BASINDA SAMSUN ONLİNE KATALOG İLETİŞİM
Yavuztur Seyahat Acentesi - Yavuz Turizm Otelcilik İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. | www.yavuztur.com.tr
ANA SAYFA HAKKIMIZDA ORGANİZASYON KAMPANYALAR VİZE İŞLEMLERİ UÇAK OTEL
19 Ekim 2019 Cumartesi Facebook | Yavuztur Seyahat Acentesi - Yavuz Turizm Otelcilik İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. | www.yavuztur.com.tr Twitter | Yavuztur Seyahat Acentesi - Yavuz Turizm Otelcilik İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. | www.yavuztur.com.tr İnstagram | Yavuztur Seyahat Acentesi - Yavuz Turizm Otelcilik İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. | www.yavuztur.com.tr
MERKEZ
+90 (362) 432 54 54
ŞUBE (Yeşilyurt AVM)
+90 (362) 439 30 40
» Avrupa Turları
» Gemi Turları
» Samsun Çıkışlı Turlar
» Yurtdışı Turlar
» Yurtiçi Turlar
Turlarımız / Yurtdışı Turlar / İçerik
LJUBLJANA - ZAGREB NOEL PAZARLARI TURU
LJUBLJANA - ZAGREB NOEL PAZARLARI TURU
479 €
14.12.2019 / 18.12.2019 Kontenjan Var Kontenjan Var
THY DİREK SEFER !!
1.Gün İstanbul-Ljubljana (Bled Gölü)

İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali YAVUZTUR Kontuarı önünde saat 05:30'da buluşma. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerini takiben, Türk Hava Yolları'na ait TK1061 sefer sayılı uçakla saat 08:20'de Ljubljana'ya hareket. Yaklaşık 2 saatlik yolculuğun ardından saat 08:40'daLjubljana'ya varış. Pasaport, bagaj ve gümrük işlemlerinin ardından yapacağımız panoramik şehir turumuz için hareket. Yapacağımız panoramik turda, Preseren Meydanı, Ljubljana Kalesi, St.Nikolaja Katedrali, Zmajska Most, tarihi çeşme ve halk meydanı görülecek yerlerden bazılarıdır. Turumuzun sonunda serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek Bled Gölü turuna katılabilirler. Alp Dağları'nda ortasında içerisinde küçük bir adada bulunan ve bölgedeki tek göl olma özelliğine sahip bu muhteşem doğayı keşfederken göl kenarında kurulmuş olan kasabayı da yürüyerek tanıyacağız. Eşsiz güzellikte olan Bled Kalesi'nde kasabanın bütün manzarasını görebileceksiniz. Vaktinizi göl kenarındaki kafelerde Bled'in meşhur tatlısı Kremsnita'nın tadına bakarak veya Bled’in doğal güzelliklerini yaşayarak geçirebilirsiniz. Turun sonunda Ljubljana'ya ve otelimize transfer. Akşam dileyen misafirlerimiz noel etkinliklerine katılabilirler. Geceleme otelimizde.
2.Gün Ljubljana (Venedik)(Postojna-Trieste)

Sabah serbest uyanma ve gününüz serbest. Dileyen misafirlrimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek Venedik turuna veya Postojna Mağarası-Trieste turuna katılabilirler.(Hangi turun düzenleneceği katılım fazlalılığına göre belirlenecektir). Venedik: İtalya'nın ve belki de dünyanın en romantik şehrine hareket için özel aracımızla otelimizden hareket ediyoruz. Şehre varışımızın ardından vaporetto adı verilen teknemize binip turumuzu yapacağımız Venedik eski şehrine doğru yola çıkıyoruz. Turumuzda görülecek yerler arasında Saat Kulesi , San Marco Meydanı ve Bazilikası, Dükler Sarayı, İşkence Köprüsü, Büyük Kanal ve Rialto Köprüsü yer almaktadır. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin vereceği serbest zamanda gondol keyfi yaşayabilirler.  Turumuzun bitiminde önce vaporetto ile şehirden ayrılıyor, sonra otobüsümüz ile Ljubljana'ya ve otelimize hareket ediyoruz. Postojna Mağarası-Trieste: İlk ziyaret edeceğimiz nokta olan Postojna Mağarası için yola çıkıyoruz. 1818 yılında Luca Cec tarafından keşfedilmiş olan Postojna Mağarası, ziyarete açık olan 5,3 km'lik uzunluğuyla dünyanın halka açık en büyük mağarasıdır. Mağara ziyaretimize 3,7 km sürecek,  madenlerde gördüklerinizi anımsatan bir tren yolculuğu ile başlıyoruz. Trenin son durağında indikten sonra yürüyerek yapacağımız turda bu eşsiz mağaranın derinliklerine dalacak, doğal koridor ve salonların eşsiz güzelliklerine tanık olacaksınız. Buradaki turumuzun bitiminde yola çıkıyor ve İtalya'nın Adriyatik kıyısındaki şehri Trieste'ye doğru hareket ediyoruz. İtalya'nın en önemli ticari limanlarından birine ev sahipiliği yapan bu şehirde ilk göreceğimiz yer Avrupa'nın deniz kıyısındaki en büyük meydanı olan Birlik Meydanı olacaktır. Meydandaki Dört Kıta Çeşmesi, görkemli belediye binası ve Borsa Meydanı görülecek diğer yerlerdir. Verilecek serbest zamanda Trieste'nin lezzeti Napoli'yle yarışan pizzalarının tadına bakabilir ya da Trieste'nin 180 yıldır faaliyette olan sembol kafesi Caffè degli Specchi'de espresso ve tiramisu keyfi yaparak meydanı seyredebilirsiniz. Turumuzun bitiminde Ljubljana'ya ve otelimize transfer. Akşam dileyen misafirlerimiz noel etkinliklerine katılabilirler. Geceleme otelimizde.

