 - 2 Yaş 180.00
2 - 12 Yaş 589.00
EUR
Otellerimiz ,yukarıda belirtilen veya aynı kategorideki benzer otellerdir.
ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER:
 • Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul (yeni) Havalimanı - Malaga - İstanbul (yeni) Havalimanı gidiş-dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
 • Granada'da 2 gece ve Sevilla'da 2 gece belirtilen kategorideki otellerde toplam 4 gece  oda kahvaltı (4 continental kahvaltı) konaklama
 • Havalimanı – otel – havalimanı ve tüm şehirler arası transferler
 • Panoramik Granada ve Sevilla şehir turları
 • Yol üzeri Cordoba gezisi
 • YAVUZTUR Türkçe Tur Liderliği Hizmeti
 • Havalimanı ve güvenlik vergileri
 • Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki sorumluluk sigortasıdır.)
 • KDV

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:
 • Vize ücreti ve servis bedeli   120 EURO
 • Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları.
 • Yurt dışı çıkış harcı (İlgili bankalara veya havalimanındaki maliye veznesine yatırabilirsiniz)
 • Müze ve ören yerleri giriş ücretleri
 • Dahil olduğu açıkca belirtilmemiş her türlü hizmet
 • SEYAHAT GÜVENCE PAKETİ (Vize reddi ile karşılaşan misafirlerin veya hastalık sorunu nedeni ile tura katılması mümkün olmayacak misafirlere tur bedeli kadar ödeme yapılmasını sağlamaktadır.( Seyahat iptali nedeniyle tazminat başvurularında uygulanacak sigortalı katılım payı(muafiyet) %20 oranındadır.Teminat detayları sigorta şartnamesinde yer almaktadır.. Bununla birlikte bagaj kaybından, hasarına,ferdi kaza teminatına kadar birçok ek teminatı barındırmaktadır.)
 • Seyahat güvence paketi ücreti tur bedeliniz ile orantılı olarak değişmektedir.
Word'e Aktar | Yazdır
GALERİ
Fotoğraf & Video
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Samsun Grand Atakum Hotel Mutfak Catering TÜRSAB Türkiye Seyahat Acentaları Birliği IATA
Türk Hava Yolları | Turkish Airlines Onur Air Pegasus Havayolları SunExpress Öğer Tours
Merkez
Telefon : +90 (362) 432 54 54 Adres : 19 Mayıs Bulvarı No:35 55030 Samsun / Türkiye
Şube (Yeşilyurt AVM)
Telefon : +90 (362) 439 30 40 Adres : Denizevleri Mah. Atatürk Bulv. No.154 / 2 Atakum / Samsun / Türkiye
Ön Rezervasyon Formu
Bilgilerimiz tarafımıza iletildikten sonra bilgilendirme için, en kısa sürede size dönüş yapılacaktır. İlginiz için teşekkürler.
Tarih Aralığı
Güvenlik Kodu
Ana Sayfa | Hakkımızda | Organizasyon | Kampanyalar | Vize İşlemleri | Basında | İletişim
Sayfanın tüm hakları şirketimize aittir. 2014 © Yavuztur Seyahat Acentesi - Yavuz Turizm Otelcilik İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. KA İnternet Bilişim Teknolojileri Tic. Ltd. Şti.