BASINDA SAMSUN ONLİNE KATALOG İLETİŞİM
Yavuztur Seyahat Acentesi - Yavuz Turizm Otelcilik İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. | www.yavuztur.com.tr
ANA SAYFA HAKKIMIZDA ORGANİZASYON KAMPANYALAR VİZE İŞLEMLERİ UÇAK OTEL
19 Haziran 2019 Çarşamba Facebook | Yavuztur Seyahat Acentesi - Yavuz Turizm Otelcilik İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. | www.yavuztur.com.tr Twitter | Yavuztur Seyahat Acentesi - Yavuz Turizm Otelcilik İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. | www.yavuztur.com.tr İnstagram | Yavuztur Seyahat Acentesi - Yavuz Turizm Otelcilik İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. | www.yavuztur.com.tr
MERKEZ
+90 (362) 432 54 54
ŞUBE (Yeşilyurt AVM)
+90 (362) 439 30 40
» Avrupa Turları
» Gemi Turları
» Samsun Çıkışlı Turlar
» Yurtdışı Turlar
» Yurtiçi Turlar
Turlarımız / Avrupa Turları / Yurtdışı Turlar / İçerik
İSVİÇRE - FRANSA TURU
İSVİÇRE - FRANSA TURU
999 €
10.08.2019 / 17.08.2019 Kontenjan Var Kontenjan Var
KURBAN BAYRAMI !
1.GÜN İSTANBUL - BASEL - ZÜRİH

İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde YAVUZTUR kontuarı önünde saat 05:30'da buluşma. Bilet ve gümrük işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları'nın TK1923 sefer sayılı uçuşu ile saat 08:15'de Basel'e hareket. Yerel saate göre 10:25'de Basel’e varış ve Zurih’e hareket. Varışımıza istinaden yapılacak panoramik Zürih şehir turumuzda; Zürih Gölü, Eski Gar, Milli Müze, Zürih Katedrali, Saat Kulesi ile alışveriş caddesi görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelimize hareket ve odalara yerleşme. Serbest zaman. Geceleme Zürih'deki otelimizde.

2.GÜN ZÜRİH

Otelde alınacak kahvaltı sonrasında serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak organize edilecek Liechtenstein & Heidiland Turu'na katılabilirler. Tur sırasında, dünyanın en küçük ülkelerinden biri olan Liechtenstein'ı ve devamında Heidi'nin evininde bulunduğu bölgeyi gezme imkanı buluyoruz. Tur bitiminde otelimize geri dönüş. Geceleme Zürih'deki otelimizde.

3.GÜN ZÜRİH - BERN

Sabah odaların boşaltılması ve kahvaltının ardından ve Bern'e doğru yola çıkıyoruz. Yol üstünde tüm grubun katılımıyla ekstraolarak düzenlenek Luzern ve Pilatus Dağı Turu. Turumuz esnasında Bahnhof (Tren garı), Zafer Tankı, Kunst Museum, Kapellbrücke (Şapel Köprüsü) ve Jesuiten (Cizvit Kilisesi) Görülecek yerler arasında. Luzern şehrini gezdikten sonra, Pilatus Dağı’nın zirvesine çıkıp, muhteşem doğal güzellikleri görme imkanı buluyoruz. Sonrasında Bern’e doğru devam ederken yine yol üstünde tüm grubun katılımıyla ekstra olarak yapılacak Alp dağlarının en güzel bölgelerinden biri olan, buzul göllerinin ve Alplerin arasında kalan, İsviçrenin en turistik bölgelerinden biri olan Interlaken Turu'na katılma imkanı. Turumuzun ardından Bern'e devam ediyoruz. Bern'e varışın ardından yapılacak panoramik şehir turumuzda; Parlemonto Binası, Bern Katedrali, Einstein House, Marktgasse ve Marktgasse Caddesi sonunda bulunan meşhur saat kulesi görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelimize hareket ve odalara yerleşme. Geceleme Bern'deki otelimizde.