3.Gün Ljubljana-Novo Mesto-Zagreb

Sabah uyandırma ve kahvaltının ardından Hırvatistan'a ve başkent Zagreb'e hareket. Yolumuzun üzerinde Novo Mesto'yu ziyaret edeceğiz. Krka Nehri'nin çevirdiği Slovenya'nın bu şirin kentinde vereceğimiz kısa serbest zamanda hoşça vakit geçirecek ve çok güzel fotoğraflar çekeceksiniz. 19. yüzyıl mimarisi, kültürel özellikleri, tarihi özellikleri ve doğa güzellikleri ile beklentilerinizden çok daha güzel bir kent olan Zagreb, aynı zamanda eğlenceli hayatı ile de ünlüdür. Zagreb’in görülmesi gereken en önemli yerleri Ortaçağ özellikleri ile Yukarı Şehir (Kaptol) bölgesindedir. Büyüleyici güzellikteki Zagreb’de aşağı ve yukarı şehir merkezi sokaklarında yapacağımız turumuz esnasında, öncelikle Zagreb Katedralini, Dolac Pazarı’ını, Zagreb’in sembolllerinden St Mark Kilisesi’ni, Lotrscak Kulesi’ni göreceğiz. Taş Kapı’da ise dileyen misafirlerimiz dilekleri için mum yakabilirler. Dünya’da sadece Zagreb’de öğle saati Lotrscak tepesinden atılan top ile duyurulmaktadır. At nalı şeklinde bir çok güzel parkı ile ünlü olan Zagreb'de Arkeoloji Müzesi, Ulusal Müze, hükümet binaları da panoramik olarak göreceğimiz önemli yerlerden bazılarıdır. Turun bitimi ile birlikte otelimize transfer ve odalara yerleşme. Akşam dileyen misafirlerimiz noel etkinliklerine katılabilirler. Geceleme otelimizde.

4.Gün Zagreb (Plitvice Gölleri-Rastoke)

Uyandırma ve kahvaltının ardından gününüz serbest. Dileyen misafirlerimiz rehberlerimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek tam günlük Plitvice Gölleri Ulusal Parkı ve Rastoke turuna katılabilirler. Muhteşem doğa güzellikleri, her mevsim ayrı güzel rengarenk Plitvice bu özellikleri sebebi ile UNESCO tarafından korumaya alınmıştır. Ardarda dizilmiş 16 göl, şelaleler, çağlayanlar, zengin bitkileri ile turistik cazibe merkezi haline gelen parkı ziyaretimizin ardından 300 yıllık su değirmenleri ile ünlü Rastoke kasabasını ziyaret ediyoruz. Turun bitimi ile birlikte otelimize transfer. Akşam dileyen misafirlerimiz noel etkinliklerine katılabilirler. Geceleme otelimizde.
5.Gün Zagreb(Samobor)-İstanbul

Uyandırma, kahvaltının ve odaların boşaltılmasının ardından gününüz serbest. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek Samobor turuna katılabilirler. Samobor, çok şirin ve güzel, küçük tarihi bir ortaçağ kasabadır. Kasabada bulunan ev ve diğer binalar günümüze dek çok iyi korunarak gelmiştir. Hem kasabanın içinde hem de etrafında bulunan tarihi, doğal ve kültürel zenginlikler bu turumuzu keyifli hale getirecektir. Samobor kristalleri hatırı sayılır bir üne sahiptir. Geçmişte çok fazla sayıda bulunmasına rağmen bugün sadece bir kaç küçük atölyede üretilmektedir. Dileyen misafirlerimiz verilecek serbest zamanda bu atölyelerden birini ziyaret edebilir ya da kasabanın meşhur Kremsnita tatlısının tadına bakabilirler. Turumuzun sonunda Zagreb'e transfer. Rehberimizin bildireceği buluşma saatinde toplanma ve havalimanına transfer. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerini takiben, Türk Hava Yolları’na ait TK1056 sefer sayılı uçakla saat 20:00'de İstanbul’a hareket. Yaklaşık 2 saatlik yolculuğun ardından saat 00:10'da varış ve turumuzun sonu.

ÜCRET:
Tur AdıTarihSınıfOtel BilgileriKişi Başıİlave YatakTek KişiÇocuk FiyatlarıDöviz
**NOEL PAZARLARI** Ljubljana-Zagreb Noel Pazarları Türk Hava Yolları 4 gece
14/12/2019 - 18/12/2019
4* HOTEL
3* 3*OTEL - LJUBLJANA
4* 4*OTEL - ZAGREB
479.00 479.00 639.00
0 - 2 Yaş 170.00
2 - 12 Yaş 479.00
EUR
Otellerimiz ,yukarıda belirtilen veya aynı kategorideki benzer otellerdir.
ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER:
 • Türk Hava Yolları ile İstanbul/Ljubljana, Zagreb/İstanbul hattında ekonomi sınıf uçak bileti
 • Belirtilen oteller veya benzerlerinde Ljubljana'da 2 gece, Zagreb'de 2 gece olmak üzere toplam 4 gece oda kahvaltı konaklama
 • Panoramik Ljubljana, Novo Mesto ve Zagreb şehir turları
 • Havalimanı/otel/havalimanı transferleri
 • YAVUZTUR profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri
 • Havalimanı vergileri, uçuş güvenlik sigortaları, havalimanı hizmetleri
 • Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki sorumluluk sigortasıdır)

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:
 • Yukarıda ve programda dahil olduğu açıkça belirtilmemiş her türlü hizmet
 • Programda ekstra olduğu belirtilen turlar
 • Programda yer almayan öğle ve akşam yemekleri
 • Müze ve ören yeri giriş ücretleri
 • Schengen vizesi ve vize hizmet bedeli (120 Euro)(Geçerli çok girişli Schengen vizesi ya da yeşil pasaportu olan misafirlerimizin almasına gerek yoktur)
 • Yurt dışı çıkış harcı (İlgili bankalara veya havalimanındaki maliye veznesine yatırabilirsiniz)
 • SEYAHAT GÜVENCE PAKETİ (Vize reddi ile karşılaşan misafirlerin veya hastalık sorunu nedeni ile tura katılması mümkün olmayacak misafirlere tur bedeli kadar ödeme yapılmasını sağlamaktadır.( Seyahat iptali nedeniyle tazminat başvurularında uygulanacak sigortalı katılım payı(muafiyet) %15 oranındadır.Teminat detayları sigorta şartnamesinde yer almaktadır.. Bununla birlikte bagaj kaybından, hasarına,ferdi kaza teminatına kadar birçok ek teminatı barındırmaktadır.)
 • Seyahat güvence paketi ücreti tur bedeliniz ile orantılı olarak değişmektedir.
Word'e Aktar | Yazdır
GALERİ
Fotoğraf & Video
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Samsun Grand Atakum Hotel Mutfak Catering TÜRSAB Türkiye Seyahat Acentaları Birliği IATA
Türk Hava Yolları | Turkish Airlines Onur Air Pegasus Havayolları SunExpress Öğer Tours
Merkez
Telefon : +90 (362) 432 54 54 Adres : 19 Mayıs Bulvarı No:35 55030 Samsun / Türkiye
Şube (Yeşilyurt AVM)
Telefon : +90 (362) 439 30 40 Adres : Denizevleri Mah. Atatürk Bulv. No.154 / 2 Atakum / Samsun / Türkiye
Ön Rezervasyon Formu
Bilgilerimiz tarafımıza iletildikten sonra bilgilendirme için, en kısa sürede size dönüş yapılacaktır. İlginiz için teşekkürler.
Tarih Aralığı
Güvenlik Kodu
Ana Sayfa | Hakkımızda | Organizasyon | Kampanyalar | Vize İşlemleri | Basında | İletişim
Sayfanın tüm hakları şirketimize aittir. 2014 © Yavuztur Seyahat Acentesi - Yavuz Turizm Otelcilik İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. KA İnternet Bilişim Teknolojileri Tic. Ltd. Şti.