4.GÜN BERN - CENEVRE

Sabah odaların boşaltılması ve ardından otelde alınacak kahvaltı sonrası Cenevre'ye hareket. Yol üzerinde tüm grubun katılımıyla ekstra olarak organize edilecek Fribourg Turu'na katılma imkanı. Tur sonrasında Cenevre'ye devam ediyoruz. Cenevre'ya varışımızın ardından panoramik şehir turumuz başlıyor. Tur esnasında; Leman Gölü, Mont Blanc Köprüsü, Büyük Katedral, Notre Damme Adası ve eski şehir görülecek yerler arasındadır. Tur bitiminde otele hareket ve odalara yerleşme. Geceleme Cenevre'deki otelimizde.

5.GÜN CENEVRE

Sabah kahvaltısı sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Lozan & Montrö & Chillon Şatosu Turu'na katılabilirler. 1923 yılında Barış Antlaşması'nın imzalandığı İsviçre’nin kültürel başkenti Lozan, şirin kenti Montrö ve ülkenin sembolü haline gelmiş muhteşem Chillon Şatosu tur esnasında görülecek yerler arasındadır. Geceleme Cenevre'deki otelimizde.

6.GÜN CENEVRE - LYON

Sabah kahvaltı sonrası Lyon’a hareket. varışımıza istinaden özel otobüsümüz ile panoramik Lyon şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. Lyon, Paris ve Marsilya’dan sonra Fransa’nın üçüncü büyük şehridir. Gastronomi başkenti olarak anılan şehir mutfak kültürü ile ön plana çıktığı kadar, Saone ve Rhone nehirlerinin içinden geçerek oluşturduğu doğal güzelliği ile de ünlüdür. Turumuz esnasında UNESCO koruması altındaki Eski Lyon bölgesi, şehrin Romalılar tarafından kurulduğu nokta olan Fourviere tepesindeki Notre Dame Katedrali, duvar sanatının doruk noktası olan Fresque de Lyonnais binası, Güzel sanatlar müzesi, Belediye binası ve Bartholdi Çeşmesinin bulunduğu Place de Terraux, Opera binası, Küçük Prens ve St Exupery’in heykellerinin bulunduğu Place Bellecour meydanı ve son olarak ipek dokuma atolyeleri ile ünlü Croix-Rousse bölgesi görülecek yerler arasında yer almaktadır. Tur bitiminde otelimize transfer ve odalara yerleşme. Geceleme otelimizde.

7.GÜN LYON

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. Arzu eden konuklarımız rehberimiz tarafından ekstra olarak organize edilecek olan Annecy Turu'na katılabilirler. Fransa’nın Venedik’i olarak bilinen Annecy, Avrupa’nın en temiz gölü ünvanı olan ve aynı adı taşına gölün kıyısında, Fransa Alp’lerinin eteklerinde kurulmuştur. Göle açılan kanalların ve Aşk Köprüsü de dahil olmak üzere pek çok köprünün üzerinde bulunması sebebi ile Venedik’e çok benzetilir. Gezimiz sırasında, Thiou ve Aşk köprüsü, Eski Şehir, eski Ortaçağ Hapishanesi olan Annecy Tarih Müzesi görülecek yerler arasında bulunmaktadır. Turumuz sonrası Lyon'a dönüş. Geceleme Lyon otelimizde.

8.GÜN LYON - İSTANBUL

Kahvaltı sonrası odaların boşaltılması ve rehberimiz tarafından belirtilecek saate kadar serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak gerçekleştirilecek olan Bordeaux’dan sonra Fransa’da ün yapmış olan muhteşem üzüm bağlarını göreceğimiz, Lyon'un 50km kuzeyinde bulunan Beaujolais Şarap Tadım Turu. Burada ziyaret sırasında üzüm bağlarında lezzetli Gamay üzümünün ve şarap yapıp atölyelerinde neredeyse kusursuz Beaujolais şarabının tadına bakma fırsatı bulacaksınız. Ardından Lyon Havalimanına transfer. Bagaj, bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Türk Hava Yolları'nın TK 1810 seferi ile saat 18:20'de İstanbul’a hareket 22:30'da İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.


ÜCRET:
Tur AdıTarihSınıfOtel BilgileriKişi Başıİlave YatakTek KişiÇocuk FiyatlarıDöviz
**KURBAN BAYRAMI** İsviçre-Fransa Türk Hava Yolları 7 Gece
10/08/2019 - 17/08/2019
3* - 4* HOTEL
3* B&B HOTEL ZURICH AIRPORT
3* BEST WESTERN CHAVANNES de BOGIS 
4* HOTEL MERCURE PLAZA BIEL
3* INTER HOTEL WESTLODGE DARDILLY LYON NORD
999.00 999.00 1349.00
0 - 2 Yaş 180.00
2 - 12 Yaş 979.00
EUR
Otellerimiz ,yukarıda belirtilen veya aynı kategorideki benzer otellerdir.
ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER:
 • Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul - Basel / Lyon - İstanbul parkuru ekonomi sınıfı uçak bileti
 • Havaalanı ve güvenlik vergileri, İstanbul  Havalimanı yer hizmetleri
 • Zurih'de belirtilen kategorideki otelde 2 gece oda-kahvaltı konaklama
 • Bern (Biel Bölgesinde)'de belirtilen kategorideki otelde 1 gece oda-kahvaltı konaklama
 • Cenevre'de belirtilen kategorideki otelde 2 gece oda-kahvaltı konaklama
 • Lyon'da belirtilen kategorideki otelde 2 gece oda-kahvaltı konaklama
 • Havaalanı – Otel – Havaalanı transferleri
 • Panoramik Zurih, Bern, Cenevre ve Lyon şehir turları
 • YAVUZTUR Türkçe Tur Liderliği hizmeti
 • Havaalanı ve Güvenlik vergisi
 • Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki sorumluluk sigortasıdır.)
 • KDV dahildir

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:
 • Vize ücreti,servis bedeli 120 EURO
 • Her türlü kişisel harcamalar ve otel extraları.
 • Yurt dışı çıkış harcı (İlgili bankalara veya havalimanındaki maliye veznesine yatırabilirsiniz)
 • Müze ve ören yerleri girişleri
 • Rehber ve şoför tipleri
 • Yukarıda ve programda dahil olduğu açıkça belirtilmemiş her türlü hizmet
 • SEYAHAT GÜVENCE PAKETİ (Vize reddi ile karşılaşan misafirlerin veya hastalık sorunu nedeni ile tura katılması mümkün olmayacak misafirlere tur bedeli kadar ödeme yapılmasını sağlamaktadır.( Toplam tutar üzerinden sigorta firması tarafından %20 muafiyet uygulanmaktadır. Bununla birlikte bagaj kaybından, hasarına,ferdi kaza teminatına kadar birçok ek teminatı barındırmaktadır.)
 • Seyahat güvence paketi ücreti tur bedeliniz ile orantılı olarak değişmektedir.
Word'e Aktar | Yazdır
GALERİ
Fotoğraf & Video
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Turlardan Kareler
Samsun Grand Atakum Hotel Mutfak Catering TÜRSAB Türkiye Seyahat Acentaları Birliği IATA
Türk Hava Yolları | Turkish Airlines Onur Air Pegasus Havayolları SunExpress Öğer Tours
Merkez
Telefon : +90 (362) 432 54 54 Adres : 19 Mayıs Bulvarı No:35 55030 Samsun / Türkiye
Şube (Yeşilyurt AVM)
Telefon : +90 (362) 439 30 40 Adres : Denizevleri Mah. Atatürk Bulv. No.154 / 2 Atakum / Samsun / Türkiye
Ön Rezervasyon Formu
Bilgilerimiz tarafımıza iletildikten sonra bilgilendirme için, en kısa sürede size dönüş yapılacaktır. İlginiz için teşekkürler.
Tarih Aralığı
Güvenlik Kodu
Ana Sayfa | Hakkımızda | Organizasyon | Kampanyalar | Vize İşlemleri | Basında | İletişim
Sayfanın tüm hakları şirketimize aittir. 2014 © Yavuztur Seyahat Acentesi - Yavuz Turizm Otelcilik İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. KA İnternet Bilişim Teknolojileri Tic. Ltd. Şti.